Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość leo

Jak się wygrywa wybory w Brzozowie

18 postów w tym temacie

Czy to możliwe żeby burmistrz zatrudnił dla siebie specjalistę od public relations do prowadzenia kampanii wyborczej w 2014 roku i opłacał go z publicznych pieniędzy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zatrudniać tak lecz nie za publiczne tylko ze swoich powinien płacić złodziej, dobrze ze to ostatnia kadencja Rzepki i jego całej mafii bo nie nie zdzierżę.. miasto sie nic nie rozwija soi w miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak twój mózg, a z tym złodziejem to już próbowali. Lepiej się zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Gość Ukasz napisał:

No to tak jak twój mózg, a z tym złodziejem to już próbowali. Lepiej się zastanów.

złodziej to nie wiem ale tchórz na pewno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszecie że ostatnia kadencja? Przecież nie po to Rzepka pozatrudniał całą opozycję u siebie w urzędzie żeby teraz nie kandydować. Dwu kadencyjność wejdzie ale od teraz. Czyli teoretycznie obecny burmistrz może kandydować 2 razy tak jakby od zera. Zresztą z tego co z kolegami liczyliśmy jemu do emerytury zabraknie tej jednej kadencji, także jakby nie patrzeć na pewno będzie kandydował. I znowu może być tak że wszędzie przegra ale w Przysietnicy będzie 90% za i wysoka frekwencja i Przysietnica przegłosuje że znowu Burmistrz Rzepka będzie rządził. Także lepiej mobilizujcie znajomych WSZYSTKICH i róbcie nagonkę nie za jakimś kandydatem ale PRZECIWKO, przeciwko obecnemu Burmistrzowi.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie da kasę księdzu 20, 30 tysięcy - z pieniędzy  gminny -a on powie na kazaniu w Przysietnicy,że to od Burmistrza i widać co zrobili inni kandydaci dla wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to Rzepka w Przysietnicy traci poparcie - głównie przez upychanie swojej bliższej i dalszej rodziny po stołkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Ostatnio 10 czy 12 % wyborców w Przysietnicy zagłosowało przeciwko Burmistrzowi, i widać że są tam ludzie którzy widzą co się dokładnie dzieje i też im przeszkadzają zawrotne kariery rodziny Józefa Rzepki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są ludzie, których kupić nie jest w stanie. Aczkolwiek nie są obecni w polityce, a powinni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.06.2017 o 4:53 PM, Gość misv napisał:

zatrudniać tak lecz nie za publiczne tylko ze swoich powinien płacić złodziej, dobrze ze to ostatnia kadencja Rzepki i jego całej mafii bo nie nie zdzierżę.. miasto sie nic nie rozwija soi w miejscu..

teraz pasuje się mu przenieść i pali do starostwa ale nie przejmujcie się zostawi kogoś ze swoich jak już go nie będzie żeby mu nie zrobił porządku z rodziną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2017 o 10:46 AM, Gość mito napisał:

Z tego co mi wiadomo to Rzepka w Przysietnicy traci poparcie - głównie przez upychanie swojej bliższej i dalszej rodziny po stołkach 

za chwilę będzie ogłoszony nowy przetarg na zakup stolików krzeseł i taboretów na nowe stanowiska pracy w końcu trzeba wziąć skądś głosy a poza tym skoro wysprzedawał wszystkie nieruchomości gminy Brzozów to ma pieniądze na nowe miejsca pracy i tym bardziej na głosy a każde nowe miejsce pracy to jest 1 głos 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2017 o 10:56 AM, Gość Plebs napisał:

Pewnie da kasę księdzu 20, 30 tysięcy - z pieniędzy  gminny -a on powie na kazaniu w Przysietnicy,że to od Burmistrza i widać co zrobili inni kandydaci dla wsi.

wystarczy sfałszować liczenie głosów i pozamiatane :) przecież nikt inny nie będzie głosów liczył jak podwładni burmistrza cały czas mówię nie ważne kto głosuje tylko kto głosy liczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te wybroczyny intelektualne to mnie trafia.

po pierwsze co kilka lat przyjeżdżam do Brzozowa i widzę dużo zmian. Sam w sobie Brzozów swietnie sobie radzi .Rynnek wyglada pięknie kamienice odnowione szkoły odnowione , czysto na ulicach , nowy basen na ul słonecznej — i tak się zastanawiam co za kretyni piszą o tym ze Brzozów stoi w miejscu i się nie rozwija. Za sprawa Burmistrza macie to wszystko DZIADYYYYY. 

