Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Pływak

Basen w Brzozowie

16 postów w tym temacie

Dlaczego syn obecnego burmistrza tydzień temu (na własne oczy widziałem) ominął dwudziestoosobową kolejkę na basen i wszedł nie kupując biletu? Miał już bilet czy może uprzywilejowani płacić nie muszą? Nie jest to jednorazowa sytuacja bo już kilka razy widziałem osoby z urzędu gminy które omijając kolejkę wchodzą na basen. Tylko "bydło" ma płacić? Czy może są jakieś karnety do kupienia (z tego co się dowiedziałem to nie ma). A nawet jakby były to czy to oznacza że rodzina Burmistrza i innych uprzywilejowanych kolejki nie zobowiązują?

Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie dogryzanie i pierdzielenie głupot czy straszenie sądami. Oprócz mnie widziało to jeszcze kilka osób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, i nie nie wchodził sam tylko z dziećmi i jakimś kolegą? Szwagrem nie wiem kto to był. Pozdrawiam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków staram się unikać pisania komentarzy na forach, ale ten temat dotyczy osobiście mnie i mojej rodziny, więc postanowiłem się do niego odnieść.  Sytuacja o której piszesz „ominął dwudziestoosobową kolejkę na basen i wszedł nie kupując biletu” wyglądała troszkę inaczej. Nie wiem czy zauważyłeś ale zapytałem osobę pracującą w kasie basenowej czy mogę wejść na 15 minut z dziećmi na lody. Byłoby to troszkę bez sensu ażeby płacić za całodniowy bilet wchodząc tylko po lody. Skoro zarzucasz mi jak rozumiem „okradanie miejskiej pływalni” bo nie kupiłem biletu, to myślę że będziesz miał choć odrobinę odwagi i zrobisz to pod własnym nazwiskiem. Jeśli nie to mam nadzieję że wiesz że na terenie całego kompleksu jest monitoring i można sprawdzić kiedy wchodziłem i kiedy wychodziłem (łącznie z tym czy byłem w kasie zapytać o zgodę). A tak a marginesie to jedna kamera skierowana jest na osoby czekające w kolejce. I nie chodzi tu, jak to piszecie w innych postach  o straszenie sądami, tylko o ochronę mnie i mojej rodziny przed takimi kłamliwymi zarzutami. Więc jeśli masz jeszcze jakieś niesprawdzone informacje to może się z nami nimi podzielisz, ale tym razem może się podpisz, chyba że odwaga to rzecz która jest Ci kompletnie obca. Chociaż z drugiej strony żeby mówić prawdę to chyba nie potrzebna jest odwaga, dla niektórych to po prostu normalne.

 

Pozdrawiam mimo wszystko

Rzepka Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Pływak napisał:

 Nie jest to jednorazowa sytuacja bo już kilka razy widziałem osoby z urzędu gminy które omijając kolejkę wchodzą na basen. Tylko "bydło" ma płacić? Czy może są jakieś karnety do kupienia (z tego co się dowiedziałem to nie ma). A nawet jakby były to czy to oznacza że rodzina Burmistrza i innych uprzywilejowanych kolejki nie zobowiązują?

Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie dogryzanie i pierdzielenie głupot czy straszenie sądami. Oprócz mnie widziało to jeszcze kilka osób. 

Rozumiem oburzenie, ale Marcin jest pracownikiem MOSiR, więc dziwne by było,  żeby płacił za wejście na basen, w sytuacji,  kiedy wszyscy pracownicy MOSiR i ich rodziny mogą korzystać z basenu za darmo.  

Ten temat, to już szukanie sensacji na sile.

W innych firmach pracownicy otrzymują np. kartę od pracodawcy z darmowymi wejsciami lub fofinansowaniem na różne baseny i obiekty np. karta MULTISPORT. 

 

4 godziny temu, Gość Marcin Rzepka napisał:

W większości przypadków staram się unikać pisania komentarzy na forach...

 

Dobra, dobra: Gość Gość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.08.2017 o 3:35 PM, Gość Marcin Rzepka napisał:

W większości przypadków staram się unikać pisania komentarzy na forach, ale ten temat dotyczy osobiście mnie i mojej rodziny, więc postanowiłem się do niego odnieść.  Sytuacja o której piszesz „ominął dwudziestoosobową kolejkę na basen i wszedł nie kupując biletu” wyglądała troszkę inaczej. Nie wiem czy zauważyłeś ale zapytałem osobę pracującą w kasie basenowej czy mogę wejść na 15 minut z dziećmi na lody. Byłoby to troszkę bez sensu ażeby płacić za całodniowy bilet wchodząc tylko po lody. Skoro zarzucasz mi jak rozumiem „okradanie miejskiej pływalni” bo nie kupiłem biletu, to myślę że będziesz miał choć odrobinę odwagi i zrobisz to pod własnym nazwiskiem. Jeśli nie to mam nadzieję że wiesz że na terenie całego kompleksu jest monitoring i można sprawdzić kiedy wchodziłem i kiedy wychodziłem (łącznie z tym czy byłem w kasie zapytać o zgodę). A tak a marginesie to jedna kamera skierowana jest na osoby czekające w kolejce. I nie chodzi tu, jak to piszecie w innych postach  o straszenie sądami, tylko o ochronę mnie i mojej rodziny przed takimi kłamliwymi zarzutami. Więc jeśli masz jeszcze jakieś niesprawdzone informacje to może się z nami nimi podzielisz, ale tym razem może się podpisz, chyba że odwaga to rzecz która jest Ci kompletnie obca. Chociaż z drugiej strony żeby mówić prawdę to chyba nie potrzebna jest odwaga, dla niektórych to po prostu normalne.

