REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Pijani leżący na ulicy, jazda do rowu i nieszczęśliwa śmierć 84-latki

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W minionym tygodniu brzozowscy policjanci najczęściej interweniowali podczas zdarzeń drogowych oraz w stosunku to pijanych mieszkańców. Zanotowano także nieszczęśliwy wypadek. Śmierć poniosła 84-latka.

Posypały się mandaty za brak rozwagi

W Brzozowie kierująca VW golfem doprowadziła do zderzenia z oplem. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem.

Do kolizji drogowej doszło w Izdebkach. Policjanci ustalili, że kierujący renault oraz audi w trakcie manewru wymijania nie zachowali bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami, doprowadzając do zderzenia. Obydwaj dostali po mandacie.

Do podobnej sytuacji doszło w Trześniowie, gdzie zderzyło się iveco oraz audi oraz w Hłudnie. Tam zawinili kierowcy opla i VW golfa. Nie obeszło się bez mandatów.

Z kolei w Nozdrzu kierujący oplem wymusił pierwszeństwo przejazdu doprowadzając do zderzenia z renault. I w tym przypadku ukarano sprawcę.

Stracił panowanie nad autem i wylądował w rowie

Zdarzenie drogowe w Warze (godz. 07:40) – policjanci ustalili, że kierujący BMW na śliskiej nawierzchni jezdni stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

303-113288

Prosto w sarnę

Na brzozowskiej obwodnicy kierujący oplem uderzył w przebiegającą przez jezdnię sarnę.

Nieszczęśliwy wypadek. 84-latka nie żyje

Najprawdopodobniej w wyniku nieszczęśliwego wypadku śmierć poniosła 84-letnia mieszkanka gminy Haczów. Kobieta została przygnieciona drewnianymi wrotami od budynku gospodarczego.

Leżeli na jezdni i chodniku

Policjanci doprowadzili do miejsca zamieszkania nietrzeźwego mieszkańca Brzozowa, który leżał na chodniku na ul. Armii Krajowej. Zgłoszenie otrzymali od przechodnia, który nie pozostał obojętnym i być może uchronił leżącego człowieka przed zamarznięciem.

Innym razem policjanci otrzymali zgłoszenie, że na przystanku autobusowym na ul. Legionistów w Brzozowie leży bardzo nietrzeźwy mężczyzna. Policjanci doprowadzili do miejsca zamieszkania mieszkańca Przysietnicy, którego życie było zagrożone w związku z ujemną temperaturą powietrza.

Z kolei na Chopina w Brzozowie na jezdni także leżał mężczyzna. Policjanci również doprowadzili go do miejsca zamieszkania.

Podobnie było w Grabownicy Starzeńskiej. 36-latek był w stanie takiego upojenia, że nie można było przeprowadzić badania na zawartość alkoholu. Również został odprowadzony do domu.

źródło: KPP Brzozów

09-02-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.