REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: 14-latek z marihuaną, agresywny pasażer busa i kierowca z 2 promilami alkoholu

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W minionym tygodniu brzozowscy policjanci interweniowali na drogach powiatu. Zatrzymali 14-latka z marihuaną i kierowcę, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Miał przy sobie marihuanę

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 14- latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Po wykonaniu czynności procesowych nieletni mieszkaniec gminy Haczów trafił pod opiekę ojca.

Oszustwo internetowe

Mieszkaniec Bliznego na portalu internetowym OLX kupił dwa telefony komórkowe, wpłacając na podane konta 1250 zł. Mężczyzna nie otrzymał zamówionego towaru.

Zderzenie z sarną

W Krzywem nad ranem kierujący oplem uderzył w przebiegającą przez jezdnię sarnę.

Uczestniczył w kolizji. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie

Dzielnicowi podczas obsługi zdarzenia drogowego w Domaradzu ujawnili, że 31-latek uczestniczący w kolizji, kierował znajdując się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna z audi miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Był agresywny. Dostał mandat

Policjanci podjęli interwencję wobec agresywnego i wulgarnego pasażera busa. Mieszkaniec Sanoka był pod wpływem alkoholu. Za swoje zachowanie został ukarany mandatem.

Kolizja w Przysietnicy

W Przysietnicy doszło do zderzenia seata i volkswagena. Kierującym nic się nie stało. Policjanci ustalili, że obydwoje przyczynili się do kolizji. Zostali ukarani mandatami karnymi.

policja113

źródło: KPP Brzozów

22-03-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.