Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Olinek

Można pisać tylko dobrze, albo wcale?

24 postów w tym temacie

Kilka dni temu, chyba w piątek  na stronach jednego z brzozowskich portali internetowych ukazał się mocno krytyczny artykuł wobec obecnych władz Brzozowa. W artykule tym zarzucono Burmistrzowi degradację gminy, kumoterstwo, brak dbania o drogi publiczne, nepotyzm rodzinny, ucieczkę ludzi z gminy do większych miast za pracą  itp. W kilka chwil później na Facebook Burmistrz wydal "sprostowanie-odpowiedź" na zarzuty stawiane w tym artykule. W poniedziałek krytyczny artykuł zniknął ze stron internetowych. 

Teraz moje pytanie: czy o władzach Brzozowa można pisać źle, czy można im wytykać błędy, zaniedbania czy może w myśl zasady, że można pisać tylko dobrze albo wcale? Czy brzozowskim portalom można jeszcze wierzyć?  Dlaczego ten artykuł został zdjęty? 

Przejrzałem kilka portali brzozowskich i w zasadzie nie ma na nich artykułów krtykujacych obecną władzę, brak krytyki konstruktywnej, brak opinii, brak ocen rządów. Większość tematów to same nic nie znaczące informacje  z bieżących wydarzeń.   

Postępowanie jednego z portali, usuwanie artykułu,  budzi poważne obawy co do bezstronności i rzetelności dziennikarskiej, podważa zaufanie do tego portalu. Co więcej nasuwa przypuszczenie,  że mogą one być "kupione" aby powstrzymywać się od krytyki władz, nawet tej  konstruktywnej  krytyki, a to już źle, bo władzy należy patrzeć na ręce i na to co robi. 

 

Swoją drogą prawdziwa cnota krytyki się nie boi... podobno... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyne media niezależne w pełni od włodarzy to brzozow24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. ;) Nie ma to jak samozachwyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzę że kampania wyborcza zaczyna się szybciej niż zwykle. No panowie, brawo. Ale tak to jest jak ktoś nie mając nic do zaoferowania próbuje wygrać wybory. Powodzenia. Warszawę też chcieli powiększyć że niby dla dobra mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko na Brzozow24.pl każdy może napisać na forum to co się chce. Czego przykładem jest to forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie, bo w wątku o Panu AS (doradcy burmistrza) komentarze krytyczne znikały bardzo szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

O widzę że kampania wyborcza zaczyna się szybciej niż zwykle. No panowie, brawo. Ale tak to jest jak ktoś nie mając nic do zaoferowania próbuje wygrać wybory. Powodzenia. Warszawę też chcieli powiększyć że niby dla dobra mieszkańców

Kampania? O czym ty bredzisz? Potwierdzasz tylko tezę, że nie można źle pisać o władzy.  

 

A co obecna władza ma do zaoferowania mieszkańcom?  Podwyzszone podatki, program rodzina+praca dla swoich, brak perspektyw, ucieczkę młodzieży z miasta, galerię szmateksową (wstyd nawet komuś przyjezdnemu o tym mówić, jak pyta), budki z pomidorami i stragany z innym badziewiem  poupychane po rogach i na ulicach,  śmieci po lasach jak przy drodze na Zmiennicę, na Jakla czy na Malinówkę, bo o śmieciach przy głównej drodze to już wstyd nawet wspominać no i PSZOK w centrum miasta... aaaaa to nie przeszło fakt, bo ludzie się postawili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co nowa władza zaoferuje?

Przyjedzie na białym koniu z walizką pieniędzy, kilkoma fabrykami?

Naiwność niektórych komentatorów jest oszałamiająca. To z Brzozowa tylko młodzi wyjeżdżają? Tak jest na całym Podkarpaciu, ba w całej Polsce. Te kilka milionów na emigracji nie wzięło się z Brzozowa.