 

Pozdrawiam mimo wszystko

Rzepka Marcin

Czy ta jedna kamera co służy do "ochrony dobrego imienia rodziny Rzepków" to została za prywatne środki zakupiona, zainstalowana i nagrywa zapis na wasz prywatny serwer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2017 o 7:53 PM, Gość Gość napisał:

Czy ta jedna kamera co służy do "ochrony dobrego imienia rodziny Rzepków" to została za prywatne środki zakupiona, zainstalowana i nagrywa zapis na wasz prywatny serwer ?

I po co te złośliwości ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.08.2017 o 3:35 PM, Gość Marcin Rzepka napisał:

W większości przypadków staram się unikać pisania komentarzy na forach, ale ten temat dotyczy osobiście mnie i mojej rodziny, więc postanowiłem się do niego odnieść.  Sytuacja o której piszesz „ominął dwudziestoosobową kolejkę na basen i wszedł nie kupując biletu” wyglądała troszkę inaczej. Nie wiem czy zauważyłeś ale zapytałem osobę pracującą w kasie basenowej czy mogę wejść na 15 minut z dziećmi na lody. Byłoby to troszkę bez sensu ażeby płacić za całodniowy bilet wchodząc tylko po lody. Skoro zarzucasz mi jak rozumiem „okradanie miejskiej pływalni” bo nie kupiłem biletu, to myślę że będziesz miał choć odrobinę odwagi i zrobisz to pod własnym nazwiskiem. Jeśli nie to mam nadzieję że wiesz że na terenie całego kompleksu jest monitoring i można sprawdzić kiedy wchodziłem i kiedy wychodziłem (łącznie z tym czy byłem w kasie zapytać o zgodę). A tak a marginesie to jedna kamera skierowana jest na osoby czekające w kolejce. I nie chodzi tu, jak to piszecie w innych postach  o straszenie sądami, tylko o ochronę mnie i mojej rodziny przed takimi kłamliwymi zarzutami. Więc jeśli masz jeszcze jakieś niesprawdzone informacje to może się z nami nimi podzielisz, ale tym razem może się podpisz, chyba że odwaga to rzecz która jest Ci kompletnie obca. Chociaż z drugiej strony żeby mówić prawdę to chyba nie potrzebna jest odwaga, dla niektórych to po prostu normalne.

 

Pozdrawiam mimo wszystko

Rzepka Marcin

Na stale mieszkam w Rzeszowie, ale czasami jestem z rodzina w Brzozowie, mam pytanie czy ja też mogę wejść na basen tylko na 15 minut kupić dzieciom lody ie płacąc za bilet i omijając kolejkę ? Obiecuje że to tylko 15 minut bardzo mi na tym zależy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pracownicy MOSIR i ich rodziny (do jakiego stopnia pokrewieństwa) mogą korzystać za darmo z usług obiektów użyteczności publicznej? Niby na jakiej podstawie? Dlaczego są w tej kwestii uprzywilejowani? Czy prawo pozwala na taka formę uprzywilejowania w korzystaniu z obiektów użyteczności publicznej? To nie prywatna firma gdzie właściciel może premiować pracowników jak mu pasuje. To faworyzowanie kosztem pozostałych mieszkańców gminy. Pracownicy BDK i ich rodziny pewnie za bilety do kina tez nie płacą? Czy tylko pracownicy MOSIR i rodziny mają takie przywileje u nas w gminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna to było pisane że zrobili sobie z Brzozowa swój prywatny folwark.. Ile razy widziałem wchodzące osoby z rodziny burmistrza na basen nie płacące za bilety albo innych urzędasów. (Mało tego nawet w kolejkach nie stoją!) Zaraz któryś napisze że wchodzi na basen tylko na 10 minut żeby dzieciom kupić lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Dociekliwy napisał:

Od dawna to było pisane że zrobili sobie z Brzozowa swój prywatny folwark.. Ile razy widziałem wchodzące osoby z rodziny burmistrza na basen nie płacące za bilety albo innych urzędasów. (Mało tego nawet w kolejkach nie stoją!) Zaraz któryś napisze że wchodzi na basen tylko na 10 minut żeby dzieciom kupić lody.

Np kto? Jakieś konkretne przykłady? Czy tak po prostu pleciesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem bulwersu o to, że pracownicy mają za darmo. Zawsze tak jest, pracownicy koleji też mają zniżni na pociągi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0