REKLAMA
Gromek
REKLAMA

Kiermasz Wielkanocny w Brzozowie. Zaproszenie dla rękodzielników i artystów

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Burmistrz Brzozowa serdecznie zaprasza twórców rękodzieła, ozdób świątecznych, artystów, wystawców z tradycyjnymi regionalnymi przysmakami, przedstawicieli organizacji pozarządowych do zgłaszania udziału w kiermaszu przedświątecznym, który odbędzie się 14 kwietnia (Niedziela Palmowa) w godzinach 12:00-16:00 na brzozowskim rynku

plakat kiermaszBurmistrz Brzozowa serdecznie zaprasza twórców rękodzieła, ozdób świątecznych, artystów, wystawców z tradycyjnymi regionalnymi przysmakami, przedstawicieli organizacji pozarządowych do zgłaszania udziału w kiermaszu przedświątecznym, który odbędzie się 14 kwietnia (Niedziela Palmowa) w godzinach 12:00-16:00 na brzozowskim rynku. Udział w kiermaszu jest bezpłatny. Dysponujemy ławkami i stolikami oraz ograniczoną ilością namiotów. Mile widziani wystawcy z własnym namiotem. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia chętnych wystawców przyjmujemy w pok. nr 3 UM w Brzozowie, drogą e-mailową: promocja@brzozow.pl lub pod numerem telefonu 13 30 61 067 do dn. 29 marca 2019 r.

