Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
zatroskany

Jak oni parkują w Brzozowie?

15 postów w tym temacie

Czy w Brzozowie można w ten sposób parkować na Rynku? Czy tak możne parkować każdy mieszkaniec czy tylko uprzywilejowani?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy Pan robiący te zdjęcia tak samo robi jak mu pod zakładem fotograficznym stoją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie było wtedy kiedy byłą wystawa broni w ratuszu?

 

A swoja drogą jak zwiekszyc ilosc miejsc parkingowychw  brozowie? ograniczyć długośc parkowania w centrum do 3,4 godzin za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święte krowy? Proszę o wysłanie tego na Komendę to się nauczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to na miejscu dl niepełnosprawnych. Czy ta osoba chciała by być niepełnosprawną? Zapewne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, a wynika to również ze zdjęć, które robił ktoś "życzliwy" na płycie ratusza stoją samochody, gdyż w tym właśnie czasie organizowana jest tam wystawa. Trudno, żeby eksponaty nosić z jednego końca Brzozowa na drugi, a jeżeli ktoś nie ma pojęcia w temacie to w ogóle nie powinien krytykować, powinien poznać sprawę a dopiero później się wypowiadać na ten temat. A że większość społeczeństwa brzozowskiego nie wie, co dzieje się w środowisku kulturalnym miasta to efekt jest właśnie taki jak te fotki i zbędne komentarze. Nikt nie zostawiałby samochodu na płycie, gdyby było wolne miejsce na parkingu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoba, która dodała ten post chyba nie wie jak używać photoshopa. Po 'zasłonięciu' rejestracji ja nadal mogę przeczytać każdą z nich. Chyba ten 'ktoś' nie wie, że rejestracje lub cokolwiek innego czego nie chce się pokazywać zamazuje się czarnym kolorem. Widać właśnie jak twórca dba o dane osobowe innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2017 o 9:46 AM, Gość Monika napisał:

Z tego co mi wiadomo, a wynika to również ze zdjęć, które robił ktoś "życzliwy" na płycie ratusza stoją samochody, gdyż w tym właśnie czasie organizowana jest tam wystawa. Trudno, żeby eksponaty nosić z jednego końca Brzozowa na drugi, a jeżeli ktoś nie ma pojęcia w temacie to w ogóle nie powinien krytykować, powinien poznać sprawę a dopiero później się wypowiadać na ten temat. A że większość społeczeństwa brzozowskiego nie wie, co dzieje się w środowisku kulturalnym miasta to efekt jest właśnie taki jak te fotki i zbędne komentarze. Nikt nie zostawiałby samochodu na płycie, gdyby było wolne miejsce na parkingu. 

Z tego co mi wiadomo, nawet jeśli była w tym czasie wystawa to nie upoważnia to (nie usprawiedliwia) do łamania przepisów ruchu drogowego.

Ta wystawa musi trwać do dzisiaj, gdyż samochody jak stały w marcu, tak stoją w w sierpniu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy płyta rynku to prywatny parking pracowników muzeum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeee36df4efd4f61med.jpg

21.08.2017 r. godz. 14:45 - 15:00. Żona przyjechała po męża. Zona pracuje w godz. 7:30 - 15:30.

1. Czy o godz. 14:45, jest po pracy, czyli kończy o 14:30?
2. Czy może jeździć po Rynku "jak chce"? Nie obowiązują jej przepisy ruchu drogowego?

Rozumiem że mąż pracuje w godz. 7:00 - 15:00. Ale czy to oznacza że żona ma pracować do 14:30 bo musi odebrać męża? Chyba, że żona jako jedyna ze swojego miejsca pracy ma przesunięte godziny jej rozpoczęcia i zakończenia. Na BIP takiej informacji nie znalazłem. Zadzwonię jutro pod numer tel. 13 4341012 i dowiem się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urząd

3 godziny temu, Gość Polityk napisał:

I co dowiedziałeś się? 

Ja wiem. Od poniedziałku do piątku 7:30 - 15:30.

BRZOZOWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś podjął odpowiedni temat, kolejny klan rodzinny w gminie, to już powinno się skończyć, czas najwyższy :D BRAWO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0