Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Tom

Czy zatrudniona rodzina kierownika mops-u to przykład nepotyzmu?

46 postów w tym temacie

Człowieku o jakim ty szacunku mówisz? Za wszelką cenę próbujesz wmówić nam że czarne jest białe a jeśli nie białe to szare byle by tylko zaciemnic obraz. I twoim zdaniem takim zachowaniem okazujesz szacunek innym forumowiczom? Ty albo jesteś podstawiony albo ktoś ci za to płaci. Idź lepiej rób nowe transparenty bo wiesz przyjdźie nowa władza i... Resztę hasla już wszyscy dobrze znają a wydaje mi się że ty najlepiej. Prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracodawca. Mimo swojej inteligencji brakuje mi znajomości i zapieprzam fizycznie a nie pijac sobie kawkę przy biurku. I żeby nie było nie narzekam bo uczciwa praca nie hańbi. Spróbujcie tego wtedy chleb nawet lepiej smakuje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanatix mówię o szanowaniu siebie nawzajem swoich poglądów itd... Nikogo nie namawiam do swoich poglądów ale też nie muszę zgadzać sie z twoimi. Wydaje mi się że nie potrzeba siedzieć za biurkiem żeby to pojąć. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że jak ktoś chce zatrudniać swoją rodzinkę na stanowiskach to niech założy własną firmę a nie do PAŃSTWOWYCH urzędów zatrudnia pociotków za NASZE pieniądze. Mi się to nie podoba, i jakby zapytać ludzi z gminy 90% powie że to jest skandal a 10% powie że tak jest dobrze te 10% to ludzie zatrudnieni bo wujek Burmistrz lub Kierownik MOPSu.. Przyjdzie kryska na Matyska. Za 2 lata wybory i tym razem będzie zupełnie inaczej, i zrobi się porządek w gminie.. Jaka była nagonka przed drugą turą głównie w Przysietnicy?? Żeby iść głosować, bo wygra Kamiński i wszystkich pozwalnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dwa lata będzie problem rozwiązany bo jak obecny rząd wprowadzi ustawę o dwukadencyjnosci to obecny burmistrz nie bedzie mógł już startować na to stanowisko. A jak przyjdzie nowy to nie może pozwalniać wszystkich którzy zostali do tej pory przyjęci bo po pierwsze są to ludzie doświadczeni i wykształceni a po drugie prawo pracy nie pozwala na zwolnienie pracownika który jest zatrudniony na czas nieokreślony tylko dlatego że zmieni się burmistrz. Mógłby to zrobić gdyby nastąpiła likfidacja stanowiska ale w takim przypadku przez okres trzech lat nie można nikogo przyjąć na takie stanowisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja na zmiany jest lepsza niż jej brak. A obecnie jej nie ma. Tak jak pokazuje konkurs na stanowisko w mopsie. Przecież te konkursy to wszystko jest kpina z nas podatników gdyż i tak zawsze wygrywa ten kto wygrać ma. Naprawdę tego nie widzisz? Że spoza układu żebyś nawet miał doktora tysiąc lat doświadczenia to i tak przegrasz z bratowa siostrzenica czy kuzynem... Człowieku proszę przejrzyj na oczy bo czasy tyrani czy dyktatury się skończyły. Demokracja powinna inaczej wygladac... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli każdy kto jest rodziną do kogoś będącego na stanowisku powinien być bezrobotny? Każdy ma prawo do podjecia pracy na kazdym stanowisku jeżeli posiada odpowiednie wyksztalcenie a jeżeli ktos go nie ma no nawet to ze jest rodziną burmistrza mu nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty polityk zejdź na ziemię i nie wciskaj kitu. A Tom w pierwszym wpisie musi wprowadzic korektę w związku z ogłoszeniem wyniku konkursu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę po ziemi i nic nikomu nie wciskam wyrażam tylko swoje zdanie mam przecież do tego prawo. Nikt bez wyksztalcenia nie wygrywa żadnego konkursu na dane stanowisko bo do każdego konkursu jak wiecie są odpowiednie wymagania. Ciekawe dlaczego nikt nie interesuje sie takimi sytuacjami np w Starostwie Powiatowm... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty dalej o tym? Tak wszyscy już zrozumieli że że masz w tym interes i odwracasz uwagę od mopsu czy urzędu miasta. Tak wiemy że masz do tego prawo i tak szanujemy cię. I jak napiszesz 10 raz to samo tak też to zrozumiemy więc odpuść . Skoro nie wnosisz nic nowego do dyskusji i każdy twój wpis zawiera ciągle to samo może wreszcie byś odpuscil? Czy liczysz na premie za "walke" na froncie yyy znaczy się forum 😂 wszyscy już znamy twoje zdanie i powtarzające się argumenty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to Ty fanatix podajesz nam w każdym poście nowe argumenty. Jesteś tak samo monotematyczny jak polityk. Nie masz nic więcej do powiedzenia? Wszyscy już znamy te twoje żale, więc jak nie masz już nic konkretnego do powiedzenia to nie dręcz innych, robiąc to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny z układu się znalazł. Czytajac to co napisałeś można całkiem stracić wiarę w ludzi. Zamiast cicho siedzieć bo źle robicie to jeszcze probujecie wmówić ludziom że to jest ok i wogole fajnie. Nie udzielales się w dyskusji to nie udzielaj się dalej bo swoim atakiem pokazujesz tylko to co jest Ci na rękę. Wg was praca jest tylko w urzędach szkołach czy różnych państwowych instytucjach? Dlaczego nie czepicie się normalnej pracy. Skonczcie się wreszcie tak panoszyc. Bo to nie wy robicie na nas tylko my na was. Władza jest dla ludzi a nie ludzie dla władzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość Fanatix napisał:

Posłuchaj gościu. To nie ty będziesz mówił kto może się udzielać i gdzie. A ty chyba faktycznie jesteś z poza układu. Układu myślowego. Kto dał ci prawo obrażania innych. Myślisz że jesteś anonimowy w internecie? A skad wiesz że nie mam normalnej pracy. Pisałem tylko że żalisz się cały czas na to samo, więc nie życzę sobie żebyś mnie obrażał. A skoro nie podoba ci się robią to idź i im to powiedz. Chociaż jak znam życie to nie masz na tyle odwagi w realu. A prawda jest taka że nie trzeba mieć odwagi żeby mówić prawdę w oczy. Trzeba być po prostu przyzwoitym, a nie anonimowym krzykaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla twojej wiadomości fanatix pracownicy urzędów szkół i innych instytucji również płacą podatki tak samo jak ty wiec nikt tu na nikogo nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedostania wypowiedź jest moja, nie wiem dlaczego ją zacytowało jako Fanatixa. Mój błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym trafem polityk stronę wcześniej popełnił taki sam błąd. I dziwnym trafem obydwie te osoby mnie atakują. Zmiana nikow na niewiele się zdała. Nie będę rozmawiał z kimś kto robi sztuczny tłum tylko po to żeby mnie przekrzyczec i uciszyc. Taka sytuacja jest bezsensu. Mam nadzieję tylko że kilka osób przejrzało na oczy. Miłego dnia wszystkim. Nawet tobie nie ważne jaki nick wymyślisz. A swój głos wykrzycze stojąc przy urnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie atakuje wyrażam swoje zdanie tak jak ty również kończe dyskusję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0