Gość Adam

BDK jest potrzebny?

71 postów w tym temacie

Czy koncerty zespołu Brass Standard Jazz Orchestra w ramach zaduszek jazzowych są opłacane z kasy gminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwę się nie którym ludziom nawet i dyrektorowi bdk po co ludzie pójdą i powiedzą co można zmienić jak i tak się nie zmieni bo przecież pieniądze muszą być na nowe fikcyjne stanowiska w gminie a nie na wymysły inych ludzi co by mogli zmienić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że niektórzy aspirują na sygnalistów tak dla wiedzy tych którzy piszą te bzdury to taki ormowiec z PRL-u.

a tak na poważnie BDK organizuje różne fajne imprezy kulturalne na których jest garstka ludzi, czasami jest mi wstyd przed występującymi artystami w za społeczność Gminy.

Myślę, że  te bzdury piszą ludzie zgorzkniali, który się nie powiodło w życiu i w ten sposób sobie rekompensują swoją sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o jakieś przykłady tych fajnych imprez??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tadek ja też jestem ciekawy tych fajnych imprez w ostatnim czasie...?

Trzeba wyjść z jakąś propozycją dla mieszkańców. Ojcu Dyrektorowi BDK daleko do emerytury. Wydaje mi się, że powinien się wziąć w końcu do roboty. Spoczął na laurach, a tak naprawdę to nic jeszcze nie zrobił. 

@antek dobrze mówisz. Co z tego, że ktoś wspomni, żeby coś zrobić jak dyr BDK nie ruszy 4-ech liter. Z resztą ja uważam, że jest to osoba niekompetentna do tego stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Adam napisał:

@tadek ja też jestem ciekawy tych fajnych imprez w ostatnim czasie...?

Trzeba wyjść z jakąś propozycją dla mieszkańców. Ojcu Dyrektorowi BDK daleko do emerytury. Wydaje mi się, że powinien się wziąć w końcu do roboty. Spoczął na laurach, a tak naprawdę to nic jeszcze nie zrobił. 

@antek dobrze mówisz. Co z tego, że ktoś wspomni, żeby coś zrobić jak dyr BDK nie ruszy 4-ech liter. Z resztą ja uważam, że jest to osoba niekompetentna do tego stanowiska.

Wyjdź z inicjatywą, ale tak konkretnie jeśli wiesz, że można coś zorganizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam ma wyjść z inicjatywą? Czyli zastąpić "inicjatywę" dyrektora? A dyrektor w zamian za to podzieli się z Adamem wynagrodzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.12.2017 o 4:41 AM, Gość Inicjatywa napisał:

Wyjdź z inicjatywą, ale tak konkretnie jeśli wiesz, że można coś zorganizować

Z definicji - https://pl.wikipedia.org/wiki/Dom_kultury

@Tak, tak.. pal licho z wynagrodzeniem. Mnie się wydawało, że praca w takiej instytucji do czegoś zobowiązuje, zwłaszcza "na stołku". Jak widać myliłem się. 

Pozwoliłem sobie prześledzić oficjalną stronę na FB Gminy Brzozów, na której gmina "chwali" się swoją działalnością społeczną i zauważyłem fajne imprezy społeczne organizowane gdzie widać logo BDK (2017):

- koncert noworoczny,

- majówka,

- piknik rodzinny,

- letni koncert na rynku

- Dni Brzozowa - tu raczej Burmistrz organizuje

- zajęcia taneczne

- koncert dzieci dla swoich mam

- 4? imprezy "Na Strychu"

- mikołajkowe debiuty

Może coś pominąłem. Może trzeba lokalne społeczeństwo zapytać czego im brakuje? W podbrzozowskich małych miejscowościach częściej są organizowane letnie imprezy, festyny - bez pomocy BDK - niż w samym Brzozowie. To chyba o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego Miasto i gmina Brzozów nie ma chóru? Z tego co wiem to np w Krośnie i Sanoku są takie chóry które uświetniają miejsko gminne uroczystości... Jest orkiestra są zespoły jazzowe a dlaczego nie chór? Myślę że byłoby dużo chętnych osób które chciały śpiewać w takim chórze innym niż chóry kościelne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No myślę że to dobry pomysł... skoro jest orkiestra dęta i zespoły jazzowe to czemu chóru miałoby nie być... fajna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajna sprawa taki chór dlaczego nie... poeta pisał.. 

"Gdzie słyszysz śpiew – tam wchodź, 
Tam dobre serca mają. 
Źli ludzie – wierzaj mi – 
Ci nigdy nie śpiewają."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że taki chór byłby fajną alternatywą dla osób którzy kochają śpiew ale niekoniecznie chcą śpiewać w chórze parafialnym.... chór który gromadziłby osoby z całej gminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do kogo to trzeba złożyć taki wniosek żeby powstał chór gminny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam koncert chóru z Przysietnicy w dniu 11 listopada... coś pięknego.. dlaczego chór z Przysietnicy? czy miasta i gminy Brzozów nie stać na taki poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.12.2017 o 11:44 AM, Gość Adam napisał:

Może trzeba lokalne społeczeństwo zapytać czego im brakuje?

Mnie brakuje informacji.

