Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość janek

Czy zarządzenie Burmistrza jest już gotowe? i czeka na podpis ? aby wydać 22 tysięcy zł.??

19 postów w tym temacie

Większość mieszkańców po sylwestrze odpoczywa, walczy z bólem głowy, źle się czuje, bierze wolne od pracy,  a Burmistrz Brzozowa ciężko pracuje. W tym roku już 3 stycznia 2017 r. zarządził i podpisał zarządzenie aby wydać około 22 tysięcy złotych na pióra kulkowe, długopisy żelowe i gumki. Po to aby, prawie wszyscy zatrudnieni w urzędzie gminy Brzozów dostają po 200 zł.

Czy zarządzenie Burmistrza jest już gotowe? i czeka na podpis ? aby wydać 22 tysięcy ?? w styczniu 2018 roku???

 

 

Zobacz  ……

http://brzozow.bip.gov.pl/zarzadzenia-burmistrza-brzozowa-z-2017-r/zarzadzenie-nr-2-2017-burmistrza-brzozowa.html

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A starosta już swoje podpisał? Dawał po 220zł. Powtarzasz się chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pieniądze powinno się przeznaczyć na naprawę dróg gminnych, lub chodniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość zle napisał:

Te pieniądze powinno się przeznaczyć na naprawę dróg gminnych, lub chodniki.

W starostwie to samo się dzieję i pewnie w każdej takiej instytucji, artykuły biurowe są używane w biurach, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość +

Czy Gość janek idzie do roboty ze swoja łopatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość janek napisał:

..... Burmistrz Brzozowa ciężko pracuje. W tym roku już 3 stycznia 2017 r. zarządził i podpisał zarządzenie aby wydać około 22 tysięcy złotych na pióra kulkowe, długopisy żelowe i gumki. Po to aby, prawie wszyscy zatrudnieni w urzędzie gminy Brzozów dostają po 200 zł.

 

Urząd zatrudnia 122 osoby. Średnia cena długopisu to około 1 - 1,50 zł, gumka 2 zł, ołówki 80 gr.... jednym długopisem można spokojnie pisać z miesiąc, wiec na rok potrzeba może z 12 długopisów, tak więc kwota 200 zł na " jedną biurwę" wydaje się rażąco wysoka - wychodzi po 16 zł miesięcznie na długopisy... dla każdego.... za 16 zł można kupić zapas długopisów na rok... dla jednej osoby... ale co tam urząd nie ma dzieci, to może szastać pieniędzmi.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość zle napisał:

Te pieniądze powinno się przeznaczyć na naprawę dróg gminnych, lub chodniki.

ile metrów drogi lub chodnika można zrobić za 22 tys.?!    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Gość zzzzzz napisał:

Urząd zatrudnia 122 osoby. Średnia cena długopisu to około 1 - 1,50 zł, gumka 2 zł, ołówki 80 gr.... jednym długopisem można spokojnie pisać z miesiąc, wiec na rok potrzeba może z 12 długopisów, tak więc kwota 200 zł na " jedną biurwę" wydaje się rażąco wysoka - wychodzi po 16 zł miesięcznie na długopisy... dla każdego.... za 16 zł można kupić zapas długopisów na rok... dla jednej osoby... ale co tam urząd nie ma dzieci, to może szastać pieniędzmi.... 

kiepski z ciebie analityk, a po za tym   trzeba było się uczyć i też pracowałbyś w Urzędzie i dostawał po 200 zł na przybory, a tak to możesz tylko pisać swoje chore wynurzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość przestańcie się wymądrzać napisał:

kiepski z ciebie analityk, a po za tym   trzeba było się uczyć i też pracowałbyś w Urzędzie i dostawał po 200 zł na przybory, a tak to możesz tylko pisać swoje chore wynurzenia. 

Uczyłem się wierz mi, a sądząc po Twojej wypowiedzi, ty skończyłeś podstawówkę i to zaocznie.

Pracy w Urzędzie nie dostałem, bo o kryteriach przyjęć decydują PLECY i nazwisko ( Rzepka ma pierwszeństwo), a nie poziom wykształcenia.

Więc swoje "wynurzenia" zachowaj dla siebie. 

