II Runda Pucharu Okręgu Rzeszowskiego w łucznictwie w Brzozowie (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W sobotę 18 czerwca 2016 roku gościliśmy łuczników województwa podkarpackiego w ramach cyklu Pucharu Okręgu na zawodach w Brzozowie. Wystartowało 88 zawodników z 8 klubów podkarpackich. Z naszej gminy wystartowali łucznicy z klubu UKS Górnik Humniska i ŁKS Sagit Humniska.

foto3
W kategorii dziecko młodsze strzelano z 15 i 10 m.
Oliwia Ryba (Górnik) zajęła 3. miejsce, a Patryk Woś (Sagit) 5. miejsce.

W kategorii dziecko starsze strzelano z 25, 20, 15, 10 m.
Aleksandra Mazur (Górnik) zajęła 5. miejsce, Adrianna Warchałowska ( Górnik) zajęła 8. miejsce oraz Karolina Konieczko ( Górnik) zajęła 9. miejsce.

foto4

W kategorii młodzik strzelano z odległości 40 i 20 m.
Ewa Janocha (Sagit) zajęła 3. miejsce.

W kategorii kadet (juniorzy młodsi) strzelano 2 x 60m.
Wiktoria Toczek i Dawid Lasek zwyciężyli  w kwalifikacjach jak i również w pojedynkach. Kacper Kij i Patrycja Piotrowska zajęli 4. miejsce, Konrad Kij zajął 5. miejsce.

foto1

W kategorii OPEN strzelano  2x 70 m.
Zwycięzcami w tej kategorii po kwalifikacjach i pojedynkach zostali Mateusz Ryba i Aleksandra Ryba. 2. miejsce zajęła Agata Ryba, 3. miejsce przypadło Kindze Kindlarskiej, natomiast 5. miejsce zajął Jerzy Puchyr.