REKLAMA
Strony WWW Sanok
REKLAMA

Jechał alfą, miał 3 promile alkoholu. Grozi mu nawet 2 lata więzienia

TURZE POLE / PODKARPACIE. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie 51-letni mieszkaniec Turzego Pola. Mężczyzna mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierował alfą romeo. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę po godz. 20, brzozowscy policjanci zostali wezwani do Turzego Pola, gdzie według zgłoszenia, na teren jednej z posesji, przyjechał samochodem nietrzeźwy mężczyzna. Zgłaszająca wskazała funkcjonariuszom kierowcę alfy romeo, który przyjechał na jej posesję. Dodała, że gdy wysiadał z auta to miał duże problemy z utrzymaniem równowagi i wyczuwalny był od niego alkohol. Policjanci sprawdzili trzeźwość 51-letniego mieszkańca Turzego Pola. Badanie alkomatem wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie.

Funkcjonariusze, w związku z uzasadnionym podejrzeniem popełniania przez niego przestępstwa, zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyzna niebawem usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.

303-158422

źródło: KPP Brzozów

29-05-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

rbr2018-05-30 12:36:17
0 0
Uciąć babie ozor,bo przez nią chłop ma problemy pewnie jej szkoda, ze z nią nie pił.
Bravo2018-05-30 13:43:05
0 0
Wielkie brawa dla tej Pani , a co do komentarza "rbr " niestety żal to chyba tobie że z toba nie pił bo gdyby zabił Ci kogoś z rodziny po pijaku to byś taki chojrak już nie był!