Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Janina

Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka zarobił więcej niż Prezydent Warszawy, Prezydent Gdańska, Prezydent Rzeszowa

82 postów w tym temacie

ana remonty dróg to nie mają więc gdzieś ta  kasa musi być ulokowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam czepiacie się zarobków burmistrza on coś tam w końcu robi a co z tymi pieniędzmi które płacił "doradcy" a ten za pieniądze gminne prowadził burmistrzowi kampanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.07.2017 o 7:51 PM, Gość miki napisał:

Jaka praca taka płaca, zanim taka Warszawa osiągnie poziom Brzozowa to minie ze dwie dekady, poziom życia w gminie jest nieosiągalny dla innych rejonów naszego kraju.

pojebany jesteś czy po trawce herezje tworzysz? tutaj NIC się nie dzieje... ale jeśli już to w zasranej przysietnicy skąd pochodzi, tam ładuje się kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZEGO SIĘ DZIWICIE DO BRZOZOWSKIEGO SZPITALA LEKARZE PRZYJEŻDŻAJĄ Z Z RZESZOWA I OŚCIENNYCH POWIATÓW BO ZA DYŻURY SZPITAL PŁACI WIĘCEJ NIŻ W INNYCH SZPITALACH, CO DO PROBOSZCZA TO ROBI NA NIEGO PARAFIA WIĘC SUMKA TEŻ BY SIĘ ŁADNA UZBIERAŁA, CO DO POZOSTAŁYCH TO ZA NIERÓBSTWO DOSTAJE SIĘ WIĘCEJ KASY NIŻ CI CO ROBIĄ, JESZCZE CHWILĘ I ROZPIERDOLĄ TO WSZYSTKO CO POZOSTAŁO  W BIBLII BYŁO 7 LAT TŁUSTYCH I BYŁO 7 LAT CHUDYCH WIĘC I U NAS TEŻ TAK BĘDZIE W URZĘDACH TRZEBA ZATRUDNIAĆ JAK NAJWIĘCEJ SWOICH BO JAK ZAWIODĄ MIESZKAŃCY TO JEST SZANSA ŻE RODZINA PRACOWNIKÓW I ICH POCIOTKI BĘDĄ SZANSĄ NA GŁOSY W WYBORACH JAKIE BY NIUE BYŁY, ALE I TO SIĘ SKOŃCZY DO CZASU NOSIŁ WILK RAZY KILKA PONIOSĄ I WILKA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Laik napisał:

W 2014 158tys, w 2016 157tys. W 2015 182. A nie przyszło wam do głowy że może miał jakąś jubileuszówkę? A poza tym to jest 157 tyś brutto co przy takiej kwocie daje 40% próg podatkowy, plus zus-y. To zabiera  jakieś 50% procent pensji co miesiąc. Czyli jakieś 80-90 tyś netto rocznie, łącznie z trzynastką. Nie wiem czy to dużo na takim stanowisku. Nie mnie oceniać.

Gdyby podstawa była mniejsza, to jubileuszowa nagroda też by była mniejsza... jakoś nie było nigdy wniosku radnych o obniżenie pensji burmistrzowi ani sam zainteresowany tez nigdy o obniżkę nie wystąpił - a mógłby.  Póki co pensję  ma zawsze na max. 

Z tymi procentami,  to też źle liczysz... 

 

11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Trzeba się było uczyć i na burmistrza startować, przecież każdy może zostać burmistrzem i zarządzać i będzie kasę zarabiać. A ja w 2015 zarobiłam 24 tyś. I jakoś mu nie zazdroszczę. 

Przy obecnych układach  i powiazaniach nie łatwo się przebić. Kilku już próbowało, a jeden co miał spora szanse wygrać,  to się sprzedał za stołek vice. 

Tylko 24 000 zł?  To mało.  Niebawem burmistrz będzie miał 10 x więcej niż ty ;)

Ludzie chcą juz zmiany, ostatnie wybory to pokazały,  gdzie Rzepka wygrał o włos.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może nam olinek wyjaśnisz te procenty skoro źle licze. Wiesz coś na temat podwyżki dla burmistrza skoro twierdzisz że będzie miał 10x więcej, według mnie jesteś zwykłym kłamcą i niedouczonym nierobem. Ale to już twój problem. Mącisz jak zwykle a nie masz pojęcia co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Olinek parodia internaułty napisał:

To może nam olinek wyjaśnisz te procenty skoro źle licze. 

