Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Zmartwiony

Po co Zespół Świetlic Środowiskowych skoro dzieci coraz mniej, a w szkołach istnieją już świetlice? To kolejne mnożenie niepotrzebnych etatów za nasze pieniądze z wysokich podatków?

115 postów w tym temacie

Proponuję Panie radny zacząć od siostrzenic które robią kariery w przedszkolach, potem oczywiście należy wspomnieć o synu i tej bliższej rodzinie. Gorąco pozdrawiam. I jeszcze proszę nie pominąć siostrzeńców itp. itd. Wszystko proszę tutaj napisać. Z góry bardzo Panu dziękuję ;) 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jest coś na rzeczy skoro radny potwierdza że mamy wiedzę na ten temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Radny napisał:

Przecież wy wiecie lepiej to po co cała ta dyskusja.   

Proszę nam tego nie robić, i napisać co i jak :) Niech Pan nie będzie taki skromny. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję nawet ku temu stworzyć nowy wątek. Będzie dużo pisania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No troszeczkę by było ;) Przedszkolanki itp. Jest tego trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma ważniejszych spraw to sobie piszecie powodzenia i pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I sami państwo widzą jak to wygląda. Pojawił się taki oto wątek i już główny dyskutant obrońca Burmistrza ucieka z forum. Śmiem twierdzić że na debatę kandydatów podczas ostatnich wyborów na burmistrza, panujący Burmistrz również nie przyszedł między innymi z tego powodu. Bo gdyby ktoś mu to wypomniał to co by powiedział?? "Moja familia uczy się to i posady dostaje" ?? :) 

Serdecznie gratuluję Burmistrzowi i jego rodzinie tak zawrotnych karier i zaradności życiowej. Naprawdę. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie konkrety, kto z rodziny jest zatrudniony na danym stanowisku, chcemy wiedzieć, co dzieje się z naszymi podatkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość Znawca napisał:

Podajcie konkrety, kto z rodziny jest zatrudniony na danym stanowisku, chcemy wiedzieć, co dzieje się z naszymi podatkami 

nie mozna bo to foru publiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dużo postów na raz? Wygląda jakby pisała je ta sama osoba ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja widziałem, że posty były umieszczane jeden po drugim, nie zdążyłem swojego napisać, a były 3 kolejne, nie mogła tego pisać jedna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej wskazuje to na pisanie postów przez jedną osobę jak nie ustawke kilku osób, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, najlepiej teraz zmienić temat i oskarżyć tych co pisali te posty że to tak naprawdę jedna osoba.. Zabrakło argumentów? Strach wymienić rodzinę Burmistrza która nie pracuje w budżetowce? Za rok wybory i mam nadzieję że tym razem wszystko się zmieni i w drugiej turze wyborów (na pewno będzie). Dalej będzie postrach w Przysietnicy "Wygra ten i ten i wszystkich pozwalnia". Szkoda że nie ma jednego z fanpage byłych kandydatów bo usunął go z FB. Nawet on tam napisał oświadczenie że nie będzie zwolnień tak jak się mówi. Także apeluję do ludzi o rozsyłanie tych tematów wszystkim znajomym z terenu całej gminy i mówieniu im o tym niech ten temat nie ma 3 czy 4 tysięcy wyświetleń tylko 15 albo i 20! Pozdrawiam!!

Niech Gmina przestanie być żerowiskiem dla Oświetlonej elity!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gość Anonimowy tchórz napisał:

Tak, najlepiej teraz zmienić temat i oskarżyć tych co pisali te posty że to tak naprawdę jedna osoba.. Zabrakło argumentów? Strach wymienić rodzinę Burmistrza która nie pracuje w budżetowce? Za rok wybory i mam nadzieję że tym razem wszystko się zmieni i w drugiej turze wyborów (na pewno będzie). Dalej będzie postrach w Przysietnicy "Wygra ten i ten i wszystkich pozwalnia". Szkoda że nie ma jednego z fanpage byłych kandydatów bo usunął go z FB. Nawet on tam napisał oświadczenie że nie będzie zwolnień tak jak się mówi. Także apeluję do ludzi o rozsyłanie tych tematów wszystkim znajomym z terenu całej gminy i mówieniu im o tym niech ten temat nie ma 3 czy 4 tysięcy wyświetleń tylko 15 albo i 20! Pozdrawiam!!

Niech Gmina przestanie być żerowiskiem dla Oświetlonej elity!!

 

Dokładnie racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolona ze świetlicy w H. Nie ma mnie w domu od 7 do 18 i nie muszę się martwić o swoje dziecko. Szkołę kończy np.o 13 i gdyby nie ta świetlica to byłoby tak, że w domu musiałoby dziecko me siedzieć samo...i na pewno komp albo telewizor...bo przecież nie książki i zadania. Więc kończy zajęcia i maszeruje super trasą, po chodniczku do świetlicy. Tam sobie nie tylko odpocznie, zrobi zadania, ale też pomaga w normalnych pracach np.gotowanie (pewnie kanapki bo tam więcej nie potrafi ;) , ale zawsze coś się nauczy np. talerze po obiedzie posprząta). Oczywiście w domu też się uczy bo świetlica nie zwalnia rodzica z obowiązku zajmowania się swoimi dziećmi. I nie martwię się w pracy, żeby gazu nie odkręciło, albo wrzątkiem nie oblało, albo jeszcze nie wiem co np. u kolegów po wsi nie szukam (bo wyobraźnię ma bujną). Cieszę się bardzo że jest ta świetlica. Są też wycieczki, wyjazdy, spotkania, zajęcia różne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0