Zielony

Hałas od Obwodnicy

7 postów w tym temacie

Mieszkańcy!

Od pewnego czasu zauważyłem ogromne nasilenie się hałasu od strony obwodnicy. Czy u was jest podobnie?

Denerwuje mnie to w szczególności w godzinach 23-24. To jest nie do zniesienia! Co oni zrobili z moją Borkówką.

Abstrachuję tu od tego, czy konsultacje społeczne były, czy też nie. Czy to ta władza, czy inna. (Droga i tak jest wojewódzka.) Chodzi mi jedynie o hałas i dlaczego nie ma wystarczej liczby ekranów akustycznych? Czy tylko ja tak sądzę?

~Zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zostaną usunięte nierówności na zjeździe w kierunku Rzeszowa na wysokości tunelu? Czy nikt nie zauważa tego i nie reklamuje? Najlepiej nic nie widzieć a jezdnia coraz bardziej nierówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego na bocznych drogach w dalszym ciągu nie ma w kilku miejscach asfaltu. Pamiętam że jak pierwszy raz jechałem rowerem w dół o mało się nie zabiłem jak skończył się asfalt - ale myślałem że to tak tymczasowo. Od kogo to zależy - województwo , powiat czy gmina? Tak samo króciutki odcinek na Borkówke od strony szpitala. Fajnie by było też pomyśleć nad ścieżkami rowerowymi nad Stobnicą - wszystkie miasta chwalą się teraz ścieżkami rowerowymi - a u nas jakiś marazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w tym Brzozowie wam źle a to obwodnica a to oczyszczalnia, gdzieś to musi być, na niebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było robione z mieszkańcami, a nie przeciwko mieszkańcom, WBREW ICH WOLI, to byłoby całkiem inaczej. Nie kwestionuję tu samego faktu budowy obwodnicy, lecz przebiegu. Można to było oddalić chociażby o kilka metrów, a kilka domów by się ostało. Nie protestowałem i nie protestuję (mówię za siebie) stricte przeciwko budowy nowego PSZOKU, oczyszczalni etc., lecz przeciwko lokalizacji. Jak można oddalić, to dlaczego tego nie zrobią? Twierdzą, że mają za mało pieniędzy. To pokażcie ludziom, ile to pieniędzy i w jakiej lokalizacji (kilka propozycji), a nie jedyny słuszny plan. Może rzeczywiście najlepiej się okaże tak, jak teraz planują, w co wątpię. Może się przekonam. Wystarczy odrobina chęci że strony władz. 

Wracając, czy tylko mi ten hałas dokucza w godzinach 23-24? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to już przesadzają!!! Co za hałas! Policja - ścigajcie im tam. Po cholerę na to obwodnica ja się pytam! Spać nie idzie! Tych, Co ten plan przyklepneli rozstrzelać! Niech siebie pod domami budują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się