Dzisiaj jadąc o godz. 15:20 od ul. Armii Krajowej w ulicę Pańki zauważyłem zaparkowany biały bus z nazwą jednego z zespołów muzycznych. Bus był zaparkowany tyłem do schodków, zaraz za ogrodzeniem od ulicy Pańki. Drzwi z tyłu otwarte, przy busie dwóch panów noszących sprzęt. Jeden z panów to akustyk z imprez, drugi to ... funkcyjny.

Ktoś przypuszcza, co panowie o tej godzinie robili przy prywatnym busie ze sprzętem muzycznym?

Może ci panowie odniosą się do pytań...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do godziny 19 jesteśmy w pracy. Proszę podjechać napewno otworzymy busa i bez żadnych problemów będzie można zobaczyć co się tam znajduje. Nawet można sobie zdjęcie zrobić na pamiątkę i wtedy .....co wtedy........Otóż oczęta  dojrzą: bębenki pana Witolda K. które wczoraj po części były wykorzystane na koncercie kolęd w BDK, oraz trąbka Monette  Sebastiana M. która wczoraj grała na koncercie w BDK, saksofon Selmer Tadeusza P. gitare oraz piecyk gitarowy wraz ze sterowaniem Grzegorza M.wykorzystanym wczoraj na koncercie kolęd w BDK, oraz nagłośnienie JBL prx 715 ,sub Carvin 1000, mikser Yamaha 01  Joanny M. wraz z okablowaniem, które już przyjechało  z prywatnego domu i inne osobiste rzeczy które dziś w nocy jadą na bal Ambasady RP i Poloni Węgierskiej w Budapeszcie.Relacje napewno przekażemy.   zapraszając do godz 19. z poważaniem w/w osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość akustyk ......funkcyjny napisał:

Do godziny 19 jesteśmy w pracy. Proszę podjechać napewno otworzymy busa i bez żadnych problemów będzie można zobaczyć co się tam znajduje. Nawet można sobie zdjęcie zrobić na pamiątkę i wtedy .....co wtedy........Otóż oczęta  dojrzą: bębenki pana Witolda K. które wczoraj po części były wykorzystane na koncercie kolęd w BDK, oraz trąbka Monette  Sebastiana M. która wczoraj grała na koncercie w BDK, saksofon Selmer Tadeusza P. gitare oraz piecyk gitarowy wraz ze sterowaniem Grzegorza M.wykorzystanym wczoraj na koncercie kolęd w BDK, oraz nagłośnienie JBL prx 715 ,sub Carvin 1000, mikser Yamaha 01  Joanny M. wraz z okablowaniem, które już przyjechało  z prywatnego domu i inne osobiste rzeczy które dziś w nocy jadą na bal Ambasady RP i Poloni Węgierskiej w Budapeszcie.Relacje napewno przekażemy.   zapraszając do godz 19. z poważaniem w/w osoby

Do godziny 19:00 jesteście w pracy? Nadliczbówki? Przy komputerze?

Wykorzystywanie sprzętu prywatnego do celów służbowych? Jak rozliczane? Wyjazd na Węgry prywatny czy służbowy? Jak służbowy, koszty prywatnego busa w kilometrówce? To są informacje, których brakuje: styk prywatności z obowiązkami służbowymi.

Napewno (na pewno), Poloni (Polonii) ...  Oczęta nie dostrzegły błędów na poziomie podstawowym? Lepiej już nie pisz, wracaj do obsługi konsoli.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się trochę czepiacie o te rozliczenia tez gram i to zawsze na swoim instrumencie wiec jak to rozliczać Prywatnie czy służbowo tez nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie jaka paranoja nie ma się czego czepić bo gość wyjaśnił o co chodzi to byle ugryźć, pies jak jest zagrożony i się boi gryzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Piotr napisał:

Popatrzcie jaka paranoja nie ma się czego czepić bo gość wyjaśnił o co chodzi to byle ugryźć, pies jak jest zagrożony i się boi gryzie 

Co wyjaśnił? Jadą prywatnym busem na Węgry, grać w ambasadzie na prywatnym sprzęcie, który "pakują" do 19:00 ? Przestań.

Nie dorabiaj "ideologii". Wg niektórych byłoby pewnie ideologi. Albo ideologji.

Gość nie pisał nawet imienia, a "akustyk" się odezwał. Z pracy. Pewnie w przerwie na podwieczorek. Wpisem wstyd przyniósł Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa. To wszystko. A, używaj określenia chorobowego adekwatnie do sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie akustyk .....funkcyjny pisał ,po drugie wolno ludziom robić po godzinach co chcą, nawet jechać do ambasady na prywatnym sprzęcie który wykorzystali na koncercie w państwowej firmie po trzecie żal d... ściska. I taka nasza Polska cała .... a wy chłopaki grajcie pokazujcie temu buractwu ze nawet jak się napisze „na pewno’’ czy ,,poloni’’ to muzyka grać będzie z buractwem czy bez, niech zagryzają zęby z zazdrości i wylewają swoje żale na tym wspaniałym forum dla zakompleksionych tumanów i najmocniej przepraszamy Witosa mając nadzieje ze on z buractwem się nie bratał a ja jestem z Wami mimo ze nie pracuje i nie jestem rodzina z ludźmi DK,bo napewno zaraz tak napisze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, to jest śmieszne, ktoś sam pisze i nakręca temat, ale ktoś dobrze zna bdk, hm...zastanawiające 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było nic o DK to chłopaki reklamę sobie robią, pewnie dochody spadły w kinie ferie się zaczęły , bajki maja być to się przypominają ze są w Brzozowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się