Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość malko

Dni Brzozowa - Igrzyska się rozpoczęły!

12 postów w tym temacie

Wspaniały festyn dla gawiedzi ruszył, na strychu bawiło się bodajże 12 osób, które upajały się własnym talentem, Kościół zagościł może parę osób więcej, choć poziom był wspaniały. Kasa na reklamę władz płynie szerokim strumieniem, na inne rzeczy jest permanentny jej brak, ale na promocję władzy zawsze się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak beznadziejnych Dni Brzozowa nie było totalny chłam co roku to samo do znudzenia czy nie można raz zorganizować coś innego żeby każdy coś znalazł dla siebie, najwięcej to się narobił MOSIR proponuje jeszcze ze 4 kierowników powołać to się może któryś weźmie za robote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda nie? Nie ma się do czego przyczepić, ludzie zadowoleni więc żal dupsko ściska, haha. Koncerty aupwr, dzisiaj jeszcze lepsze będą. Ale zgryzota ważniejsza. Skoro nie byłeś to skąd ta krytyka, a jeśli byłeś to po co skoro uważasz że nie było nic wartego uwagi. A na koniec to nie obrażaj ludzi którzy pracują na to żeby się wszystko udało i ludzie mieli udaną imprezę, nawet takie stare zgredy jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bodajże w 2003 roku albo 2004 były najlepsze dni Brzozowa w historii. Ponad 10 tysięcy ludzi przybyło do Brzozowa.. Ale co się dziwić jak wtedy w Brzozowie grały topowe Polskie zespoły.

-Jeden Osiem L

-Łzy

;) Jest co wspominać. Nie dało się wejść na stadion :D tyle narodu było ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dziękujemy za uznanie za pracę wykonaną przed D.B. jak i po. Na strychu - w szkole wiedziałem że muzyką słabo ale zeby matematyka była na tak niskim poziomie, by liczenie tylko do 12? Można potem w pamieci i dodać, polecam z zapałkami albo liczydło może. Park Jordanowski był pełny w sobotę, a w niedziele było jeszcze więcej osób i to jest najważniejsze za co dziekujemy. 10 tysięcy ludzi to może było, jak dwa lata się doda, choć wiem że z tym słabo, ale są gusta i gusta. Topowe zespoły inne niż w grały w tym roku, kosztują jeszcze więcej a piszecie że ktoś się promuje, to jak to jest? jak nie stanie tyłek z tyłu. Przypomniał mi się cycat pana Tadeusza Boy-Żelenskiego  ,,Krytyk i eunuch z jednej są parafii obaj wiedzą jak ,żaden nie potrafi" , to tyle. pozdrawiam i do następnego..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie miasto, takie dni... :) i to nie jest komplement. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość dkb napisał:

W sumie to dziękujemy za uznanie za pracę wykonaną przed D.B. jak i po. Na strychu - w szkole wiedziałem że muzyką słabo ale zeby matematyka była na tak niskim poziomie, by liczenie tylko do 12? Można potem w pamieci i dodać, polecam z zapałkami albo liczydło może. Park Jordanowski był pełny w sobotę, a w niedziele było jeszcze więcej osób i to jest najważniejsze za co dziekujemy. 10 tysięcy ludzi to może było, jak dwa lata się doda, choć wiem że z tym słabo, ale są gusta i gusta. Topowe zespoły inne niż w grały w tym roku, kosztują jeszcze więcej a piszecie że ktoś się promuje, to jak to jest? jak nie stanie tyłek z tyłu. Przypomniał mi się cycat pana Tadeusza Boy-Żelenskiego  ,,Krytyk i eunuch z jednej są parafii obaj wiedzą jak ,żaden nie potrafi" , to tyle. pozdrawiam i do następnego..........

