Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Olinek

Przysietnica tonie w śmieciach

37 postów w tym temacie

Przysietnica tonie w śmieciach, walające się papiery przy głównej drodze, przystanki autobusowe i słupy elektryczne oklejone reklamami... gdzie jest sołtys tej wsi, czemu nikt nie dba o czystość??? Wstyd. 

IMG_2619.JPG

IMG_2620.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś celowo pozdzieral te ogłoszenia z tablicy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna ustawka. Takie czyste białe podarte plakaty leżące pod tablicą i przypadkowy fotograf. Żałosny Olinek jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że jakiś dowcipniś zrobił syf w jednym miejscu to odrazu wina sołtysa urzędu gospodarki komunalnej idt.. Smiechu warte. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jakiś menel w nocy pozdzierał i już zaraz afera że bałagan i miejscowość "tonie" w śmieciach.. Litości..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Olinek napisał:

"Pluj świni w oczy a ona powie, że deszcz pada". 

 

 

Kogo nazywasz świnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem boli... ??? A i ze znajomością gramatyki widzę też kiepsko... (bo to jest cytat - ogarniasz takie coś?). 

Chociaż patrząc na reakcję niektórych osób na ten post, jak i na to, że jak widać po komentarzach mieszkanie w syfie im nie przeszkadza, odniesienie do świni wydaje się być jak najbardziej adekwatne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro taki oblatany w cytatach jesteś to powinieneś znac tez ten... " kto kogo przezywa sam się tak nazywa..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olinek - ty lepiej popatrz na siebie... zobaczyłeś kilka papierków i chcesz zrobić z tego aferę... trzeba było pozbierać i po sprawie... może jeszcze raz pojedziesz zrobić zdjęcie i pokażesz te tony śmieci? bo ja dziś tam przejeżdżałem i ani śladu to twojej aferze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat w środę o ok godz 15 zrywała jakaś baba i rzucała na ziemię bo widziałem na własne oczy. A że sołtys ma w nosie ten syf to inna sprawa ktoś go wybiera co 4 lata nawet starać się nie musi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Polityk napisał:

Olinek - ty lepiej popatrz na siebie... zobaczyłeś kilka papierków i chcesz zrobić z tego aferę... trzeba było pozbierać i po sprawie... może jeszcze raz pojedziesz zrobić zdjęcie i pokażesz te tony śmieci? bo ja dziś tam przejeżdżałem i ani śladu to twojej aferze...

Zdjęcia mówią same za siebie, a ty pisz co tam chcesz... obaj wiemy,  że nie masz racji. 

Poza tym skoro TRZEBA BYŁO AŻ ZAKŁADAĆ temat na forum,  żeby w końcu ktoś zrobił to, co do niego należy - posprzątał śmieci, ...  to tak masz rację,  jest to afera, a nawet skandal. 

Rozejrzyj się po rowach, to zobaczysz śmieci i to nie tylko w Przysietnicy. Niebawem będą nowe zdjęcia z innych miejscowości - ciekawe co wtedy napiszesz. 

 

Plus to to, że ktoś na to wszystko reaguje i sprząta... oby tak dalej.   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że niektórym brak kultury i rzucają papiery tam gdzie stoją nie uważam żeby było skandalem czy aferą a sołtys nie jest wybierany po to żeby śmieci zbierał a ludzi do tego nie ma zresztą tak jak i gospodarka komunalna, ledwo Brzozów dają radę posprzątać a nie całą gminę. No chyba że gospodarka komunalna zatrudni do tego ludzi ale wtedy będzie afera i skandal bo znowu wzrośnie liczba zatrudnionych w jednostkach podległych burmistrzowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli kasa jest na zbędne stołki i posady ale tam gdzie trzeba pracowników, to ani kasy ani pracowników nie ma,  tak?

A co by się soltysowi  stało,  jak by śmieci pozbierał, w końcu za coś bierze pieniądze. Masz klasyczne myślenie minionego ustroju.

 

2 godziny temu, Gość Polityk napisał:

.... gospodarka komunalna, ledwo Brzozów dają radę posprzątać a nie całą gminę. 

