Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Janina

Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka zarobił więcej niż Prezydent Warszawy, Prezydent Gdańska, Prezydent Rzeszowa

82 postów w tym temacie

Czy ty olinek jesteś normalny? Powiat ma swój oddzielny budżet i nie ma to nic wspólnego z gminami wchodzącymi w jego skład. A co do funkcjonowania szpitala to chyba nie wiesz jaka jest jego sytuacja finansowa. Z tego co mi wiadomo to ma ponad 90% zadłużenia i nie jest to kwestia NFZ tylko kiepskiej polityki wewnętrznej i bezsensownego zaciągania kredytów. Więc niech sobie ludzie odpowiedzą kto sieje zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Czy ty olinek jesteś normalny? Powiat ma swój oddzielny budżet i nie ma to nic wspólnego z gminami wchodzącymi w jego skład. 

Przecież o tym samym napisał. Budżet ma z budżetu krajowego. 

Gmina z podatków lokalnych. 

A co do szpitala, to powiedz mi czy gdybyś umierał i czekał na pomoc,  to obchodziło by cię to, że przez ciebie, przez udzielona Ci pomoc szpital się zadłużył? Na pewno NIE. Zycie ludzkie ma priorytet. Zadłużenia szpitala nie porównuje się z zadłużeniem gminy. Często bezsensownym. Po co gminie zastępca Pilszak, po co sztuczne stołki i dublowanie  stanowisk kierowników wydziałów,  po co na stadionie  14 pracowników,  po co 4 kierowników na MOSIR???

Kierownik biedronki ma 4 godziny pracy administracyjnej i 4 godziny pracy na sklepie. Co robią kierownicy MOSIR? Poza braniem sowitych pensji? Nie od dziś wiadomo, że to osoby z nadania politycznego.  Tata burmistrz, syn kierownik. 

Na basenie odkrytym młody chłopak niedawno prawie odcina sobie palce u dloni, bo brakuje personelu, do obsługi basenu. Skądś kasę trzeba wziąćna kierowników  a najlepiej tnie się na szeregowych pracownikach, tylko dlaczego kosztem klientów basenu i naszym bezpieczeństwem.  

Pogonic jednego  kierownika niech pilnuje dzieci. 

Na prawde nie widzisz tego, co się dzieje? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zadłużenia szpitala to nie wynika ono z leczenia pacjentów tylko kredytów na remonty budynków, upiększanie elewacji, sadzenie nowych krzaczków itp. 

A co do chłopaka który sie zranił to czyja to wina że skacze po atrakcjach?? Byłeś tam, widziałeś?? Trzeba czytać regulamin a nie będzie takich przypadków. No ale jak się wszystko wie lepiej. Przyszło by ci do głowy żeby wieszać się po szali która ma ponad 2 metry wysokości?? Trzeba ruszyć głową a będzie wszystko dobrze. A co do kierowników w mosir to nie wiem czym się zajmują, najlepiej by pytać ich przełożonego którym jest dyrektor mosir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Co do zadłużenia szpitala to nie wynika ono z leczenia pacjentów tylko kredytów na remonty budynków, upiększanie elewacji, sadzenie nowych krzaczków itp. 

 

To chyba już lekkie nadużycie. 

Kredyty na remonty budynków są bezpośrednio związane z leczeniem pacjentów - masz pretensje o to, że szpital się rozwija, żebyś miał się gdzie leczyć? Zdrowie w życiu najważniejsze. 

Ciężko też mi zrozumieć, że na krzaczki - jak to piszesz zadłużono szpital - ile takie krzaczki kosztują 6 zł / sztuka? Sadzono je hurtem po dachach czy jak?????? 

 

 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A co do chłopaka który sie zranił to czyja to wina że skacze po atrakcjach?? Byłeś tam, widziałeś?? Trzeba czytać regulamin a nie będzie takich przypadków. No ale jak się wszystko wie lepiej. Przyszło by ci do głowy żeby wieszać się po szali która ma ponad 2 metry wysokości?? Trzeba ruszyć głową a będzie wszystko dobrze. 

Nie  nie byłam i nie widziałam ale moim zdaniem ciężko wymagać np. od 12 letnich dzieci odpowiedzialnego zachowania. Od zapewnienia bezpieczeństwa kąpiącym się są zatrudnieni tam  pracownicy. Widać coś z jakiegoś powodu poszło nie tak. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie absurdalne zarobki w naszym powiecie to skandal ! Ludzie żyją za 2 tyś brutto... A władza się bawi za nasze, koryto przyciąga wiele osób chcących tylko się dorobić, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wiem do jakiej kieszeni idę gminne pieniądze z podatków.                                                                                                                                                                                               A na remont dróg oczywiści NIE ma pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś zajmie się sprawą kompetencji niejakiego Artura Szczepka o ile dobrze słyszałem asystenta burmistrza? Swoją drogą do nie dawna jego wielkiego przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2017 o 8:21 PM, Gość Gość gość gość napisał:

A może ktoś zajmie się sprawą kompetencji niejakiego Artura Szczepka o ile dobrze słyszałem asystenta burmistrza? Swoją drogą do nie dawna jego wielkiego przeciwnika.

Jego kompetencje są takie że zapewne obiecał Burmistrzowi że nie będzie podskakiwał w zamian za posadę. Ale i tak by już nie mógł. Kiedyś tu ludzie wrzucali wszystkie szczegóły z jego BOGATEJ biografii.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dużo zarabia !!!!  NIE będę głosować na niego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niektórzy polędwiczki w restauracjach zamawiają, i mówią doba jest ta nasza..... MAŁA OJCZYZNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak burmistrz zarabia rocznie po 182 tysiące złotych, to jaką on będzie miał emeryturę?? Jak się nie mylę to miesięczna emerytura burmistrza będzie wynosić około 11 tysięcy złotych.                                                              

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce dostawać 11 tysięcy miesięcznie emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość 11 tysiecy napisał:

Ja też chce dostawać 11 tysięcy miesięcznie emerytury

Ciekawe jak to obliczyłeś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że informacja bije rekordy popularności, 4.5 tysiąca osób przeczytało temat. Burmistrz będzie znany i to wcale nie zasługa tych dwóch osób od promocji gminy,  które są zatrudnione i sowicie opłacane z naszych podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gmina bogata to i burmistrz musi zarobić ;) to następcy będą spłacać pożyczki obecnej władzy więc biorą ile się da. Taka zaściankowa polityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak burmistrz tak dużo zarabia to jest na pewno bardzo mądry, może powinien wiec startować na europosła i jechać do Brukseli :)  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się wstydził , tyle kasy zarabiać w biednej wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0