Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość zibi

Pijaczki naprzeciw ALTY na 3 maja

7 postów w tym temacie

A ja chciałbym poruszyć temat bezpieczeństwa i porządku nie w centrum miast, ale na jego obrzeżach.Od dłuższego czasu (a właściwie od zawsze) można zaobserwować pijackie libacje na ścieżce wzdłuż hotelu ALTA prowadzącej od Starostwa w kierunku  Humnisk. W tej chwili jest to miejsce w którym od rana do wieczora stoją podchmieleni goście (obok których ciężko przejść), a już wieczorem jest tam zlot wszystkich okolicznych meneli z okolicy. Dawniej można było tam sobie spokojnie jeździć rowerem, dzieci skracały drogę do szkoły, a tej chwili każdy omija to miejsce szerokim łukiem. Cały brzeg jest zaśmiecony butelkami i puszkami (czy to ktoś kiedyś posprząta?) Pytanie moje brzmi gdzie jest POLICJA? Czy to nie oni czasami powinni tam się pojawiać? Czy na takich meneli nie ma żadnego sposobu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty to nazywasz ścieżką? Ostatnio tam jechałem wieczorem rowerem i mało zębów nie wybiłem. Kiedy to było remontowane? A przepraszam coś tam parę metrów w tamtym roku robili interwencyjni - ale tak to zrobili że nie widać żadnej różnicy. Stare płyty wymienili na stare z odzysku - tak że trudno nawet stwierdzić w tym momencie gdzie było wymieniane. Nie wspomnę już jak oni to zrobili - czy ktoś w gminie w ogóle kontroluje  to co oni robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Władze Brzozowa powinny myśleć i postawić tam kamery i karać mandatami policja w ciągu tygodnia będzie spokój.

No ale oni wolą "tyłki" wozić samochodami niż zajmować się sprawami zwykłych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj a zobaczcie co się dzieje w Humniskach pod sklepem u policjanta!Tam imprezy calonocne.O spaniu przy otwartym oknie niema mowy!Ale to uklady policyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pijaczki jak stali tak stoją. Policja podjeżdża oni sobie spokojnie idą w druga stronę. A nasi herosi w mundurach piszą na Krajowej Mapie Zagrożeń - że nie potwierdzają zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A policja to nie pod starostwem jest czasami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0