Rozkład jazdy PKS

BRZOZÓW, D.A.

Kierunek: Odjazdy, wszystkie stanowiska:

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

BRZOZÓW 07:10 a 07:10 S 10:35 F 11:50 F

przez Domaradz,Przysietnica 13:00 S 14:05 F 14:30 S 14:30 CLQ

16:35 F 18:10 a 19:20 S

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

BRZOZÓW 06:40 F 07:35 F 09:25 F 14:25 S

przez Przysietnica,Domaradz

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

BRZOZÓW, ARTGOS 05:40 F 13:40 F 21:50 F

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

BUKOWIEC 08:00 NYV

przez Sanok,Lesko,Hoczew,Polańczyk

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

DOMARADZ 15:10 S

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

DOMARADZ 18:10 S

przez Przysietnica,Golcowa

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

DYNÓW 06:45 F 10:35 F 11:10 F 12:55 NQ

przez Grabownica Starzeńska,Krzemienna 14:30 NQ 15:40 F 17:45 Fm

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

DYNÓW 07:30 CNQ^

przez Grabownica Starzeńska,Wydrna

Krzemienna

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

DYNÓW 06:30 S 07:20 F 09:10 NQ 10:45 F

przez Izdebki,Wara 12:45 F 13:30 S 14:25 S

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

GDAŃSK 20:40 PW”

przez Rzeszów,Mielec,Łódź,Toruń

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

GOLCOWA 07:45 LQ 15:10 F 15:45 LQ 22:05 F

przez Domaradz 23:45 nLQ

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

GOLCOWA 12:45 F 14:25 a 15:15 F 17:15 S

przez Przysietnica

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

GÓRKI 07:05 S

przez Turze Pole

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

GRABÓWKA 10:15 S 12:30 S 15:45 F

przez Grabownica Starzeńska

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

GRABÓWKA, GÓRA 06:40 S 14:10 S

przez Grabownica Starzeńska

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

HACZÓW 16:30 Fn 19:15 a

przez Turze Pole,Trześniów

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

HŁUDNO, SKRZ. 16:25 F 20:25 S

przez Izdebki,Wara

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

HUTA PORĘBY 08:00 F

przez Grabownica Starzeńska,Dynów

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

IZDEBKI 07:45 CL 10:15 F 15:50 F 16:00 F

przez Przysietnica 23:45 CmN 23:55 Fm

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

IZDEBKI, PODLAS 08:30 F 12:10 S 14:15 S 17:15 F

przez Przysietnica

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

JABŁONICA POL I 06:40 A 08:25 F 13:20 F 14:25 NQ

przez Malinówka 15:30 F 19:15 F

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

JAĆMIERZ 15:15 a

przez Wzdów

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

JAROSŁAW 09:10 N 13:15 L)