Olin pisze o śmieciach i ma racje. Tylko proszę wytłumaczcie mi dlaczego jak każdy może oddać wszystkie śmieci w ramach opłaty miesięcznej to jedzie do lasu i je wyrzuca.

A podsumowując: każdy ma prawo krytykować władzę, mamy demokrację, a władza ma prawo do odpowiedzi na krytykę i to też jest demokracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSZOK w centrum miasta?  Olinek od kiedy Jakla Wielka to centrum miasta?  A to że nieodpowiedzialni i bezmyślni ludzie wywożą śmieci do lasu to tez wina burmistrza? Krytyka jest konieczna ale merytoryczna a nie sztuczna nagonka byle tylko byc przeciwko i za wszelkie zło obwiniać burmistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Olinek napisał:

 galerię szmateksową (wstyd nawet komuś przyjezdnemu o tym mówić, jak pyta), budki z pomidorami i stragany

Nie wiem co w tym jest złego?

Chcesz Zare?

Paprocki&Brzozowski? ci to chociaż Polacy.

Popyt generuje podaż.

 

Co do tego ma władza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Olinek napisał:

galerię szmateksową (wstyd nawet komuś przyjezdnemu o tym mówić, jak pyta), budki z pomidorami i stragany z innym badziewiem

Niestety normalni ludzie kupują w takich sklepach. Ale jak widzę jaśnie szanowny pan olinek czuje się lepszy niż przeciętny mieszkaniec naszej gminy i pewnie ubiera się gdzieś w większych miastach. Pewnie to nie jego poziom. Nie ma to jak wielkie EGO. Wstyd i tyle. Ja też kupuje ten jak to piszesz "badziew na straganach" i nie wstyd mi w przeciwieństwie do ciebie. Jestem takim samym człowiekiem jak inni. A jak masz ochotę nas obrażać to miej odwagę wprost a nie pod głupkowatym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Olinek napisał:

Kampania? O czym ty bredzisz? Potwierdzasz tylko tezę, że nie można źle pisać o władzy.  

 

A co obecna władza ma do zaoferowania mieszkańcom?  Podwyzszone podatki, program rodzina+praca dla swoich, brak perspektyw, ucieczkę młodzieży z miasta, galerię szmateksową (wstyd nawet komuś przyjezdnemu o tym mówić, jak pyta), budki z pomidorami i stragany z innym badziewiem  poupychane po rogach i na ulicach,  śmieci po lasach jak przy drodze na Zmiennicę, na Jakla czy na Malinówkę, bo o śmieciach przy głównej drodze to już wstyd nawet wspominać no i PSZOK w centrum miasta... aaaaa to nie przeszło fakt, bo ludzie się postawili. 

Olinek pokazał prawdziwą twarz. Wielki moralizator, a tak naprawdę jedyne co potrafi to obrażać ludzi. Pewnie siedzi na garnuszku u mamusi, bo gdyby wiedział ile kosztuje normalnych ludzi zarobienie na życie to by ich nie obrażał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość pytanie napisał:

Nie wiem co w tym jest złego?

Chcesz Zare?

Paprocki&Brzozowski? ci to chociaż Polacy.

Popyt generuje podaż.

 

Co do tego ma władza?

To ma, że powinna upchnac stragany w jakimś rozsądnym miejscu, bo na chwile obecna gdzie się nie spojrzy to, tam targowisko.  Zara to nie mój styl...

 

7 godzin temu, Gość Klient straganów napisał:

Niestety normalni ludzie kupują w takich sklepach. Ale jak widzę jaśnie szanowny pan olinek czuje się lepszy niż przeciętny mieszkaniec naszej gminy i pewnie ubiera się gdzieś w większych miastach. Pewnie to nie jego poziom. Nie ma to jak wielkie EGO. Wstyd i tyle. Ja też kupuje ten jak to piszesz "badziew na straganach" i nie wstyd mi w przeciwieństwie do ciebie. Jestem takim samym człowiekiem jak inni. A jak masz ochotę nas obrażać to miej odwagę wprost a nie pod głupkowatym nickiem.

