Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość gość

Stefan Oleszczuk odwiedził Brzozów

9 postów w tym temacie

Czy Burmistrz Brzozowa za przykładem Pana Oleszczuka ma zamiar zredukować liczbę pracowników urzędu???

Stefan Oleszczuk będąc burmistrzem Kamienia Pomorskiego zredukował liczbę urzędników z 57 do 27, więc mam nadzieję że to spotkanie zorganizowane przy udziale asystenta burmistrza ma być wstępem do nowej polityki kadrowej prowadzonej przez włodarza Brzozowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie z ta krytyką burmistrza gdyż wiele lat pracuje na rzecz naszej lokalnej społeczności a innego kandydata na burmistrza nie ma. Przynajmniej ja nie widzę obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość ewa napisał:

nie przesadzajcie z ta krytyką burmistrza gdyż wiele lat pracuje na rzecz naszej lokalnej społeczności a innego kandydata na burmistrza nie ma. Przynajmniej ja nie widzę obecnie

jaja sobie robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tak mało osób wiedziało Ze p.Oleszczuk będzie, gdzie media regionalne?

 

No niestety, ale niema innego kandydata, wydawało się że takim kandydatem bedzie pan.K . Jednak wiadomo jak to wygląda teraz. Kto ma oczy ten widzi, kto uszy ten słucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie media wrzucily informacje o wizycie Okeszczuka. Wiec w czy problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś  Pan asystent umilkł jak poruszono temat zmniejszenia liczby osób w Gminie kiedyś krzyczał pod Urzędem że rozliczy Burmistrza z nietrafionych inwestycji i liczby zatrudnionych osób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0