REKLAMA
WUP

Kierująca fiatem zderzyła się z ciężarówką. Z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala

JASIENICA ROSIELNA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło nad ranem w Jasienicy Rosielnej. Wstępnie ustalono, że kierująca fiatem seicento zderzyła się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala.

303-113493

Do wypadku doszło dzisiaj, około godz. 4.30 w Jasienicy Rosielnej, na drodze krajowej 19. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierująca fiatem seicento, 43-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego na mokrej nawierzchni straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Kierował nim obywatel Białorusi. Policjanci sprawdzili trzeźwości, oboje byli trzeźwi. Kobieta podróżująca fiatem seicento doznała obrażeń i karetką pogotowia została przewieziona do szpitala.

Ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca wypadku, ustalili świadków oraz zabezpieczyli ślady, które pozwolą ustalić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

KPP Brzozów

13-10-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.