przez Dynów

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

JASIENICA,PODLA 05:45 F 06:20 S 06:35 a 09:50 S

przez Orzechówka,Jasienica Rosielna 12:15 F 14:15 F 15:15 F 16:45 F

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

JASIONÓW 07:05 F

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

JASŁO 06:40 Fn 08:15 Fn 09:00 Aj 11:00 F

przez Haczów,Krosno 13:40 FJ

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

JAŚLISKA 16:00 Fv

przez Sanok,Poraż,Komańcza,Moszczaniec

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

JAŚLISKA 06:10 a 06:55 S 06:55 CNQ

przez Trześniów,Wróblik Szlachecki

Rymanów,Rymanów-Zdrój

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

KOŃSKIE 07:45 F 11:50 NQ 13:40 F 15:25 F

przez Grabownica Starzeńska,Krzemienna 17:40 NQ 18:35 Fn

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

KOŃSKIE 04:10 F

przez Grabownica Starzeńska,Krzywe

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

KRAKÓW 10:40 PnNQ

przez Haczów,Krosno,Tarnów

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

KROSNO 04:31 Fn 05:25 Fn 06:35 F 06:35 CNQ

przez Haczów,Krościenko Wyżne 08:15 6A 09:40 F 10:50 Fn 12:15 Fn

13:10 F 14:30 N 15:35 Fn 17:10 N

18:45 Fn 19:30 Fn 20:35 Fn

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

KROSNO 04:29 CN 06:55 S 07:20 Fn 20:35 CN

przez Haczów,Miejsce Piastowe

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

KROSNO 04:25 6A 05:10 Fn 07:20 A 08:45 Fn

przez Jasienica Rosielna,Miejsce Piastowe 10:00 A 10:55 Fn 11:55 A

13:20 F 15:50 AJn 19:10 AJ 20:15 Fn

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

KROSNO 05:40 F

przez Malinówka,Korczyna

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

KROSNO 08:00 NQ 10:50 NQ 17:10 nNQ

przez Malinówka,Krościenko Wyżne

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

KROSNO 07:00 F

przez Wróblik Szlachecki,Rymanów

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

KROSNO 16:50 CnNQ

przez Wróblik Szlachecki,Rymanów

Rymanów-Zdrój

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

KRZEMIENNA 22:10 Fn

przez Grabownica Starzeńska

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

KRZYWE 14:15 F

przez Grabownica Starzeńska,Wydrna

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

LALIN 13:30 S

przez Grabownica Starzeńska

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

LESKO 17:25 JL{ 19:45 JN

przez Sanok

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

LUBLIN 05:40 P6J$ 05:40 1JD$ 06:55 P1,5J$ 13:55 P57D

przez Rzeszów,Nisko,Janów Lubelski 13:55 ogłZeh

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

MALINÓWKA 11:45 F 15:55 Fm 20:30 F

przez Zmiennica

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

MIELEC 10:05

przez Rzeszów,Kolbuszowa

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

NIEBOCKO 06:10 S

przez Grabownica Starzeńska

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

NOZDRZEC 15:40 F

przez Domaradz,Barycz

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

NOZDRZEC 09:40 S 20:00 CnNQ

przez Grabownica Starzeńska,Krzemienna

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

NOZDRZEC 15:30 CLQ^

przez Grabownica Starzeńska,Wydrna

Krzemienna

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

NOZDRZEC 08:05 F 11:35 NQ 14:25 a 14:25 66

przez Izdebki,Wara 18:35 NQ 19:25 S

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

ORZECHÓWKA 19:45 F

przez Wola Orzechowska

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

POLAŃCZYK 05:00 P7W 07:50 W

przez Sanok,Lesko,Myczkowce,Solina

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

POLAŃCZYK 09:55 NV 11:30 Pw 14:40 gNYV 19:45 W

przez Sanok,Lesko,Solina

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

PRZYSIETNICA 07:15 F 08:10 S 09:20 S 10:00 S

13:15 F

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

RYMANÓW 09:20 Fn 12:50 S

przez Trześniów,Wróblik Szlachecki

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

RYMANÓW ZDR, GÓ 15:10 PNQo

przez Trześniów,Wróblik Szlachecki

Rymanów

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

RYMANÓW ZDR, GÓ 05:15 NQu 05:55 S 11:50 F 14:15 F

przez Trześniów,Wróblik Szlachecki 16:50 F

Rymanów,Rymanów-Zdrój

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

RYMANÓW ZDR. 10:20 LQ

przez Trześniów,Wróblik Szlachecki

