REKLAMA

,,Kręci mnie bezpieczeństwo”

GOLCOWA / PODKARPACIE . W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” funkcjonariusze brzozowskiej komendy wzięli udział w imprezie plenerowej w Golcowej. Podczas tego spotkania najmłodsi mogli m.in. wsiąść do radiowozu i obejrzeć z bliska elementy wyposażenia policyjnego.

POL 2

Policjanci z zespołu ruchu drogowego gościli w niedzielę na pikniku rodzinnym – udział w takich spotkaniach łączy się z ogólnokrajowymi działaniami prewencyjnymi wpisanymi w cykl pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo”.Najmłodsi z chęcią słuchali rad dotyczących bezpiecznego wypoczynku, usłyszeli również o zasadach bezpiecznego zachowania się na drodze. Dzieci miały również możliwość włożenia na głowę policyjnej czapki, przymierzenia kamizelki i zajęcia miejsca za kierownicą policyjnego radiowozu.

POL 1

Policjanci podczas rozmów z uczestnikami pikniku promowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa i odpowiadali na pytania z zakresu prawa o ruchu drogowym.

ŹRÓDŁO: KPP Brzozów

17-08-2017
Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.