Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Gość

No proszę

8 posts in this topic

żeby kiedyś Burmistrz nie musiał przepraszać na tym forum bo to różnie bywa ...

Oczywiście, najlepiej pozwolić na wszystko. A z tego co słyszałem to jeszcze nie koniec. Ciekawe co będzie jak się tu bardziej znane nazwiska pojawią. Ale będzie wstyd.

Czyli wychodzisz z założenia, że nie można krytykować obecnej władzy? Trzeba wypowiadać się tylko dobrze, nawet wtedy, kiedy pewne sprawy się nie podobają... to chore.

Owszem przegięciem jest nazywanie burmistrza "złodziejem" i członkiem mafii"  - jednak krytykowanie go za politykę prorodzinną swojej rodziny i znajomych wydaje się już jak najbardziej uzasadnione i niezaprzeczalne, bo fakty jakie są, każdy widzi. Ponadto może mi się nie podobać sposób rządzenia burmistrza i mam prawo o tym pisać. Burmistrz jest osobą publiczną i winien liczyć się także z nieprzychylnymi komentarzami na swój temat. 

Kwestia dyskusyjna czy powinien za to żądać publicznych przeprosin i bawić się w śmieszne spory. Raczej powinien wyciągnąć wnioski z czego ta krytyka wynika. 

Jedyny plus całej tej sytuacji, jest tez taki, że widać, że burmistrz z uwagą czyta forum...  :P 

Widać nie można nikogo pomawiać! można krytykować ale nie można pomawiać nawet gdy nie lubi się władzy w Brzozowie!