 

Ja mam prawo do komentowania tego co dzieje sie w gminie, bo to urząd utrzymywany m.in. z moich podatków i marnowanie moich pieniędzy mnie boli i drażni, a to że tobie i obecnej władzy się moje komentarze nie podobają, to twój problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość zzzzzz napisał:

Urząd zatrudnia 122 osoby. Średnia cena długopisu to około 1 - 1,50 zł, gumka 2 zł, ołówki 80 gr.... jednym długopisem można spokojnie pisać z miesiąc, wiec na rok potrzeba może z 12 długopisów, tak więc kwota 200 zł na " jedną biurwę" wydaje się rażąco wysoka - wychodzi po 16 zł miesięcznie na długopisy... dla każdego.... za 16 zł można kupić zapas długopisów na rok... dla jednej osoby... ale co tam urząd nie ma dzieci, to może szastać pieniędzmi.... 

za "jedną biurwę" możesz odpowiedzieć w Prokuraturze, nie znasz regulaminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co chwile straszycie kogoś jak nie policja to prokuratorem, to znowu dojściami w policji i dojściem po IP kto pisze komentarze... aż się miło patrzy na to jak stoi wam solą w oku to forum. 

Chcieli byscie zastrzaszyc ludzi żeby siedzieli cicho i nie krytykowali nikogo ani nic co dotyczy urzędu.  Nie da się tak. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Zxc napisał:

Co chwile straszycie kogoś jak nie policja to prokuratorem, to znowu dojściami w policji i dojściem po IP kto pisze komentarze... aż się miło patrzy na to jak stoi wam solą w oku to forum. 

Chcieli byscie zastrzaszyc ludzi żeby siedzieli cicho i nie krytykowali nikogo ani nic co dotyczy urzędu.  Nie da się tak. 

 

 

Jednak jest różnica miedzy krytyką a obrażaniem wszystkiego i wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się ze to w końcu zrozumiałeś gość gość i przestaniesz obrażać ludzi z tego forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój normalny pracodawca zapewnia pracownikowi narzędzia do pracy i koniec kropka,a głupoty nie przeskoczysz. ,,Janek idzie ze swoją łopatom’’ i wszystko jasne ,do Polikatu tez ze swoją maszyną, do kina ze swoim wideo,a do policji ze swoim radiowozem i lizakiem żeby nikt obcy nie lizał . Boże kto mieszka w tym brzozowku kiedyś jak wyjeżdżałam pytali się na lotnisku czy niedźwiedzie po ulicach chodzą ale nikt nie myślał ze taka inteligencja została 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest Marnotrawstwo publicznych pieniędzy.

  Pracownicy urzędu gminy dostają pieniądze po 200 zł na takie przybory jak :

 

1. Pióro kulkowe                        1 szt. x 19 zł = 19 zł.

2. Wkłady do piór kulkowych    11 szt. x   5 zł = 55 zł.

3. Długopis                                 1 szt. x 10 zł = 10 zł.

4. Wkłady do długopisu           11 szt. x   2 zł = 22 zł.

5. Flamastry                                 1 szt. x 12 zł = 12 zł.

6. Zakreślacz                               5 szt. x 5 zł = 25 zł.

7. Ołówek                                     5 szt. x 1.20 zł = 6 zł.

8. Gumka                                       2 szt. x 4 zł = 8 zł.

9. Linijka                                      1szt. x 5 zł = 5 zł.

10. Temperówka                      1 szt. x 5 zł = 5 zł.

11. Długopis żelowy                  1 szt. x 8 zł = 8 zł.

     12. Żelowy wkład do długopisów    5 szt. x 5 zł = 25 zł

            RAZEM : 200,00 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy urzędnicy  w gminie Brzozów zjadają linijki,  czy z nudów je łamią, bo widzę ze dostają co roku 5 złotych na nowe linijki, i co roku kupują je nowe?? Ja pracuje w biurze 20 lat i mam jedną i ta samą linijkę. Czy burmistrzowie kupują sobie co roku nowe temperówki i temperują sobie ołówki ?? 3 burmistrz x 5 zł.temperówka =  15 zł rocznie.  Ja pracuje w biurze 20 lat i mam jedną i ta samą temperówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0