Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość obserwator

Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka odpowiada na krytykę

65 postów w tym temacie

Mogę się mylić ale ten link dotyczy dróg jeśli dobrze przeczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Kazek proponuję zgłosić swoją kandydaturę w najbliższych wyborach i wtedy zobaczy co radny Kazek zrobi dla swoich wyborców i społeczności gminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mogę się mylić ale ten link dotyczy dróg jeśli dobrze przeczytałem.

Dobrze przeczytałeś , problem strefy brzozowskiej to droga dojazdowa na którą gminę nie stać. Żaden inwestor nie będzie inwestował w szczere pole do którego nawet nie można dojechać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Radny napisał:

Gość Kazek proponuję zgłosić swoją kandydaturę w najbliższych wyborach i wtedy zobaczy co radny Kazek zrobi dla swoich wyborców i społeczności gminy.

Szkoda zgłaszać  moją kandydaturę ja mam dorosłe dzieci, które już są samodzielne i nie muszę im dawać staniwska naczelnika czy kierownika jak to czynią ci, którzy "nie atakują a tylko się bronią"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale we wczesniejszej swojej wypowiedzi zarzucales radnym to że nic nie robią to kandyduj daj dobry przyklad i zrób drogi niech powstaną nowe zaklady pracy. Najlepiej krytykować innych a samemu nic nie robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Radny napisał:

Ale we wczesniejszej swojej wypowiedzi zarzucales radnym to że nic nie robią...

Robią, robią...  głównie upychają swoją rodzinę po różnego rodzaju stołkach w gminie i jednostkach podległych :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2017 o 0:20 PM, Gość obserwator napisał:

Szanowni Państwo, Mieszkańcy gminy Brzozów,
pracując dla Państwa jako burmistrz Brzozowa od wielu lat mam pełną świadomość tego, że moje działania są w naturalny sposób wystawione na Państwa reakcje, w tym również krytyczne.

Krytyka w demokratycznym państwie jest niezbędna jako wkład w formę debaty publicznej, jako kontrola osób pełniących funkcje publiczne, wreszcie jako wskazywanie różnych rozwiązań i propozycji.

Ale wydaje mi się, że w takich ramach nie mieści się ośmiesza
nie, szkalowanie, podjudzanie, personalne ataki i szkalowanie miasta przez sfrustrowanych i niezrealizowanych pseudopolityków. Każdy ma prawo krytykować, szczególnie działania funkcjonariuszy publicznych, ale negatywne opinie powinny być merytorycznie uzasadnione, a nie wynikać z braku wiedzy, znajomości mechanizmów politycznych czy gospodarczych. W ostatnich latach te praktyki dotknęły także politykę lokalną, która zamiast być roztropną troską o dobro publiczne, stała się brudną, brutalną walką pełną nienawiści i pogardy, szczególnie na forach internetowych, gdzie autorzy wpisów nawet nie maja odwagi podpisać się pod swoimi postami.

I nie dziwi mnie ten brak odwagi cywilnej, bo jak podpisać się pod kłamstwami?

Podam przykłady: w jednym poście czytam: Młodzież masowo wyjeżdza, wręcz ucieka (…) a liczba mieszkańców drastycznie spada. A teraz fakty: w 2015 roku liczba mieszkańców gminy – 27 013, w 2016 – 26 975.

Wniosek: „masowo” wyjechało 38 osób. Kolejny kłamliwy cytat: podstrefa ekonomiczna to wielki blef. Fakty: od grudnia 2016 roku podstrefa ekonomiczna Brzozów jest zarejestrowana, a na stronie ARR strefy mieleckiej są zamieszczone nasze tereny inwestycyjne i widzimy zainteresowanie potencjalnych inwestorów. Kolejne kłamstwo: wysoki poziom bezrobocia. Wystarczy wejść na stronę PUP, aby zauważyć, że bezrobocie systematycznie maleje.

Obecnie zarejestrowanych jest 1638 osób z terenu gminy Brzozów, w 2016 było to 1833, w 2015 – 2074, w 2014 2214 osób. Chyba wnioski każdy może wysnuć sam.
Na temat wyzbywania się mienia gminnego może powinni się wypowiedzieć mieszkańcy, którzy od gminy w przetargu, na który wyraziła zgodę Rada Miejska zakupili działki, na których budują piękne domy np. przy ulicy Zdrojowej. A gminie zarzuca się brak koncepcji urbanistycznej. Kolejna sprawa to budynek handlowy przy ulicy Bielawskiego i zarzut, że wybudowano kolejny szmateks.

Być może autor paszkwilu ubiera się u Pierra Cardin, ale mógłby zauważyć, tak dla uczciwości, że mamy także Rossmana i sklep Centrum, aptekę i kilka butików np. z odzieżą 4F. 

Zdaję sobie sprawę, że ta brudna wojna rozpętywana na forach internetowych przez kilku niepogodzonych z rzeczywistością nie ma nic wspólnego z troską o mieszkańców. Dlatego chcę jasno i wyraźnie powiedzieć, że nie zgadzam się na takie szkalowanie naszej małej Ojczyzny, bo wiem, że większość mieszkańców to dobrzy i pracowici ludzie i dumny jestem z tego, że dane jest mi pracować dla mieszkańców gminy Brzozów.