Z przyjemnością.  Była mowa o zarobionych 182 tys zł.  Ty liczysz procent od 157 tyś.  

 

1 godzinę temu, Gość Olinek parodia internaułty napisał:

Wiesz coś na temat podwyżki dla burmistrza skoro twierdzisz że będzie miał 10x więcej...

Naucz się czytać zdania że zrozumieniem i poczytaj w słowniku o sarkazmie.

 

1 godzinę temu, Gość Olinek parodia internaułty napisał:

... według mnie jesteś zwykłym kłamcą i niedouczonym nierobem. Ale to już twój problem.

Twoje zdanie na mój temat mnie nie obchodzi ;)

 

1 godzinę temu, Gość Olinek parodia internaułty napisał:

Ale to już twój problem. Mącisz jak zwykle a nie masz pojęcia co piszesz.

Który to już twój nick na tym forum - 15ty???, bo mój ciągle jeden i ten sam ;) wiec nie ja mam tu problem,  tylko ty. 

 

Słaby musisz być intelektualnie, skoro jedyne co masz do zaoferowania, to argumenty "ad personam" i obrażanie mojej osoby ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Renata napisał:

witam, szukam jakiegoś namiaru, adresu rodziny 18 latki , która zmarła w wyniku zatoru po porodzie i osierociła dziecko, chciałabym jakoś pomóc, proszę o info na email Roja07@onet.eu

Następna pijawka na forum, za duży procent odszkodowania będzie "walczyć" z ubezpieczycielem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Olinek napisał:

Z przyjemnością.  Była mowa o zarobionych 182 tys zł.  Ty liczysz procent od 157 tyś.  

 

Naucz się czytać zdania że zrozumieniem i poczytaj w słowniku o sarkazmie.

 

Twoje zdanie na mój temat mnie nie obchodzi ;)

 

Który to już twój nick na tym forum - 15ty???, bo mój ciągle jeden i ten sam ;) wiec nie ja mam tu problem,  tylko ty. 

 

Słaby musisz być intelektualnie, skoro jedyne co masz do zaoferowania, to argumenty "ad personam" i obrażanie mojej osoby ;)

 

 

Też widzę masz problem z matematyką skoro 182 to dziesiecikrotność 24. Brawo. Szkoda że raz jesteś jako olinek member a raz jako gość. Nie wiadomo czy to tu czy nie ty. A reszta nicków to też pewnie twoja robota, ściemniać możesz ale nie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do laik: Sorry ale co za jubileusze się urządza w tak zadłużonej gminie. Ja oracuję tyle lat i nikt mi jubileuszówek nie płaci. 

Tak, ale jak cała rada głosuje jak osły bez zastanowienia, nie wiedząc często za czym to tak się dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz co to jest nagroda jubileuszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Mieszkaniec gminy napisał:

Też widzę masz problem z matematyką skoro 182 to dziesiecikrotność 24. Brawo. Szkoda że raz jesteś jako olinek member a raz jako gość. 

Widzę,  że czytanie ze zrozumieniem ciągle kuleje.

Olinek, olinek member - ale ciągle Olinek ;) a ty znowu z innego nicka piszesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to sobie tłumacz ;) to ja się będę zawsze podpisywał jako gość. Tyle samo będziesz wiedział o mnie co my o tobie. Zmieni to coś anonimie olinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarobki Starosty Błaża - 154 tys

Zarobki zastępcy Draguły - 146 tys

też skandal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynagrodzenie p. starosty Błaża za 2013 r to 175 469,06zł.

Wynagrodzenie p. vice starosty Draguły za 2012r 179 157,52zł.

