Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość obserwator

Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka odpowiada na krytykę

65 postów w tym temacie

Przed chwilą, Gość Mieszkaniec gminy napisał:

A to jak nazwiesz?

a jak nazwiesz organizację szkoleń PR-owych dla wybranych radnych za publiczne pieniądze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Kazek napisał:

a jak nazwiesz organizację szkoleń PR-owych dla wybranych radnych za publiczne pieniądze ?

Skąd wiesz, że za publiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Mieszkaniec gminy napisał:

A to jak nazwiesz?

Czyli jednak potwierdzasz istnienie jakiegoś układu?? Coś wiesz o tym więcej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Napisałem, że władza dostanie pozwolenie na okradanie obywateli, ale nigdzie nie napisałem, że robi to, lub bedzie robiła.

Edytowano przez Konrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Nick napisał:

Skąd wiesz, że za publiczne?

a stąd że sami radni się wygadali więc co będziemy pianę bić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Nick napisał:

Skąd wiesz, że za publiczne?

Yyyyy, a czy urząd jest prywatną firmą?

 

Nie no, to od razu nie znaczy ze nie można sobie prywatnie zrobić kurs. Ale w urzędach w  polsce? ee niee

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Kazek napisał:

a jak nazwiesz organizację szkoleń PR-owych dla wybranych radnych za publiczne pieniądze ?

Dla wybranych radnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy regularnych kontrolach odpowiedzialnych za to instytucji finansowych nie ma mowy o żadnym okradaniu gminy. A to że nie wszyscy się zgadzają z inwestycjami i dzialaniami władz gminy to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Radny napisał:

Przy regularnych kontrolach odpowiedzialnych za to instytucji finansowych nie ma mowy o żadnym okradaniu gminy. 

Dziwne bo w wielu gminach dochodzi do ustawiania przetargów,  zatrudniania członków rodziny na eksponowancyh stanowiskach i znacznym zawyźaniu im pensji,  wkupie gruntów gminnych po znajomości, zlecaniu prac dla których nie ma obowiązku przetargu rodzinie lub znajomym, nawet poprzez szkolenia sa wyprowadzane pieniądze.

"Radny" - jesteś naiwny jeżeli wierzysz w tak idealne działanie urzędów.  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomość przepisów i funkcjonowanie admistracji samorządu nie nazwałbym naiwnością raczej ich nie znajomość w chwili udzielania wypowiedzi nazwałbym zachowaniem niepoważnym. Najgorzej jest wtedy jak ktoś kto ma blade pojęcie w danym temacie ma dużo do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...podobnie jak nieznajomości realiów panujących w samorządzie terytorialnym.  

Przepis tez mówi,  że w terenie zabudowanym można jechać max 50 km/h co nie zmienia faktu, że niektórzy jeżdżą nawet 3 x więcej.  Podobnie  jest z przepisami i ktorych piszesz pozywzej.

Wierz dalej "Radny" w przepisy i wciskaj ten swój kit,  tobie akurat za to płacą. Większość ludzi widzi ten stan rzeczy zupełnie inaczej niż ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię za siebie wyrażając swoje zdanie na ten temat a skoro ty Olinek piszesz w imieniu "większości ludzi" którzy widzą to inaczej i każdy twój wpis to tylko krytyka i negacja wszystkiego co robi obecna władza nasuwa się myśl czy to ty nie otrzymujesz za to wynagrodzenia od tych którzy już na półtora roku przed wyborami zaczynają ostro atakować obecnego burmistrza wymyślając najróżniejsze rzeczy niekiedy wyssane z palca po ty tylko żeby go oczernić i postawić w jak najgorszym świetle w oczach wyborców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was, czy nie lepiej dogadać sie i wspólnie działać dla dobra obywateli? Ja jestem młodym człowiekiem, który nie widzi dla siebie przyszłości na ziemi brzozowskiej. Komentowałem tą sytacje, chociaż po przemsleniach dochodze do wniosku, ze nie każdy mój komentarz był trafny. W naszej gminie zachodzą oczywiście zmiany, ale młodzi nie maja perspektyw na dalszy rozwój. Może czas zainwestować w przyszłe pokolenia, a nie kłócić sie o to kto co zrobił? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

1 godzinę temu, Gość Radny napisał:

Ja mówię za siebie wyrażając swoje zdanie na ten temat a skoro ty Olinek piszesz w imieniu "większości ludzi" którzy widzą to inaczej i każdy twój wpis to tylko krytyka i negacja wszystkiego co robi obecna władza nasuwa się myśl czy to ty nie otrzymujesz za to wynagrodzenia od tych którzy już na półtora roku przed wyborami zaczynają ostro atakować obecnego burmistrza wymyślając najróżniejsze rzeczy niekiedy wyssane z palca po ty tylko żeby go oczernić i postawić w jak najgorszym świetle w oczach wyborców. 