osterkorb-2093315_1920

13-03-2019


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Tolerancyjny bo szacunek należy się każdemu 2019-03-16 05:51:21
0 0
Brzozów zapyziałe, prowincjonalne, brzydkie, brudne, betonowe miasteczko ze sfrustrowanymi, pozbawionymi perspektyw ludźmi, którzy żyją w nim i wiedzą, ze przegrali swoje życie. Jedyne co im pozostalo, to skakanie sobie do gardeł i marzą o tym ze coś się zmieni... ze PiS im coś da. Sporo z tych rzeczy to efekt nieudolnych rządów i krótkowzroczności. Śmieci można posprzątać, chodniki wyrównać, trawę, kwiaty i drzewa zasiać i zasadzić. Na zmianę mentalności ludzi potrzeba jednak wielu wielu lat...
Do nibytolerancyjny2019-03-16 07:22:38
0 0
Nie obrażaj ludzi światowcu, każdy żyje jak chce a nie jak ty byś chciał,nie pasuje,wstydzisz się pochodzenia to do Wa-wy,działaj przy karcie lgb.. coś tam,buduj hostele dla tych cudaków,a najlepiej z nimi w nich zamieszkaniaj wtedy będziesz taki spełniony i nowoczesny,nie to co my zaściankowi smutasy,przegrani ludzie
Do niby tolerancyjny 2019-03-16 08:27:41
0 0
Swoim wpisem tylko potwierdziłeś jego post o ludziach z Brzozowa he he he
....2019-03-16 08:48:59
0 0
Pis straszył uchodzcami, chorobami z nimi przynoszonymi, PO które ma odebrać 500+, zamachem w Smoleńsku i tajemnicz mgłą, spisie Putina z Tuskiem a teraz straszy karta LGBT i kreuje się na obrońcę narodu. Wyrywa zdania z zaleceń WHO i tłumaczy je na swój pokretny, wygodny sposób... za 500 zł, emerytury dla matek i 13tke dla emerytow kupuje głosy wyborców. Wybrani się cieszą ze coś dostali za darmo a prawda jest taka ze wszyscy na to robią zrzutkę. Każdy zna, ma lub będzie miał osobę LGBT w swojej rodzinie. Chyba byś nie chciał żeby corka ci się zabiła tykko za to ze jest lesbijka, bk bała się tobie o tym powiedzieć, bo bala sie reakcji otoczenia. Karta lgbt ma m.in. w tym w tym pomóc, pomoc tobie zrozumieć swoje dziecko i pomoc tobie. Statystycznie co 10 osoba jest LGBT wiec w Polsce jakieś 3 mln ludzi. Jeżeli masz 3 synów prawdopodobieństwo że jeden z nich jest gay wynosi prawie 90%. Jeżeli myślisz ze ciebie LGBTQ nie dotyczy, to jak widzisz źle myślisz.
czy w2019-03-16 08:50:18
0 0
urzędzie stanu cywilnego pracuje syn przewodniczącego osiedla ? gdzie można znaleźć na to stanowisko konkurs ?
Do Widz2019-03-16 09:44:07
0 0
Możesz poszukać: tvp Rzeszów, wiadomości 13.03.2019 r.
\"brzozowianka\"2019-03-16 10:28:15
0 0
Szanowni komentatorzy,wasza słomiana inteligencja poraża,a czytanie ze zrozumieniem kuleje i to bardzo.Jest post więc niech waszym postanowieniem będzie nauka kultury i czytania ze zrozumieniem polecam powrót do szkoły.
Do Tolerancyjny...2019-03-17 01:49:12
0 0
Mam w rodzinie osobę, która od wielu lat zwiedza świat (oprócz Antarktydy i Australii) i uważa, że nasze miasteczko należy do najładniejszych i najczystszych. Co prawda nie była tu ostatnio, gdy śmieci ukazały się po zimie i nie podoba się jej nowy, betonowy ratusz, ale to tyle minusów. Poza tym mylisz się, twierdząc, że żyją tu ludzie, którzy przegrali swoje życie. Świadomie wybrałam to miejsce, pracuję w zawodzie, który uwielbiam,mam spokój, kontakt z naturą i wszystko, czego potrzebuję. Nie odpowiada mi udział w wyścigu szczurów, więc nie wybieram się do większego miasta, choć mogłabym. Takich ludzi jak ja jest tu wielu. Są tutaj z wyboru i czują się szczęśliwi. czego i Tobie życzę. Tym bardziej, że musisz być osobą bardzo nieszczęśliwą, skoro tak źle oceniasz ludzi. Prawdą jest, że "KAŻDY SĄDZI INNYCH WEDŁUG SIEBIE".
??????2019-03-17 06:33:43
0 0
A co w tym Brzozowie takiego ładnego? Moze ulica Bielawskiego przy której kwitnie sprzedaz ogórkowa, a może te budy z ciuchami - każda inna? Fakt kiedys przy tej ulicy rosły ładne kasztany ale je wycięto. Może ładny jest betonowy rynek - kiedys był zielony teraz jest wstrętny i te DONICE - porażka jak by nie można było drzew posadzić w ziemi. Nawet rondo wjazdowe takie szare, bure i nijakie... A może ta stara zielona buda przy dworcu PKS pamiętająca czasy PRL? A może ładne sa te banery przy sklepie spożywczym w ilości kilkunastu sztuk byle jak zawieszone akurat na wjeździe???? Widać twoja osoba z rodziny jeździ w dziwne miejsca ładny to jest Kazimierz Dolny nad Wisła, Krakow, Sandomierz. Brzozów jest wstrętny nijaki, betonowy, szkoda ze wycięto drzewa na rynku miało to swój klimat przynajmniej wtedy. Przed budynkiem dawnej telekomunikacji tez było zielono. Podobnie jak ulica Bielawkiego i Mickiewicza - przed bankiem było zielono. Teraz robi się betonowa pustynia.
Panie Burmistrzu 2019-03-17 15:37:03
0 0
Prosimy nam wyjaśnić jak to jest z tym budynkiem, który wybudowano na starym "ryneczku" naprzeciw banku ? czyja to własność ? czy nie miała tam być hala targowa dla kupców, których stamtąd usunięto ? gdzie ci kupcy teraz handlują ? zlikwidowano plac zabaw przy bloku na Bielawskiego i stoją budyyyyy cała ulica jest nimi "oblepiona" kiedy zostanie tam przywrócony porządek ? za chwilę pojawią się handlarze sadzonek kapusty, pomidorów, potem truskawki, itp to miasteczko to porażka...
odpowiedz2019-03-17 17:53:41
0 0
Przecież kupcom poprzednia władza zrobiła w parku zadaszenie wraz z stolikami, które sa puste - wspaniały architekt tak zaprojektował , że kupujący truskawki stał pod parasolem gdy padał deszcz tak samo sprzedajacy- i tak urządzili kupcom wspaniałe targowisko - a galeria to kawał monumentu betonowego a mogła być piękna galeria dla kupców a jest wstętny szmateks - tak dbali włodarze o miejscowych aż musiał być inwestor z Krosna.
do waldekwarszawa2019-03-17 19:54:54
0 0
bo nie ma kanalizacji to się po rowach wszystko pałęta a zresztą to jest wieś i co może asfalt wszędzie byś chciał?
Do ?????2019-03-18 00:41:49
0 0
Jeśli Brzozów taki wstrętny, dlaczego tu mieszkasz? Czyżbyś był jednym z tych, co wiedzą, że przegrali swoje życie"?