INTERWENCJA: Kilka dni po wypadku ze skutkiem śmiertelnym w Grabownicy Starzeńskiej ruszyła budowa chodnika (FILM)

|

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Nasi Czytelnicy po raz kolejny interweniują. Tym razem sprawa dotyczy rozpoczęcia budowy chodnika w Grabownicy Starzeńskiej. Kilka dni po wypadku ze skutkiem śmiertelnym osoby na wózku inwalidzkim w okolicy miejsca zdarzenia ruszyły pierwsze roboty.

Realizacja budowy 450 metrów chodnika to koszt blisko 300 000 złotych, z czego 135 000 złotych stanowią środki pochodzące z budżetu gminy Brzozów.

Projekt inwestycji obejmuje budowę 870 metrów chodnika w Grabownicy Starzeńskiej.


Komentarzy: 10 do “INTERWENCJA: Kilka dni po wypadku ze skutkiem śmiertelnym w Grabownicy Starzeńskiej ruszyła budowa chodnika (FILM)”

 1. Graboszczak pisze:

  Szkoda ze musial ktos zginac aby inni zobaczyli i wzieli na POWAZNIE ten odcinek drogi….

  Od dzisiaj w POLSp0CE:
  „NIKT NIE ZGINĄŁ, TO NIE TRZEBA ROBIC….
  .
  .
  .
  ZGINĄŁ….POSTANOWILISMY ZROBIC…”
  Takich drog jest wiecej….
  Czas to naprawic!…chyba ze wolicie slyszec…SMIERTELNY WYPADEK PIESZEGO…

 2. Graboszczak pisze:

  Burmistrz Stanisław Pilszak zapomniał powiedzieć że od 2011 roku nikt z władz nie składał wniosku o wykonanie chodnika. Dokumenty opracowane za kwotę 24 tyś zł. leżały w archiwum PZDW w Rzeszowie. Wniosek złożony był pod koniec 2016 r. Macie Panowie krew na rękach tego młodego człowieka. Powiedzcie szczerze dlaczego przez tyle lat nie chcieliście wykonać tego chodnika

  • giwi pisze:

   musze przyznac racje przedmowcy bo sama bylam zainteresowana ta sprawa i dzwonilam w ubieglym roku do urzedu wojewodzkiego i to samo mi powiedzieli ze nie ma kompletnej dokumentacji i podpisow od mieszkancow ktorym takowy chodnik jest potrzebny. wiec ktos tu klamie… zawsze mowilam ze ktos tu kiedys zginie i wtedy tym sie zajma, a czy ten czlowiek byl pijany czy nie to nie ma znaczenia bo ja idac niejednokrotnie droga (zawsze bylam trzezwa 🙂 musialam uciekac do fosy przed jadacymi samochodami! Pan Soltys na moje uwagi odnosnie potrzeby budowy chodnika odpowiedzial mi tak kiedys , cytuje ” przeciez nikt tamtedy nie chodzi, no moze 3 osoby ” tak Pan Soltys na pewno tamtedy nie chodzi tylko jezdzi…

 3. Piotrek pisze:

  Na tym odcinku zginął nie jeden człowiek, ale śmieszny jest fakt, że ta droga prowadzi do przedszkola oraz do żwirowni w okolicznych miejsćowosciach piesi traktowani byli jak pachołek do omijania. Mam nadzieję że mieszkańcy nie potraktują tego jako fant wyborczy i podziekuja tym panom odpowiednio w najbliższych wyborach.

 4. pióro kulkowe pisze:

  Nie ma pieniędzy na chodniki, bo burmistrz wydaje rocznie około 22 tysiące zł. na pióra kulkowe, długopisy żelowe i gumki do mazania dla swoich pracowników w urzędzie gminy.

  Zobacz sam…..
  http://brzozow.bip.gov.pl/zarzadzenia-burmistrza-brzozowa-z-2017-r/zarzadzenie-nr-2-2017-burmistrza-brzozowa.html

 5. Do Graboszczak i pozostałych pisze:

  Ludzie opamiętajcie się i nie wykorzystujcie czyjegoś nieszczęścia do walki politycznej i własnych celów.
  Można stosować różne chwyty polityczne ale to jest cios poniżej pasa. Jeśli były zaniedbania władzy odnośnie budowy chodnika to piętnujmy takie coś, natomiast nie posługujmy się wypadkiem śmiertelnym jako instrumentem walki politycznej.
  Ponadto mam pytanie czy ta droga nie jest czasem drogą powiatową i czy powiat nie powinien również dołożyć starań przy budowie chodnika?

 6. Gość pisze:

  Droga jest wojewódzka i piszący komentarze jeśli oglądali filmik to na pewno to słyszeli, ale najlepiej jest oskarżać innych żerując na śmierci. Cmentarne hieny i ludzie bez honoru i zahamowań. Wstyd i tyle.

 7. Kobieta z grabo pisze:

  Co wy gadacie? Czyli wypadek jest zasługą tego że robią chodnik? No spoko.. Robią go ponieważ są w końcu na niego pieniądze a nie dlatego że zginęła pijana osoba w wypadku..

  • giwi pisze:

   ten wypadek … jest miedzy innymi wynikiem braku chodnika a nie odwrotnie jak pani napisala. gdyby byl ten chodnik to ten czlowiek by nie zginal bo jechalby sobie spokojnie do domu !!! ” w koncu sa pieniadze” … zeby dobrze zagospodarowywac srodki trzeba byc dobrym gospodarzem i zadbac najpierw o bezpieczenstwo i na to wydac pieniadze , a nie na rzeczy mniej wazne ktore tu moge mnozyc, zainteresowani wiedza o co chodzi.

 8. Kobieta z grabo pisze:

  To dlaczego tam gdzie był chodnik ten człowiek nim nie jechał? Nawet jeśli by był byłoby tak samo.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.