Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość mieszkaniec

Do redakcji Brzozów24, mieszkańcy Proszą o zamieszczenie filmu z sesji Rady Miasta i Rady Powiatu Brzozów z dnia 28 września 2017 r.

7 postów w tym temacie

Do redakcji Brzozów24,

mieszkańcy BARDZO Proszą o zamieszczenie filmu z sesji Rady Miasta Brzozów i Rady Powiatu Brzozów z dnia 28 września 2017 r.

Bardzo dziękujemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkańcy powinni  iść na sesje bo tam folwarczy sie ich majątkiem i patrzeć na ręce radnych i władzy - ciekawe jak maja zrobić relacje jak dziwnym trafem sesje są w tym samym dniu i pewnie nie przypadkowo:) prawie o tych samych godzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gmina i Powiat to dwie oddzielne jednostki samorządowe mające różne zadania, które wyznaczył im ustawodawca, nie muszą uzgadniać z sobą dni i godzin sesji rad.

piszących te bzdury odsyłam do zapoznania się z ustawą  o samorządzie gminnym i powiatowym . Miłej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W imię transparentności nie powinno się organizować sesji w tym samym czasie bo jak mieszkańcy mogą być i tu i tu?
Inna sprawa, że jest na to sposób :) 

Mówię o transparentności i jawności czyli o dostępie do informacji publicznej  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego konkretnie dotyczy skarga na działalność Starosty ? punkt f) „rozpatrzenie skargi na działalność Starosty Brzozowskiego” Koś coś wie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłem na sesji Ale niewiele sie dowiedziałem bo z tyłu nic nie słychać a mikrofonu brak... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś licznik wyświetleń nie działa ? ?
I co z tymi filmami z sesji rady gminy i starostwa ??  Kiedy się pojawią ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0