"Normalni ludzie" jak piszesz kupują , a potem palą  tym w piecach... To że smateksy kwitną w Brzozowie, to tylko dowód upadku miasta...  Póki co nikogo nie obrażam w przeciwieństwie  do ciebie i twoich przytyków pod moim adresem... a cel masz jeden ośmieszyć mnie i moją wypowiedź.  Cieszy mnie ze to robisz to, bo udowadniasz tym samym,  że  mam rację. 

 

5 godzin temu, Gość Krystyna napisał:

Olinek pokazał prawdziwą twarz. Wielki moralizator, a tak naprawdę jedyne co potrafi to obrażać ludzi. Pewnie siedzi na garnuszku u mamusi, bo gdyby wiedział ile kosztuje normalnych ludzi zarobienie na życie to by ich nie obrażał.

Wierz mi ze wiem,  może nawet lepiej od ciebie, bo mnie tatuś na stołek nie wsadził.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale mnie to nie dziwi że cię nie wsadził, czytając te twoje spóźnione wypociny. Teraz już za późno. Już się wszyscy przekonali jaki z ciebie gbur. A co do pieniędzy to wiesz bo ci mamusia mówiła gdy jeczales o kolejnego lizaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Olinek napisał:

To ma, że powinna upchnac stragany w jakimś rozsądnym miejscu, bo na chwile obecna gdzie się nie spojrzy to, tam targowisko.  Zara to nie mój styl...

To że smateksy kwitną w Brzozowie, to tylko dowód upadku miasta...

Racja te stragany mogły by być w innym miejscu.

Szmateksy, jak i biedronki królują wszędzie

6 godzin temu, Gość Stefan napisał:

Wcale mnie to nie dziwi że cię nie wsadził, czytając te twoje spóźnione wypociny. Teraz już za późno. Już się wszyscy przekonali jaki z ciebie gbur. A co do pieniędzy to wiesz bo ci mamusia mówiła gdy jeczales o kolejnego lizaka ;)

Dlaczego to jest argunemt ad personam , myśle że Olinek wyjaśnił o co chodziło mu z tymi szmateksami w tym miejscu. I epitety w jego stronę są nie na miejscu. bo to jedna z konkretniejszych osób na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzieliśmy jaka konkretna. A jak znam życie to sam to pisze pod innym nickiem haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogoś strasznie zabolało to co Olinek napisał bo nagonka się na niego zrobiła, ze heeeeeej :) 

 

"Ola" "Krystyna" "Klient sraganów" "Gość pytanie" - ktory to już twoj nick? Bo z tego co widze to Olinek swój nick zarejestrował na forum a ty nie. Zarejestruj swoj nick to wtedy moze ktoś potraktuje twoje wpisy pozważnie. Poki co nic one nie wnoszą do całej tej dyskusji poza nagonka na Olinka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie że zarejestrował? Jak zarejestruje Krystyna to coś ci to da?? A po drugie to że zarejestrował nie znaczy że nie pisze też pod innymi nickami. Faktycznie jego teksty strasznie dużo wnoszą do dyskusji, dowiedzieliśmy się z nich że ma poczucie wyższości, nabrzmiałe ego i obraża ludzi kupujących w szmateksach i na straganach. Geniusz polemiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Krystyna napisał:

.. i obraża ludzi...

YYY, ja chyba ślepy jestem i co drugą wiadomość czytam. Olinek nie obraził nikogo, w odróżnieniu do prób co niektórych.

Ola, krystyna czy stefan to raczej ta sama osobo, używa podobnych nicków, każde z nich to imię, a sens ich jest w głównej mierze jest szczeniacką pyskówką, psychologia się kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno właściciel/ dziennikarz portalu, który napisał ten krytyczny artykul pracuje już gminie, wie ktoś cos? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0