Gwałtownie zahamował i uderzył w drugą ciężarówkę (ZDJĘCIA)


JASIENICA ROSIELNA / PODKARPACIE. Do kolizji doszło dzisiaj rano. W Jasienicy Rosielnej, na drodze krajowej nr 19 zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Policjanci wykonywali czynności na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło około 5.30. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, na łuku jezdni kierujący volvo wykonał manewr gwałtownego hamowania, w wyniku którego naczepa jego samochodu uderzyła w kabinę jadącego w przeciwnym kierunku samochodu ciężarowego.

303-114457

Kierowcy obydwu pojazdów nie przewozili żadnych pasażerów. Byli trzeźwi. Na szczęście wskutek tego zdarzenia nikt nie doznał obrażeń. Obywatel Rumunii za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

303-114458

KPP Brzozów


Komentarzy: 5 do “Gwałtownie zahamował i uderzył w drugą ciężarówkę (ZDJĘCIA)”

 1. Alex pisze:

  nie ma kolei i transport odbywa się tylko drogami jest olbrzymie natężenie ruchu i ciężarówki stanowa coraz większe zagrożenie na drogach oraz zabijają na drogach

 2. aston pisze:

  TIR-y na tory i na drogach będzie luźniej. Dzisiaj jadąc drogą nr 19 na odcinku od Miejsca Piastowego do Domaradza wyminąłem się z 47 ciężarówkami TIR i tzw. łódkami. Odcinek drogi 22 km, a czas przejazdu to prawie 40 min., z przodu jechały tez te kolosy – pod górę wlokły się 10 km/godz., natomiast z górki i po równej drodze rozwijały prędkość ponad 80 km/godz. i to w terenie niezabudowanym (Łężany, Iskrzynia). Gdzie ITD, policja? Wiadomo, policja miała akcję „znicz”, tj. pilnowała prawidłowego palenia się zniczy na cmentarzach,

  • cc pisze:

   Takie natężenie bo jest to droga krajowa w dodatku tranzytowa na Słowację i dalej. Rozwiązaniem jest budowa nowych dróg, w tym wypadku S-19, bo z tym u nas kiepsko.

  • Endriu pisze:

   aston głupi jesteś i nie masz pojęcia o transporcie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.