INTERWENCJA: „Nie jeździ się prawą stroną, tylko tą, którą się da”. Drogowcy lada dzień mają rozpocząć remonty (FILM, ZDJĘCIE)

|

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Czytelnicy mają dosyć dziurawych dróg. – Na trasie między Grabownicą Starzeńską a Dydnią nie jeździ się prawą stroną, tak jak nakazują przepisy tylko tą, którą się da – pisze Internauta.

Zima mocno nadwerężyła nasze drogi. Po niektórych zwyczajnie nie da się jeździć.

Na filmie widać drogę z Dydni do Grabownicy. Nie jedzie się po prawej stronie, jak być powinno, tylko po tej, po której się da. Najgłębsza dziura na trasie sięga kostek! – pisze Czytelnik. – Ubytki w nawierzchni to swego rodzaju naturalne progi zwalniające, tylko niestety kosztem amortyzatorów w naszych samochodach – dodaje. – Oby nie było tak, że ktoś się tym zajmie dopiero wtedy, jak wydarzy się jakieś nieszczęście – kwituje.

Zapytaliśmy o tę trasę w Podkarpackim Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie.

Czekamy na ustabilizowanie się temperatur, wówczas rozpoczniemy cząstkowe remonty. W okolicy maja i czerwca na tej trasie mamy w planach również wykonanie kilku tzw. nakładek – precyzuje Ryszard Kozak, specjalista z Wydziału Dróg PZDW w Rzeszowie.

dziury


Komentarzy: 11 do “INTERWENCJA: „Nie jeździ się prawą stroną, tylko tą, którą się da”. Drogowcy lada dzień mają rozpocząć remonty (FILM, ZDJĘCIE)”

 1. ADAM pisze:

  asdasd

 2. Dymek pisze:

  Taka Droga to jest Parodia !!!

 3. oburzona pisze:

  Jedna wielka porażka, ustawili znaki ograniczenia prędkości. Żeby nie wiem jak bardzo ktoś chciał to więcej jak 30/40 nie da się jechać, no chyba że ktoś chce zostawić koło.

 4. mmm pisze:

  zapraszam na ul Bema i starą obwodnice w Brzozowie!

 5. Ser szwajcarski pisze:

  Po co zrobić drogę jak można postawić dwa tańsze znaki i załatwia wszystko, a kierowcy niech sobie jeżdżą jak chcą. To jest patologia jak widziałem jak latają te dziury,rzuci czymś co ma lopacie pochodzą w żeby się ubilo i elegancja Francja (na tydzień) to jest śmieszne.

 6. Anonim pisze:

  Szkoda ze ten film był nagrywany od Dydni do Grabownicy trzeba było jechać w tą „gorszą” stronę ,czyli na odwrót jestem ciekaw czy wtedy autor filmu dał by rade utrzymać kamerę.dziury w niebocku są połatane szkoda tylko ze 2 dni po tym jak skrzywiłem felgę i uszkodziłem wachacz.a co do Hejtow to nie piszcie „trzeba było nie zapier..” bo tam sie nie da zapier.Droga w takim stanie to wstyd na całe Podkarpacie .jaki był sens remontować odcinek w dydni od poczty do mostu tam jeszcze było Ok nie lepiej było zrobić ciąg dalszy w jablonce lub noebocku ?

 7. Tabaluga pisze:

  Po kostki? chyba po kolana!!!! jedną miniesz w 10 wpadniesz

 8. HAM DO SPODU pisze:

  TO PRZYKŁAD JAK PAŃSTWO TRAKTUJE LUDZI PODATKI KRADNĄ PRZEZNACZONE NA DROGI A NAS MAJA W D.U.P.I.E

 9. HAM DO SPODU pisze:

  DODAM JESZCZE ZE ZNISZCZYŁEM ZAWIESZENIE NA TYCH DROGACH ZAPŁACIŁEM 2000 ZŁ ZA NAPRAWĘ ALUMINOWEGO ZAWIESZENIA I KTO MI TO TERAZ ODDA TE SWINIE SPASIONE?

  • baba z Humnisk pisze:

   nie te spasione świnie tylko ubezpieczyciel, należy zwrócić się z wnioskiem do właściciela drogi czyli do Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich (jest to droga wojewódzka) i załatwić sprawę, a nie obrażać ludzi.
   Taki jesteś „mądry” a nie wiesz jak załatwić prostą sprawę.

 10. HAM DO SPODU pisze:

  baba z Humnisk nie broń ich bo ty JESTEŚ HUMNISK I nie musisz korzystać z tej drogi więc nie wypowiadaj się byłem u ubezpieczyciela już dawno i oni nie zwracają pieniędzy jak się komuś wahacz zużyje więc nie wypowiadaj się bo widzę że żyjesz chyba na innej planecie skoro twierdzisz ze ubezpieczyciel wraca za zużycie się części w aucie oj babo babo

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.