Z poważaniem
Józef Rzepka

Źródło : https://www.facebook.com/rzepkajozef/

ile burmistrz zapłacił za napisanie tego "cuda" ? Czyżby "doradca kampanijny" wrócił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie nowy asystent Burmistrza który dopiero co go atakował podczas kampanii takimi zarzutami a teraz zmienił poglądy i uważa że Brzozów to kraina mlekiem i miodem płynąca :D

Zastanawia mnie tylko to że skoro Burmistrz jest taki wygadany i pisze o czyimś tchórzostwie. To dlaczego nie przyszedł na debatę kandydatów w 2014 roku? Miał okazję żeby się wykazać, wszyscy kandydaci przyszli oprócz niego. Bo jak było w odpowiedzi na zaproszenie "Tego dnia są imieniny Tadeusza". W związku z czym jakiś młody chłopak na debacie na koniec krzyknął że wszystkim Tadeuszom życzymy 100 lat po czym wszyscy obecni zaczęli bić brawo.

Panie Burmistrzu kończ pan, wstydu oszczędź. :D:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Anonimowy tchórz napisał:

To pewnie nowy asystent Burmistrza który dopiero co go atakował podczas kampanii takimi zarzutami a teraz zmienił poglądy i uważa że Brzozów to kraina mlekiem i miodem płynąca :D

Zastanawia mnie tylko to że skoro Burmistrz jest taki wygadany i pisze o czyimś tchórzostwie. To dlaczego nie przyszedł na debatę kandydatów w 2014 roku? Miał okazję żeby się wykazać, wszyscy kandydaci przyszli oprócz niego. Bo jak było w odpowiedzi na zaproszenie "Tego dnia są imieniny Tadeusza". W związku z czym jakiś młody chłopak na debacie na koniec krzyknął że wszystkim Tadeuszom życzymy 100 lat po czym wszyscy obecni zaczęli bić brawo.

Panie Burmistrzu kończ pan, wstydu oszczędź. :D:D 

z tego co na mieście słychać to o Brzozowie może być głośno w najbliższym czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie łapanka internetowych anonimowych tchórzy? :D Jak coś to napisz od razu, żebym ja i inni mieli czas do ucieczki za granicę. :D Ewentualnie napiszę pismo że nie mogę się stawić na rozprawie bo są imieniny Zdzisława i Balbiny ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość mieszkaniec Gminy  nie strasz nie strasz bo sie zesrasz. Gmina ma tendencje do zastraszania i niejednokrotnie pewne informacje ukazywała w taki sposób aby ludzi zastraszyć tyle że ludzie potrafią się bronić i się nie boją a Burmistrz niejednokrotnie pokazywał jak lawiruje w swoich wypowiedziach i mija się z prawdą. Są nagrania z sesji  wystarczy posłuchać i sprawdzić co jest na nagraniu a co jest w protokołach  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam burmistrza brzozowa pana Józefa Rzepkę za zniesławienie jego osoby poprzez nazwaniem go zlodziejem  i członkiem mafi jakiego dopusciłam się w dniu 5 czerwca na stronir internetowej portalu www. Brzozów 24pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Burmistrzu statystyki to jedno,a rzeczywistość to coś innego. To, że ktoś jest zameldowany w Brzozowie nie znaczy, że żyje i pracuje w tym mieście. Sam jestem przykładem, takiej sytuacji. Wyjechałem z miasta ponad 18 lat temu, a jeszcze do 2016 byłem zameldowany, z prostego powodu, bo nie miałem własnego lokum gdzie mógłbym się przemeldować. 

Moim zdaniem cały szkopuł nie tkwi w bezzasadnej krytyce, ale w tym, że władza nie słucha tej krytyki. Nie rozumie, że Brzozów to małe prowincjonalne miasteczko, w którym wszyscy wszystko wiedzą i widzą (przynajmniej tak im się zdaje). Ciągle odwiedzam rodzinę w Brzozowie i ciągle widzę jak to miasto stacza się, a skoro jest tak wspaniale to dlaczego na przykład praktycznie nie funkcjonuje komunikacja publiczna?, dlaczego ci co wyjechali do pracy nie wracają w rodzinne strony?, gdzie jest normalny parking, dlaczego kaplicę na cmentarzu buduje gmina, skoro parafia wpadła na taki pomysł? Dlaczego tylu członków rodzin różnych , znajomków itp pracuje w gminie? czy tylko oni w całym mieście maja odpowiednie kwalifikacje? można mnożyć setki różnych innych przykładów. Szkoda mi tego miasta bo tu spędziłem młodość, ale jedno wiem, że totalny marazm i kumoterstwo potrafi zabić wszystko.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam sie z pytaniem do pana burmistrza. Jaki jest poziom rozwoju gospodarczego w gminie Brzozów? 

Nie znalazłem aktualnych danych jedynie te z lat 99-09 gdzie poziom był w granicach 0,09% do 0,03%. Ciekawość mnie zżera, co nasza umiłowana władza zrobiła w tym kierunku.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0