REKLAMA

Gmina Brzozów na Targach Wschodnich (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W ubiegły weekend 27-28 stycznia przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Brzozowie wzięli udział w X Forum Europa – Ukraina, które odbyło się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce, pod hasłem „Szanse, których nie można stracić”.

Na X Forum Europa – Ukraina złożyły się Targi Wschodnie, w których zaprezentowało się ponad 50 firm głównie z Polski i Ukrainy, przedstawiające branże: spożywczą, budowlaną, motoryzacyjną, transportową, logistyczną, produkcyjną, farmaceutyczną, rekreacyjną, finansową i nieruchomości, oraz instytucje i organizacje pozarządowe. Targi były okazją do prezentacji oferty firm, samorządów i organizacji, a także służyły nawiązaniu współpracy i relacji między nimi.

kz8

W salach konferencyjnych odbywały się dyskusje panelowe ujęte w czterech ścieżkach programowych:

  • biznes i gospodarka,
  • integracja europejska i reformy,
  • polityka międzynarodowa,
  • społeczeństwo.

Podczas dyskusji wypowiadali się, działacze społeczni i polityczni, dziennikarze, politycy i przedstawiciele samorządów z Polski, krajów UE oraz Stanów Zjednoczonych. Udział gminy Brzozów w tym wydarzeniu miał na celu zaprezentowanie terenów i planów inwestycyjnych, walorów turystycznych gminy oraz rękodzieła regionalnego.

 

Źródło: gmina Brzozów

30-01-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.