REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Awanturnik groził, że się zabije, wypadek motorowerzysty i pijani kierowcy

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na drogach powiatu. Zatrzymali kilku nietrzeźwych kierowców, prawa jazdy za nadmierną prędkość. Ujęli złodziei a także szukali niedoszłego samobójcy.

Po kieliszeczku za kółko

Podczas kontroli drogowej w Hłudnie policjanci ustalili, że 53-latek kierujący ciągnikiem rolniczym, znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,32 promila alkoholu w organizmie.

Podczas kontroli drogowej w Wesołej policjanci ujawnili, że 58-letni mieszkaniec tej miejscowości, kierował oplem znajdując się w stanie nietrzeźwości – badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem.

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierującego BMW. 28-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Motorowerzysta trafił do szpitala

W Przysietnicy doszło do wypadku drogowego. 76-latek kierujący motorowerem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, doprowadzając do jego wywrócenia. Mężczyznę, który odniósł obrażenia, przewieziono do szpitala.

Próbował ukraść kosmetyki

W jednym z brzozowskich sklepów próbowano ukraść kosmetyki. Mężczyznę ujęła obsługa. Złodziej był pod wpływem alkoholu. Policjanci ukarali go mandatem, a towar zwrócono.

Kolejnego dnia pracownica jednego ze sklepów w Brzozowie zgłosiła, że nieznany jej mężczyzna dokonał kradzieży kosmetyków o wartości ponad 80 zł. Policjanci podczas patrolu miasta zauważyli tę osobę, która odpowiadała podanemu rysopisowi. Mieszkaniec powiatu brzozowskiego miał przy sobie skradziony towar. Funkcjonariusze nałożyli na niego mandat karny. Kosmetyki zostały zwrócone do sklepu.

Nie zdążył wyhamować

W Grabownicy Starzeńskiej doszło do kolizji. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący seatem cordoba, 30-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, nie zdołał wyhamować i uderzył we fiata punto, który skręcał z drogi wojewódzkiej na prywatną posesję. W wyniku zderzenia obrażeń doznał 25-letni kierujący fiatem. Mieszkaniec Brzozowa został przewieziony do szpitala. W pojazdach nie było pasażerów, a kierujący byli trzeźwi.

W Brzozowie kierujący audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z fordem. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Leżał na chodniku

Dyspozytorka pogotowia poinformowała o wyjeździe karetki do osoby, która leży na chodniku w okolicy brzozowskiego ratusza. Mężczyzna znajdował się w stanie upojenia alkoholowego. Noc spędził w policyjnym areszcie, ponieważ nie było członków rodziny, którzy mogliby się nim zaopiekować.

Jechali ponad setkę w zabudowanym

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu skodą, który w Bliznem przekroczył dopuszczalną prędkość o 53 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem.

Z kolei kierujący audi stracił uprawnienia i został ukarany mandatem. Mężczyzna, również w Bliznem, przekroczył prędkość o 76 km/h.

Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 57 km/h przez kierującego audi skutkowało zatrzymaniem uprawnień do kierowania.

Awanturował się, a potem chciał popełnić samobójstwo

W Domaradzu 43-letni, nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę domową. W pewnym momencie stwierdził, że popełni samobójstwo, wziął sznur i oddalił się od domu. Wyłączył również telefon komórkowy, zrywając kontakt z rodziną. Zaginionego odnaleziono po 3 godzinach w domu rodziców. Został przekazany załodze karetki pogotowia. W poszukiwaniach brało udział 10 policjantów, przewodnik z psem tropiącym oraz strażacy.

588

archiwum esanok.pl

źródło: KPP Brzozów

11-04-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.