Rymanów

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

RZESZÓW 04:20 L 06:00 F 06:05 F 06:10 CNQ

07:00 67k$ 07:45 F 07:45 CN 08:10 F

08:10 CL 08:45 CN 08:45 F 09:25 F

09:55 N 11:00 NQ 12:10 N 12:45 NYV

13:00 LQ 13:15 L 13:25 OV 14:15 NQ

14:40 NV 15:20 N 16:05 JN 16:05 W

16:55 7JmN 17:05 JnN 17:05 W 17:05 7J$

17:55 N 18:30 CgN 18:45 Fg 18:55 7JmN

19:25 gNYV 20:05 7W 20:05 JnL 20:55 D

21:40 W

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

SANOK 00:30 W 04:45 zTnL 05:00 7JmN 05:45 Fm

06:10 F 06:45 S 07:10 A 07:50 66J

08:50 F 09:20 67J$ 10:25 L) 10:35 F

10:55 N 11:35 F 11:55 N 12:25 CL

12:30 F 12:50 F 13:35 N 14:35 F

15:05 F 15:20 N 16:00 CNQ 16:45 gN

17:10 N 17:20 1JD$ 17:25 W 18:45 D

20:20 nN 23:05 P57D 23:05 ogłZeh

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

SANOK 08:00 F 10:05 F 11:00 F 14:10 F

przez Jaćmierz,Zarszyn 15:45 S 16:30 a 16:30 CN 18:35 S

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

SANOK, ZPG 05:45 LQ 05:50 F 05:50 CL 13:45 LQ

13:50 F 13:50 CL 21:45 nLQ 21:50 Fm

21:50 CmN

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

SOLINA 07:50 FJ

przez Sanok,Lesko,Myczkowce

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

STALOWA WOLA 18:15 Pw

przez Rzeszów,Nisko

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

TARNOBRZEG 16:20 W

przez Rzeszów,Nowa Dęba

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

TRZEŚNIÓW 15:25 S

przez Jasionów,Buków

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

TRZEŚNIÓW 22:10 F

przez Wola Górecka,Jasionów,Buków

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

UJAZDY 17:40 S

przez Domaradz,Barycz

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

UJAZDY 14:20 F

przez Domaradz,Barycz,Wesoła

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

USTRZYKI DOLNE 08:40 OV 13:05 N 17:15 PnN 18:15 PJL

przez Sanok,Lesko 18:55 P156J$ 18:55 2-4JN 18:55 7J$ 21:20 N

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

USTRZYKI GÓRNE 16:10 f 18:15 PW

przez Sanok,Lesko,Cisna,Wetlina

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

USTRZYKI GÓRNE 07:20 W

przez Sanok,Lesko,Solina,Polańczyk,Polana

Czarna Górna

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

USTRZYKI GÓRNE 06:45 L 09:20 F

przez Sanok,Lesko,Ustrzyki Dolne

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

WARA 14:00 F 15:40 S 15:45 CL 22:10 Fn

przez Przysietnica,Izdebki

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

WARSZAWA 16:00 P7mN

przez Ropczyce,Mielec

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

WARSZAWA 07:05 PNQu

przez Rzeszów,Kolbuszowa,Tarnobrzeg

Sandomierz,Radom

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

WARSZAWA 20:25 yEtN 20:25 Pw

przez Rzeszów,Lublin

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

WARSZAWA 13:35 PL

przez Rzeszów,Sandomierz,Radom

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

WARSZAWA 10:35 PJnN 10:35 PW&

przez Rzeszów,Sandomierz,Zwoleń

Kozienice

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

WESOŁA, SZK. 15:15 F

przez Izdebki,Wara

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

WESOŁA, ŚRODEK 12:20 F

przez Domaradz,Barycz

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

WETLINA 16:10 RnU

przez Sanok,Lesko,Cisna

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

WOLA GÓRECKA 04:55 F 05:50 NQ 06:55 F 08:15 F

przez Górki 10:10 F 12:30 S 12:55 F 13:40 NQ

14:30 F 15:15 F 16:15 NQ 18:35 F

20:30 F

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

WOLA JASIENICKA 07:50 F 10:25 S 12:25 F 14:25 F

przez Jasienica Rosielna 15:20 F 18:25 F

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

WOLA JASIENICKA 06:35 S 09:50 a 13:45 S

przez Orzechówka,Jasienica Rosielna

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

WOŁOSATE 04:45 Pąw@

przez Sanok,Cisna,Wetlina,Ustrzyki Górne

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

WYDRNA 08:10 F 10:20 S 13:45 S 15:15 S

przez Grabownica Starzeńska 17:00 F

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

WYDRNA 10:20 a

przez Grabownica Starzeńska,Grabówka

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

ZMIENNICA 07:00 S 14:35 S

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

Oznaczenia:

- kurs wykonywany wspólnie z Veolia Transport Toruń Sp. z o.o.