Gowno mnie obchodźi ile Rzepka zarabia i gdzie pracuje jego żona 

gowno mnie obchodzi ile bierze skarbnik albo jakiś radny 

ale za to cieszy mnie morda jak wracam do swojego Brzozowa i widzę takie zmiany ( tym prostym językiem pisze do tych kretynow którzy wypisują bzdury na tym forum ——

Panie Burmistrzu dobra robota 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Burmistrzu ma Pan pełne poparcie w wyborach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.06.2017 o 9:53 AM, Gość misv napisał:

zatrudniać tak lecz nie za publiczne tylko ze swoich powinien płacić złodziej, dobrze ze to ostatnia kadencja Rzepki i jego całej mafii bo nie nie zdzierżę.. miasto sie nic nie rozwija soi w miejscu..

Gość misv —albo jesteś kretynem albo niespełna rozumu . Piszesz ze miasto się nie rozwija — to k.. otwórz szeroko oczy dziadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieudacznicy kampanię zaczęli wiec będą krytykować wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.12.2017 o 5:06 AM, Gość Panie Burmistrzu napisał:

Jak czytam te wybroczyny intelektualne to mnie trafia.

po pierwsze co kilka lat przyjeżdżam do Brzozowa i widzę dużo zmian. Sam w sobie Brzozów swietnie sobie radzi .Rynnek wyglada pięknie kamienice odnowione szkoły odnowione , czysto na ulicach , nowy basen na ul słonecznej — i tak się zastanawiam co za kretyni piszą o tym ze Brzozów stoi w miejscu i się nie rozwija. Za sprawa Burmistrza macie to wszystko DZIADYYYYY. 

Gowno mnie obchodźi ile Rzepka zarabia i gdzie pracuje jego żona 

gowno mnie obchodzi ile bierze skarbnik albo jakiś radny 

ale za to cieszy mnie morda jak wracam do swojego Brzozowa i widzę takie zmiany ( tym prostym językiem pisze do tych kretynow którzy wypisują bzdury na tym forum ——

Panie Burmistrzu dobra robota 

Rynek - wielki kamienny kloc, bez zieleni, bez ludzi, bez rozwoju handlu (wiele sklepów tam poupadało i nadal upada)

Szkoły - owszem, są odnowione, ale pewnie dlatego, by rodzina burmistrza miała wygodne miejsca pracy ;)

Basen - ładny jest. Ale czy nasza gmina nie ma ważniejszych potrzeb?

 

Jeśli chcesz zobaczyć dobrą robotę to odwiedź inne miasta, popatrz na ich rozwój i wtedy się zastanów, czy w Brzozowie nie mogłoby być jednak lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.12.2017 o 5:06 AM, Gość Panie Burmistrzu napisał:

Jak czytam te wybroczyny intelektualne to mnie trafia.

po pierwsze co kilka lat przyjeżdżam do Brzozowa i widzę dużo zmian. Sam w sobie Brzozów swietnie sobie radzi .Rynnek wyglada pięknie kamienice odnowione szkoły odnowione , czysto na ulicach , nowy basen na ul słonecznej — i tak się zastanawiam co za kretyni piszą o tym ze Brzozów stoi w miejscu i się nie rozwija. Za sprawa Burmistrza macie to wszystko DZIADYYYYY. 

Gowno mnie obchodźi ile Rzepka zarabia i gdzie pracuje jego żona 

gowno mnie obchodzi ile bierze skarbnik albo jakiś radny 

ale za to cieszy mnie morda jak wracam do swojego Brzozowa i widzę takie zmiany ( tym prostym językiem pisze do tych kretynow którzy wypisują bzdury na tym forum ——

Panie Burmistrzu dobra robota 

skoro tak chwalisz Brzozów to zamieszaj w nim i żyj jak każdy jego obywatel, pokaż jaki burmistrz jest wspaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0