 Właśnie zaprzeczyłeś temu, co pisałeś kilka postów wyżej.  Czyli jednak gospodarka nie sprząta.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gospodarka komunalna sprząta ale miasto Brzozów codziennie a nie wszystkie wioski w gminie. A co do myślenia olinek to twoje widzę jest takie żeby wszystko krytykować i co chwilę wymyślać tanie sensacje ale można i tak , krytykować jest najłatwiej.  Za rok wybory każdy może startować może byś został soltysem w Przysietnicy wtedy napewno byłby wszędzie porządek: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olinek, napisał jak jest, dodał zdjęcia wiec postąpił rzetelnie., to raczej ty starasz się mu wmówić kłamstwo. Fakt jest taki, że widać śmieci na zdjęciach, słupy tez są oklejone - paskudnie to wygląda. 

Nie rozumiem tez dlaczego nie można krytykować???? 

20 godzin temu, Gość Polityk napisał:

Gospodarka komunalna sprząta ale miasto Brzozów codziennie a nie wszystkie wioski w gminie. 

Może wiec powinna zacząć sprzątać skoro jest taki brud 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś po wyborach do Sejmu i Senatu RP walały się PiS -owskie plakaty po całej Gminie i nikomu to nie przeszkadzało, wisiały na słupach, ogrodzeniach i, pozrywane wiatr porozrzucał, Olinek gdzie wtedy byłeś ? Nie rób afery, trzeba było się schylić i posprzątać kilka kartek, każdy normalny człowiek tak by postąpił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olinek tu troche pojechałes. TEmat z dup** .

Lepeij sie skupić na strefie ekonomicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko kasa się z życiu liczy ret. Ja chcę żeby moje dzieci też mogły mieszkać w czystym świecie.  

2 godziny temu, Gość Mamuśka napisał:

Jakoś po wyborach do Sejmu i Senatu RP walały się PiS -owskie plakaty po całej Gminie i nikomu to nie przeszkadzało, wisiały na słupach, ogrodzeniach i, pozrywane wiatr porozrzucał, Olinek gdzie wtedy byłeś ? Nie rób afery, trzeba było się schylić i posprzątać kilka kartek, każdy normalny człowiek tak by postąpił. 

Komitety wyborcze mają obowiązek do kilku dni po wyborach uprzatnać wszystkie plakaty pod groźbą kary finasowej nie malej z resztą... wiec to co piszesz nie jest prawdą.  

Wyjaśnij mi też dlaczego mam sprzątać śmieci za służby,  które są do tego powołane, mają na ten cel budżet, a ktore sobie z tym nie radzą, bądź nie wykonują swojej pracy dobrze????

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeżeli chodzi o Przysietnicę wiekszym problemem są pijaczki którzy codziennie stoją pod centrum i przy kontenerze PCK robią syf sto razy gorszy niż był pod tą tablicą. .. Dlaczego nikt nie zapyta gdzie jest policja gdzie jest starosta itd... Czemu cały czas atak w gminę w burmistrza i podległe jednostki? Czy to przypadkiem nie są jedyne niezależne media? Dlaczego widzi się błędy jednych a o drugich się milczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość Polityk napisał:

Według mnie jeżeli chodzi o Przysietnicę wiekszym problemem są pijaczki którzy codziennie stoją pod centrum i przy kontenerze PCK robią syf sto razy gorszy niż był pod tą tablicą. .. Dlaczego nikt nie zapyta gdzie jest policja gdzie jest starosta itd... Czemu cały czas atak w gminę w burmistrza i podległe jednostki? Czy to przypadkiem nie są jedyne niezależne media? Dlaczego widzi się błędy jednych a o drugich się milczy? 

Policja iw tym miejscu nterweniowała już kilkanaście razy. Zresztą pijaczki to zmora pod każdym sklepem, niedawno pisano na forum o pijaczkach spod Alty w Brzozowie.

Gospodarka odpadami to zadanie gminy, tak jak i dbanie o czytsośc i porządek w gminie. Może stąd ten temat (czy tam atak :) ) jest kierowany w stronę burmistrza - jak to ująłes Polityk - nie pomyślałeś o tym co??????????? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.oZostawcie Kiela i jego spółkę  w spokoju, bo jak ich zamkną, to będziemy  ich utrzymywać  z własnych  podatków.  Ta uliczka  prowadzi  do radnego  Rzepki, zarobiony  nie jest, śmieci może  pozbierać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0