Jakoś tego nie widzicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynagrodzenie dyrektora szpitala :

2011r - 193 945,16 zł

2012r - 183 799,13 zł

2013r - 192 502,50 zł

2014r - 193 087,02 zł

2015r - 160 219,44 zł

Kto ustala pensję dyrektora szpitala w Brzozowie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie jest zadłużenie szpitala w Brzozowie??

Jaki jest % zadłużenia w stosunku do jego budżetu??

Pytam bo chcę wiedzieć za co dyrektor dostaje tak gigantyczną pensję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co z rodziny jesteś i pomagają zatrudniając jeszcze kogoś z rodziny  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna składnia zdania. Może nie pij jak piszesz, albo bierz połowę tego co ci przepisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo, NIE ładnie ze strony Burmistrza gminy Brzozów, że tak bardzo dużo zarabia w czasie gdy gmina jest taka biedna, a  pan Kazimierz Tympalski, wiceprzewodniczący rady składa  wniosek o podwyższenie podatków ( informacja kto jest za podwyższeniem podatków w gminie na zamieszonym filmie : http://brzozow24.pl/brzozow24-pl-gmina-potrzebuje-pieniedzy-siega-do-kieszeni-podatnikow-film/ )                     Ja na miejscu burmistrza zwróciła bym te pieniądze i wnioskowała abym mniej zarabiała.  No cóż nie wszyscy są takimi jak ja społecznikami naszej małej ojczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.07.2017 o 3:32 PM, Gość Janina napisał:

Burmistrz Brzozowa Józefa RZEPKA zarobił w 2015 roku za prace jako burmistrz 182 tysiące zł. więcej od Prezydenta Rzeszowa, więcej od Prezydenta Gdańska, więcej od Prezydenta Warszawy. (dane pobrane z oświadczeń majątkowych)

 

1.      Burmistrza Brzozowa Józefa RZEPKA           – 182 tysięcy zł

 

2.      Prezydent Rzeszowa Tadeusz FERENC       – 161 tysięcy zł

 

3.      Prezydent Gdańska Paweł ADAMOWICZ      – 160 tysięcy zł

 

4.      Prezydent Warszawy Hanna WALTZ               – 158 tysięcy zł

 

 

Czy to NIE SKANDAL?
                                                Takie pieniądze zarabiać w  biednych Bieszczadach.

 

Na  XVIII sesji Rady Miejskiej w Brzozowie sam OSOBIŚCIE burmistrz Józef Rzepka mówił, że wynagrodzenie NIE zmieniło mu się od 2008 roku. To ładnie, ładnie przez prawie 10 lat taka KASA, a ludzie w gminie nie maja na chleb i podatki. WSTYD BURMISTRZU !!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wynagrodzenie dyrektora szpitala :

2011r - 193 945,16 zł

2012r - 183 799,13 zł

2013r - 192 502,50 zł

2014r - 193 087,02 zł

2015r - 160 219,44 zł

Kto ustala pensję dyrektora szpitala w Brzozowie ??

Wstyd to płacić prawie 200 tyś rocznie za doprowadzenie szpitala do obecnego stanu.

 

6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wynagrodzenie p. starosty Błaża za 2013 r to 175 469,06zł.

Wynagrodzenie p. vice starosty Draguły za 2012r 179 157,52zł.

Jakoś tego nie widzicie .

A tych panów to sumienie nie gryzie, też parę lat już niezłą kasę biorą. Czyżby próba przemilczenia tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Widzę, że temat : „Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka zarobił więcej niż Prezydent Warszawy, Prezydent Gdańska, Prezydent Rzeszowa” chce tak wielu mieszkańców przeczytać, wyświetlić, że aż licznik wyświetleń się zawiesił i ciągle pokazuje liczbę 122 z dnia 09.07.2017 r.

A może się nie zawiesił tylko ciągle wchodzą te same osoby i ich po prostu nie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiatu i gminy nie warto porównywać,  bo powiat to związek kilku gmin. Terytorialnie wiec jest większy. Poza tym powiat finansowany jest z budżetu państwa głównie a nie z podatków lokalnych tak jak gmina. 

 

Szpital funkcjonuje bardzo dobrze.  To że ma problemy wynika jedynie z polityki finansowej NFZ proszę nie siać zamętu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0