,,Nie jestem przeciwny zwalnianiu seniorów z opłat za korzystanie z basenu”. Interpelacja radnego Stanisława Niedzielskiego


GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Na adres email redakcji otrzymaliśmy interpelacje radnego Stanisława Niedzielskiego. Publikujemy nadesłane dokumenty. 

002

001

materiały nadesłane

 


Komentarzy: 6 do “,,Nie jestem przeciwny zwalnianiu seniorów z opłat za korzystanie z basenu”. Interpelacja radnego Stanisława Niedzielskiego”

 1. a czemu nie mają płacić ! pisze:

  Jeśli osoby z tego uniw.trzeciego wieku nie płacą za basen, to my też nie chcemy płacić ! Bo czym się różni taki słuchacz od zwykłego obywatela ? sądzimy, że wszystkie osoby po 60-tce powinny mieć wstęp na basen BEZPŁATNIE, a najlepiej po 40 -ce zrobić bezpłatnie.

  • Dlaczego nie pisze:

   A ja uważam, że ruch fizyczny jest tak słabo rozpowszechniony wśród seniorów, że jest to całkiem dobry bodziec i motywacja dla nich by wzięli udział w zajęciach na basenie bezpłatnie. Jest to bardzo zdrowa forma aktywności w każdym wieku. Popieram bezpłatny basen dla seniorów – może to być np. w określonych godzinach, wtedy, kiedy basen jest najmniej oblegany.

 2. rowerek pisze:

  panie radny jak pan pisze w piśmie jest pan trzecią kadencję radnym i nie wie pan w skład jakiej Rady pan wchodzi, to jest Rada Miejska w Brzozowie (tak dla informacji radnego)

 3. słuchacz UTW pisze:

  żenada, to tak radny dba o słuchaczy UTW, mają „ogromne wsparcie” ze strony radnego.
  Jak widać szkoda czasu dla takiego radnego. a wyboru tuż, tuż.

 4. babeczka pisze:

  pewnie radny nie uczestniczy w zajęciach UTW na pływalni, dlatego uważa że uczestnicy UTW powinni płacić, jak pies ogrodnika.

 5. znajomy pisze:

  skonczyć z takim radnym seniorem i wszystkimi radnymi, wybrać młodych co maja jakieś pojecie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.