Sam bym tego lepiej nie ujął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest dowód, bo ktoś na forum napisał że było 10 tyś? To ja napiszę że w sobotę było 50 tyś. Żal. I nie były to dni Brzozowa tylko lato z radiem. Było to w ramach ich trasy koncertowej, radio było organizatorem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość dkb napisał:

W sumie to dziękujemy za uznanie za pracę wykonaną przed D.B. jak i po. Na strychu - w szkole wiedziałem że muzyką słabo ale zeby matematyka była na tak niskim poziomie, by liczenie tylko do 12? Można potem w pamieci i dodać, polecam z zapałkami albo liczydło może. Park Jordanowski był pełny w sobotę, a w niedziele było jeszcze więcej osób i to jest najważniejsze za co dziekujemy. 10 tysięcy ludzi to może było, jak dwa lata się doda, choć wiem że z tym słabo, ale są gusta i gusta. Topowe zespoły inne niż w grały w tym roku, kosztują jeszcze więcej a piszecie że ktoś się promuje, to jak to jest? jak nie stanie tyłek z tyłu. Przypomniał mi się cycat pana Tadeusza Boy-Żelenskiego  ,,Krytyk i eunuch z jednej są parafii obaj wiedzą jak ,żaden nie potrafi" , to tyle. pozdrawiam i do następnego..........

Bierze się starego pryka i uroczyście się go tyka

Skoro uż jesteśmy przy nim. Niewątpliwie można się doliczyć większej liczby osób, ale pomyłka była w granicach błędu statystycznego. Piękna impreza, sam widziałem jak gimnazjalna młodzież w wieku 13-15 lat bez najmniejszego problemu kupowała piwo.Owszem pieniądze na imprezy są, ale na remont szkoły na Tysiąclatce to jakoś brakło. Parytety ma każdy inne, jedni wydają publiczne pieniądze na zabawę, inni inwestują w edukację. Nie neguję idei Dni Brzozowa, ale skoro mam braki w kasie, a kasa jest publiczna to staram się rozsądnie funduszami gospodarować. Rozrzutność nie powinna być cechą włodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krytyka krytyką a ja poszukam pozytywów. Wg mnie jak na Brzozów to impreza udana. Myślę, że udanym pomysłem były cyklokarpaty nawet patrząc po liczbie uczestników. Koncert organowy, poezja wystawy to jak kto lubi to miał wybór. Nie wiem jak tam udał się turniej siatkówki na basenie bo nie byłem ale możliwość udziału była. Co do koncertów to były zespoły rockowe jak i disco polo tak, że można było znaleźć coś dla siebie. Co do kasy za to wszytko to by spytać burmistrza ile kosztowały "igrzyska" ale skoro się odbyły to mam nadzieję, że miasto było na to stać. Gwiazdy pewnie były w zasięgu skoro się w Brzozowie zjawiły. Topowe zespoły pewnie są poza zasięgiem  i o pamiętnym koncercie takim jak Łzy można sobie chyba tylko pomarzyć.

Uwagę mam do chaosu komunikacyjno - parkingowego w okolicach parku (ulica Moniuszki i Parkowa są zbyt wąskie by służyć za parking) co w znacznym stopniu utrudniło życie mieszkańcom. Myślę, że można było poprosić policję lub ochronę o pomoc w skierowaniu uczestników imprezy na parkingi z wolnymi miejscami np na ul. Chopina, za gminę, za kino, może udałoby się otworzyć na Dni Brzozowa parking koło liceum lub koło sanepidu lub po prostu informować gdzie jeszcze są wolne miejsca.  Można też chyba było zorganizować koncerty na stadionie w którego pobliżu jest dużo więcej miejsc parkingowych (plac targowy, parking przy budynku gospodarki). Drugą uwagę mam co do płatności za atrakcje dla dzieci. Dzieci zrobiły mi wir w kieszeni :) np 4 minuty w piłce na wodzie 10 zł, zjeżdżalnia 6 zł. Kilka godzin spędzonych w parku przy dwójce dzieci dość mocno uszczupliło mój budżet. W przyszłości może jakieś karnety lub po prostu wynająć i zapłacić przynajmniej częściowo za atrakcje. Przynajmniej po negocjować ceny. Firmy oferujące atrakcje na pewno wyjechały zadowolone. No chyba że pieniądze z tych atrakcji częściowo pokrywają organizację imprezy lub ratują budżet gminy :).

Dnia 25.06.2017 o 2:30 PM, Gość Mieszkaniec napisał:

Jeszcze tak beznadziejnych Dni Brzozowa nie było totalny chłam co roku to samo do znudzenia czy nie można raz zorganizować coś innego żeby każdy coś znalazł dla siebie, najwięcej to się narobił MOSIR proponuje jeszcze ze 4 kierowników powołać to się może któryś weźmie za robote?

W sumie to czego Ci brakowało? Spróbuj rozwinąć temat może ktoś przeczyta i weźmie sobie do serca to następnym razem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może brakowało  piątego kierownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0