Krytykuje zachowania które mi się nie podobają i mam do tego prawo. Irytują mnie ludzie tacy jak ty, którzy na sile usiłują wmówić ze wszystko jest super, a wcale tak nie jest. Ty widocxnie nalezysz do tych "uprzywilejowanych" i widzisz z tego powodu jedynie same dobre strony władzy,  ja  widze tez i te zle.

 

I pisze w imieniu własnym,  nie większości ludzi. Po,raz kolejny jak nie masz argumentu, to wkładasz coś czego nie powiedziałem w moje usta zeby tylko wyszlo na twoje. 

 

Nie twierdzę tez ze burmistrz Rzepka, to najgorsze co gminę spotkało,  jednak są pewne patologie w jego rządzeniu i o tym pisze.  Nie jestem ślepy,  żeby pewnych oczywistych spraw nie dostrzegać. Gdyby tych patologii nie było,  nie było by o czym pisać - proste. Mam nadzieje, ze któregoś dnia burmistrz to przeczyta i zastanowi się.

20 minut temu, Konrad napisał:

Mam pytanie do was, czy nie lepiej dogadać sie i wspólnie działać dla dobra obywateli? 

Jestem za. 

Edytowano przez Olinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olinek skoro piszesz że tylko twoje zdanie to nie mów że tak uważa większość. Ja nie twierdzę że obecna władza jest idealna bo to tylko ludzie i ktokolwiek by nie rządził nigdy wszystkim nie dogodzi i zawsze ktoś będzie uważał inaczej ale taka jest demokracja rządzi ten kogo wybierze większość i ten kto ma większość czy to w radzie miasta powiatu wojewodzctwa czy w sejmie. Każdy ma prawo do oceny ale merytorycznej a nie zmyślonych domysłów i kłamliwych oszczerstw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Radny napisał:

ale taka jest demokracja rządzi ten kogo wybierze większość i ten kto ma większość czy to w radzie miasta powiatu wojewodzctwa czy w sejmie. 

Prawdopodobnie zna Pan sytacje w Polsce, gdzie Rząd ma większość i sam może podejmować decyzję, bez ustalenia tego z opozycja. Przez takie zachowanie Polska została podzielona. Nasza gmina też jest podzielona, na zwolenników i przeciwników Pana Rzepki, co 4 lata dochodzi do wyciągania brudów i atakowania kandydatów jednej i drogiej strony. Myślę, że jeśli ten czas który jest poświęcany na walkę z opozycja został przeznaczony na rozmowę ze zwykłymi obywatelami, to wyszłoby to na lepsze obu stroną sporu, ale także obywatelom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z twoją wypowiedzią Konrad tyle że w przypadku naszej gminy władza nikogo nie atakuje jeżeli już to tylko się broni przed atakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Radny napisał:

Zgadzam się z twoją wypowiedzią Konrad tyle że w przypadku naszej gminy władza nikogo nie atakuje jeżeli już to tylko się broni przed atakiem.

Może i masz rację, ale dlaczego nie rozmawia z obywatelami o problemach itp. Jedyny moment w którym można porozmawiać np. z radnymi o sytuacji w gminie to kampania wyborcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Radny napisał:

Zgadzam się z twoją wypowiedzią Konrad tyle że w przypadku naszej gminy władza nikogo nie atakuje jeżeli już to tylko się broni przed atakiem.

nie jestem przekonany do końca o tym co Pan napisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakiś radny zajmuję się sprawami wyborców i swojej miejscowości tylko przy okazji kampanii to nie powinien zostać przez nich wybrany. Uważam że każdy radny powinien być świadomy tego że zostaje wybrany po to aby reprezentować sprawy swojej miejscowości i ludzi którzy go wybrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Radny a czy Gmina Brzozów złożyła wniosek do RPO WP o dofinansowanie na uzbrojenie terenu inwestycyjnego w Brzozowie tak jak pozostałe gminy, które wraz z podstrefą brzozowską zostały włączone w dniu 16 grudnia 2016 r. do strefy mieleckiej  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że sesja Rady Miejskiej jest odpowiednim miejscem do zadawania pytań radnym i urzędnikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki sens ma pytanie na które zna się odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Radny napisał:

Jaki sens ma pytanie na które zna się odpowiedź?

A taki że radni ładnie umieją mówić, gestykulować i występować przed kamerą bo Pan Bartek nauczył jak ludziom wciskać kit skutecznie a jeżeli chodzi o pracę na rzecz społeczeństwa to już tak kolorowo nie jest, jak możecie opowiadać ludziom ile to robicie dla rozwoju gminy skoro priorytetu jakim jest praca nawet nie stracie się zapewnić, wszystkie gminy o których tereny została poszerzona mielecka SSE złożyły wnioski na uzbrojenie swoich terenów a Wy NIE!!!

Prawdą jest co już wielokrotnie zostało wspomniane że w Brzozowie jest realizowany program "rodzina na swoim" ale pomyśleć też trzeba o tych, którzy udzielili wam jako radnym społecznego kredytu zaufania. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0