Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Chętny

Platforma

23 postów w tym temacie

Działa działa

Syn burmistrza jest zagorzałym platformersem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syn kierownik Mosiru. Przecież jeździł z platformersami na pikiety i demonstracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, a kiedy i na które? Podaj dokładnie a jak nie to może to zgłosimy do prokuratury? Bardzo się ucieszą. Masz czas do jutra żeby sprostować te fałszywe oskarżenia. W poniedziałek zawiadamiamy odpowiednie organy śledcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Tak, a kiedy i na które? Podaj dokładnie a jak nie to może to zgłosimy do prokuratury? Bardzo się ucieszą. Masz czas do jutra żeby sprostować te fałszywe oskarżenia. W poniedziałek zawiadamiamy odpowiednie organy śledcze.

Prawidłowo. Brak pomysłu na wybory to atakuja wszystkich, którzy nie podzielają ich wizji i nie krytykują. Nie dajmy sie zastraszyć grupie anonimowych hejterow. Urzędnicy to tez ludzie i mieszkańcy gminy. Też mamy prawo do swojego zdania oraz wizji miasta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd 6 maja na Marsz Wolności KOD z Panią poseł J.F i elitą krośnieńskiej PO. Są zdjęcia i filmy moszna poszukać ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawaj te zdjęcia bo chyba nie wiesz jak wygląda syn burmistrza. Jakby głupota umiała latać...No ale dobrze że się nie wypierasz przynajmniej będzie okazja utrzeć nosa pary anonimowym głupkom którym się wydaje że wszystko im wolno w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Gość Politikier napisał:

Wyjazd 6 maja na Marsz Wolności KOD z Panią poseł J.F i elitą krośnieńskiej PO. Są zdjęcia i filmy moszna poszukać ;-) ;-)

Moszna ? A co ty lekarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Gość Politikier napisał:

Wyjazd 6 maja na Marsz Wolności KOD z Panią poseł J.F i elitą krośnieńskiej PO. Są zdjęcia i filmy moszna poszukać ;-) ;-)

Jeśli on był na marszu z P. poseł to ty też tam byłeś, przecież są zdjęcia i filmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tam byłem czy nie byłem to nie jest istotne. Wiem natomiast, że syn burmistrza optuje za PO i utożsamia się z tą partią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To możesz zapewne przedstawić jakieś dowody na to, prawda?

Przecież nie jesteś kłamcą jak sądzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Politikier napisał:

Czy tam byłem czy nie byłem to nie jest istotne. Wiem natomiast, że syn burmistrza optuje za PO i utożsamia się z tą partią. 

Ale dopiero pisałeś że on tam był, czy już zmieniłeś zdanie ściemniaczu?

Będziesz miał zapewne szansę to wyjaśnić w instytucji powołanej do tego typu spraw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy dowiemy się czy w realu też jesteś na tyle głupi by kłamać w żywe oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Politikier napisał:

Czy tam byłem czy nie byłem to nie jest istotne. Wiem natomiast, że syn burmistrza optuje za PO i utożsamia się z tą partią. 

Noi co z tego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Miastowy napisał:

Prawidłowo. Brak pomysłu na wybory to atakuja wszystkich, którzy nie podzielają ich wizji i nie krytykują. Nie dajmy sie zastraszyć grupie anonimowych hejterow. Urzędnicy to tez ludzie i mieszkańcy gminy. Też mamy prawo do swojego zdania oraz wizji miasta. 

to ta wizja nie ma przyszłości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2017‎-‎12‎-‎09 o 6:08 PM, Gość Politikier napisał:

Czy tam byłem czy nie byłem to nie jest istotne. Wiem natomiast, że syn burmistrza optuje za PO i utożsamia się z tą partią. 

a nawet jak syn Burmistrza utożsamia się z PO, to co w tym złego, czy to jest zabronione ? chyba nie wiesz co piszesz, ciekawe z którą ty się utożsamiasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy w Polsce istnieje taka "instytucja" ja "syn burmistrza"?. Synem to on jest prywatnie i tego nie wybierał. Jego prywatne opinie i poglądy to niestety nie wasza sprawa. A włażenie komuś z butami w prywatne życie to jest świństwo i prostactwo. No ale czego można się spodziewać po takich ludziach jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

 No ale czego można się spodziewać po takich ludziach jak wy.

A czego można się spodziewać po tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość zxc napisał:

A czego można się spodziewać po tobie?

Po tych  głupotach i kłamstwach które tu wypisujesz to lepiej głosu nie zabieraj. Nie reprezentujesz sobą niestety nic z czym można by polemizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Piotr Paczkowski w ostatnich wyborach do powiatu stratował z "1" z list PO może on coś więcej wie na temat struktur PO w Brzozowie.      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0