REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Pożar za 50 tysięcy, kierowcy po kilku głębszych i podwójna prędkość w terenie zabudowanym

BRZOZOW24.PL / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci mają za sobą pracowity tydzień. Doszło do kilku niebezpiecznych zdarzeń drogowych, pożaru na blisko 50 tysięcy strat, a jeden kierowca ponad dwukrotnie przekroczył prędkość w terenie zabudowanym.

Oszustwo internetowe

Mieszkaniec gminy Haczów zakupił kamerkę sportową za 1470 złotych. Poinformował policję, że do chwili obecnej nie otrzymał sprzętu.

Pożar za 50 tysięcy

Dyżurny PSP poinformował, że doszło do zapalenia się stodoły. W nieustalony bliżej sposób doszło do pożaru budynku gospodarczego, który mieści się niedaleko zabudowań mieszkalnych. W wyniku pożaru całkowicie spłonęła konstrukcja budynku gospodarczego wraz z maszynami i narzędziami budowlanymi oraz sprzętem gospodarczym. Straty oszacowano na 50 tys. złotych.

Niebezpiecznie na drodze

W Domaradzu na drodze krajowej nr 19 doszło do kolizji mercedesa i fiata pandy. Na miejscu ustalono, że sprawcą kolizji jest kierujący fiatem. Ukarano go mandatem karnym oraz zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierujący fiatem ducato poinformował dyżurnego, że potrącił psa, który wbiegł na drogę, bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd. Policjanci ustalili właściciela czworonoga i ukarali mandatem karnym za niezachowanie należytych środków ostrożności przy trzymaniu zwierząt.

W Grabownicy Starzeńskiej samochód osobowy wjechał do przydrożnego rowu. Na miejscu okazało się, że mazdą jechał 17-latek. Nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a ponadto miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W Golcowej kierowca BMW w trakcie wyprzedzania dwóch samochodów osobowych stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Zarówno kierujący jak i pasażer ucierpieli w tym zdarzeniu. Obaj mężczyźni trafili do szpitala. Na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń.

W trakcie wykonywania czynności policjanci ustalili, że 36-letni mieszkaniec Bliznego, kierujący pojazdem i 22-letni pasażer znajdowali się w stanie nietrzeźwości. Obydwaj mieli ponad promil alkoholu w organizmie.

19390496311

Kierowcy za kółkiem po alkoholu

Policjanci ujawnili, że mężczyzna kierujący motorowerem marki simson jechał będąc w stanie po użyciu alkoholu. Wynik badania to blisko 0,5 promila w organizmie.

Patrol w trakcie kontroli ujawnił kierującego volkswagenem passatem, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko promil alkoholu w organizmie.

Szybka jazda

Kierowca renault laguny przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 63 km/h. Sprawca wykroczenia odmówił przyjęcia mandatu karnego.

12-10-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.