Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Brzozowianin

Panie Kozik przestań Pan

5 postów w tym temacie

Panie Kozik przestań Pan tak wypisywać na Burmistrza bzdury bo i na Pana jest paragraf.........Wszyscy wiedza co Pan reprezentuje . To ze Pan podkopuje dołki pod Burmistrzem to wszyscy o tym wiedza . Operuje Pan kilkoma nickami zeby skompromitowac i oczernić ludzi którzy naprawdę dużo pracy włożyli żeby Brzozów swietnie wygladal.  Weź Pan swoją emeryturkę i zostaw Pan ten stołek dla młodych   Kreatywnych ludzi. Teraz już jestem pewny ze jak Burmistrz Rzepka nie wygra wyborów będzie wiadomo kto pod nim dołki kopie. Chce jeszcze zaznaczyć ze jest kilka osób które powinny iść na emeryturę bo się nie nadają . 

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pomnik mu chciano wybudować. Widocznie zasłużył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To podlega pod paragraf. Bez dowodów pisać, że to ta osoba, niestety nie trafiłeś, dowiemy się za to kim Ty jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie cuda o człowieku, który ma ciekawsze rzeczy do robienia niż pisanie o burmistrzu, a tak naprawdę to nie wiem po co ten portal istnieje, chyba do obrażania ludzi! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Ooo napisał:

Piszecie cuda o człowieku, który ma ciekawsze rzeczy do robienia niż pisanie o burmistrzu, a tak naprawdę to nie wiem po co ten portal istnieje, chyba do obrażania ludzi! 

w Polsce panuje wolnosć słowa a że nie każdy umie język polski to już każdego indywidualna sprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0