Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Gość

No proszę

8 postów w tym temacie

żeby kiedyś Burmistrz nie musiał przepraszać na tym forum bo to różnie bywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to raczej straszak i próba zamknięcia ust ludziom na forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, najlepiej pozwolić na wszystko. A z tego co słyszałem to jeszcze nie koniec. Ciekawe co będzie jak się tu bardziej znane nazwiska pojawią. Ale będzie wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiesz się w swoim czasie Panie...Zxc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzisz z założenia, że nie można krytykować obecnej władzy? Trzeba wypowiadać się tylko dobrze, nawet wtedy, kiedy pewne sprawy się nie podobają... to chore.

Owszem przegięciem jest nazywanie burmistrza "złodziejem" i członkiem mafii"  - jednak krytykowanie go za politykę prorodzinną swojej rodziny i znajomych wydaje się już jak najbardziej uzasadnione i niezaprzeczalne, bo fakty jakie są, każdy widzi. Ponadto może mi się nie podobać sposób rządzenia burmistrza i mam prawo o tym pisać. Burmistrz jest osobą publiczną i winien liczyć się także z nieprzychylnymi komentarzami na swój temat. 

Kwestia dyskusyjna czy powinien za to żądać publicznych przeprosin i bawić się w śmieszne spory. Raczej powinien wyciągnąć wnioski z czego ta krytyka wynika. 

Jedyny plus całej tej sytuacji, jest tez taki, że widać, że burmistrz z uwagą czyta forum...  :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać nie można nikogo pomawiać! można krytykować ale nie można pomawiać nawet gdy nie lubi się władzy w Brzozowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0