KRONIKA POLICYJNA: Kolizje i kradzież. Spokojnie przed świętami


BRZOZOW24.PL / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci w przedświątecznym czasie interweniowali kilka razy. Były dwie kolizje i kradzież.

Na dworcu autobusowym w Brzozowie nieznany sprawca okradł 69-letnią mieszkankę powiatu brzozowskiego. Do zdarzenia doszło podczas wsiadania do autobusu. Z torebki poszkodowanej skradziono portfel z pieniędzmi w kwocie 480 zł.

Policjanci ustalili, że w Niebocku kierujący motorowerem nie zachował szczególnej ostrożności i podczas wykonywania manewru omijania najechał na stojący pojazd marki Volkswagen.

W Bliznem patrol ujawnił, że kierujący VW Passatem znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Miał 0,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W Grabownicy Starzeńskiej doszło do zderzenie dwóch samochodów. Kierującego Fiatem CC ukarano mandatem.

MBfN1M

źródło: KPP Brzozów


Komentarzy: 3 do “KRONIKA POLICYJNA: Kolizje i kradzież. Spokojnie przed świętami”

  1. mało sie dzieje pisze:

    jak na Brzozów:)

  2. Mikołaj pisze:

    Jak się okazuje nie było winą jadącego motorowerem ,ze jechał prawidłowo a kobitka wyjechała z podporządkowanej .Inaczej niż to przedstawiła -nie stała na poboczu a wymusiła pierszeństwo.Jest świadek zdarzenia.Poszkodowany stracił przytomność co wykorzystała młoda kierująca i dzięki uczynnym sąsiadkom ze sprawcy wypadku została poszkodowaną.A nieprzytomnemu policja wlepiła mandat.Bo i po co dochodzić prawdy?Pozdrawiam panów z brzozowskiej drogówki -Mikołaj

  3. Sąsiadka poszkodowanej pisze:

    no ale dzięki temu miała za to spokojne święta ;)Tylko czy z takim grzechem to można było przystąpić do komunii?Pozostawiam to jej sumieniu .

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.