REKLAMA

Kierowca renault wjechał w drzewo. Policja ustala czy prowadził pod wpływem alkoholu

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Przysietnicy z udziałem renault Clio. Jego kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w drzewo. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. Na razie nie wiadomo czy alkohol był przyczyną wypadku.

Wczoraj około godz. 17, brzozowscy policjanci zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego w Przysietnicy. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący renault clio stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna nie przewoził żadnych pasażerów. Wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu, jednak ze względu na doznane obrażenia nie było możliwości przeprowadzenia badania na trzeźwość. Dlatego została pobrana mu krew do badań.

Na miejscu zdarzenia pracowały wszystkie służby ratunkowe. Straż Pożarna pomagała wydostać 56-letniego kierującego z pojazdu. Mężczyzna karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala. Funkcjonariusze przekazali pojazd rodzinie. Prowadzone w tej sprawie postępowanie da odpowiedź na to, jakie stężenie alkoholu w organizmie miał 56-latek w momencie kierowania samochodem.

303-112647

KPP Brzozów

24-10-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.