$ - nie kursuje w święta ustawowo wolne

& - kursuje w ostatni dzień week maj. i w niedz. po Bożym Ciele

) - nie kursuje w Boże Ciało, 3 maja, 15.sierpnia, 11.listopada

@ - dodatkowo kursuje 30.04. i w środę przed Bożym Ciałem

^ - w Grabownicy oczekuje na przyjazd autobusu z Sanoka

{ - w dni 24, 31.12. i w Wielką Sobotę kursuje tylko do Brzozowa

1 - kursuje w poniedziałki

1,5 - kursuje w poniedziałki i piątki

156 - kursuje w poniedziałki, piątki i soboty

2-4 - kursuje we wtorki, środy i czwartki

5 - kursuje w piątki

6 - kursuje w soboty

66 - kursuje w soboty nie będące świętami

7 - kursuje w niedziele

a - kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej

A - nie kursuje w niedziele i święta

ą - kursuje w dzień przed rozpoczęciem letnich wakacji szkolnych

C - kursuje w soboty, niedziele i święta

D - nie kursuje 24-26,31.XII,1.I, Wiel.Sobotę i 2 dni Wielkanocy

e - kursuje przed i po św. Wielkan. i pierwszym wekendzie w maju

E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych

f - kursuje od 1 maja do 30 września

F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

g - nie kursuje 24 grudnia

h - kursuje przed i po Wszystkich Świętych

J - nie kursuje od 1 lipca do 31 sierpnia

j - nie kursuje w Wielką Sobotę

k - od 1.07-31.08 przesiadka w Brzozowie na kurs do Warszawy

L - nie kursuje 25-26 grudnia, 1 stycznia i dwa dni Wielkanocy

ł - nie kursuje 2 stycznia

m - nie kursuje 24 i 31 grudnia

n - nie kursuje 24, 31 grudnia i w Wielką Sobotę

N - nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy

O - kursuje codziennie

o - nie kursuje 24.XII, Pon.Wielkanocny i piątek po Bożym Ciele

ogł - kursuje po ogłoszeniu

P - kurs pośpieszny

Q - nie kursuje w Boże Ciało

R - kursuje od 1 października do 30 kwietnia

S - kursuje w dni nauki szkolnej

t - nie kursuje 23,24,30,31.grudnia i w Wielki Piątek

T - w letnie wakacje szkolne kursuje do Wołosatego codziennie

u - nie kursuje 24 XII, Wielką Sobotę i Środę przed Bożym Ciałem

U - nie kursuje 25 grudnia, Nowy Rok i pierwszy dzień Wielkanocy

V - kurs przyśpieszony

v - nie kursuje 24 i 31 grudnia na odcinku Brzozów-Jaśliska

w - kursuje codziennie w okresie letnich wakacji szkolnych

W - kursuje od 1 lipca do 31 sierpnia

Y - nie kursuje 26 grudnia

y - nie kursuje w soboty

Z - kursuje przed świętami Bożego Narodzenia i po Nowym Roku

z - nie kursuje w niedziele


Arbus- przewozy Polska – Francja
Humniska 247
36-206 Humniska
telefon: 788 941 255
www.arbus.pl

Nasza firma zajmuje się międzynarodowym transportem drogowym w zakresie usług przewozu osób i rzeczy (przesyłek) na trasie:
POLSKA – NIEMCY – HOLANDIA – BELGIA – FRANCJA
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.