REKLAMA
REKLAMA

Kocham książki. Czytanie to moja pasja (VIDEO, FOTO)

|

Kocham książki. Czytanie to moja pasja (VIDEO, FOTO)

Gmina Brzozów włączyła się w akcję Narodowego Czytania, organizowanego od 2012 roku, a zainicjowanego przez Parę Prezydencką. W Parku Jordanowskim w Brzozowie uczniowie szkół z terenu gminy, wysłuchali fragmentów ośmiu polskich nowel.


– Kocham książki. Czytanie to moja pasja – mówi bez zastanowienia Patrycja Borkowska, jedna z uczestniczek Narodowego Czytania w Brzozowie.


11-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (7)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

No to jest tak:2019-09-14 00:16:47
0 0
Drogi moze sie nie załapaly ale spokojnie, będą zrobione. Pytanie jest inne: kto doprowadził je do takiej ruiny?? No co? Od listopada sie tak zje*baly? Chyba latami ktoś o nie nie dbał i są, jakie są! Tylko Polna i Parkowa? Co zrobiliście z Osiedlową, Legionistów, Harcerską?? Wymieniać dalej? Po 12 latach w mieście na ulicach sito, w kasie pod kreską i jeszcze macie czelność szczekać... O nagrodach to burmistrz może powie (mam nadzieję) na sesji właczajac w to te, ktore poprzednik dawał swoim ludziom (wszystkie), m.in. naczelnikom, kierownikom, dyrektorom i innym swoim wiernym 'pupilom', niech ludzie wiedzą jak było i jak jest, ile dał poprzednik (może ktoś to zliczy, da się??) I ile dał obecny (zblaźnicie się jak wyjdzie, że nie dał nic, a nawet gdyby dawał to i tak was nie miał szas przebić, zresztą i bez tego z każdym wpisem się błaźnicie). Ile pali skoda to dobrze wiecie bo się bujaliście! Proszę o następną bajkę bo coś nie mam spania
Haha2019-09-14 05:04:02
0 0
Nic nie musimy już pisać. Niedługo Rio wszystko pokaże.
wyborca2019-09-14 06:53:21
0 0
Czy Pan Paczkowski jeszcze pracuje,bo ponoć za złe zarzadzanie został zwolnony, kto prezesem Spóldzielni Mieszkaniowej,a kiedy kierownik ZGM będzie zmieniony , a kiedy MOSiR doczeka sie dobrego zarządcy, a kiedy przestaną klepać w godzina h pracy pracownicy poprzedniej elity- jaki spokój z elita rzepkowską.
Kierownik2019-09-14 07:28:35
0 0
Tak kierownik Spzoz zostal zwolniony to prawda I bardzo dobrze
mieszkańcy chcą wyjaśnień !2019-09-14 07:41:31
0 0
chcemy wiedzieć kto, dlaczego, komu, i za ile sprzedał działki przy Kościuszki !? czy (poprzednia, lub nie wiadomo która....) rada miasta wyraziła na to zgodę ! ? kiedy zostaną obniżone diety radnym ?!
:(2019-09-14 14:59:38
0 0
" O nagrodach to burmistrz może powie (mam nadzieję) na sesji właczajac w to te, ktore poprzednik dawał swoim ludziom (wszystkie), m.in. naczelnikom, kierownikom, dyrektorom i innym swoim wiernym 'pupilom'," Niestety to święta prawda. Przez całe lata...
mieszkaniec2019-09-14 18:21:49
0 0
Po co są dzielnicowi jak nic nie robią a roczny kosztuje Gminę 900x 12x2 ponad 20 tys zł ile można byłoby zaoszczedzic , a może radni by obnizyli diety , za co im płaca jak nic nie robią , a po co w inwestycjach aż 12 etatów jak się nic nie robi, nawet nie moga poradzić z murem i tak samo w wydziale drogowym i innych wydziałach siedzą jeden na drugim,kiedy dyrektor od szkół będzie miał wyższa studia bo co wiadomo to robi studia z opieki społecznej , czy szkoły to opieka społeczna i trzeba władzy zająć się zbednymi etatami.
Inline
Inline