Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Paweł

Stapinski Burmistrzem

26 postów w tym temacie

Co myślicie o kandydaturze Szymona Stapinskiego na urząd burmistrza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już Od razu na Henia glosujcie a nie jakiegoś pośrednika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Szymonie 

czy jest prawda ze będąc Radnym pobierał Pan pieniądze za usługi wykonywane przez siebie na rzecz Samorzadu czy to nie zostało zamiecione pod dywan przez Radnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, stara sprawa. Popatrzcie na siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy wyjaśniona? No i przede wszystkim czy to prawda? Jeśli tak to czy to nie jest złamanie prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Szymonie 

czy jest prawda ze będąc Radnym pobierał Pan pieniądze za usługi wykonywane przez siebie na rzecz Samorzadu czy to nie zostało zamiecione pod dywan przez Radnych


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staram się nie śledzić tego forum ale skoro wyciągnęliście mnie do tablicy to odpowiem w ten sposób proszę przyjść na sesje Rady Miejskiej albo spotkać się ze mną face to face i mnie o to zapytać jeżeli człowieku masz odrobinę odwagi . A w Gminie jestem tak niesamowicie lubiany, że gdyby można było bez zbędnej zwłoki wygasić mi mandat to uważam, że nikt by się nawet nie zawahał. Nie zamierzam komentować tego wątku ani żadnego innego na anonimowym forum zawsze trzeba mieć na tyle odwagi żeby stanąć na przeciw drugiego człowieka i mu to powiedzieć. Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Szymonie a czy to prawda że przepisał Pan firmę ( pewnie żeby być czystym wobec prawa :) ) na kogo innego a nr konta na które wpływało wynagrodzenie za usługi nadal był Pana? Czy to nie jest złamanie prawa? Może się Pan do tego ustosunkuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Panie Szymonie a czy to prawda że przepisał Pan firmę ( pewnie żeby być czystym wobec prawa :) ) na kogo innego a nr konta na które wpływało wynagrodzenie za usługi nadal był Pana? Czy to nie jest złamanie prawa? Może się Pan do tego ustosunkuje .

Nie jest. Firma jednoosobowe w ogóle nie mają obowiązku posiadania konta. Może to być konto nawet i babci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nie jest o teorię czy firma ma obowiązek posiadania konta, tylko czy radny który przepisał firmę pobierał wynagrodzenie na swoje konto za usługi z byłej firmy . A twoja znajomość prawa gościu jest porażająco nijaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2017 o 9:08 AM, Gość Bajabongo napisał:

Dajcie spokój, stara sprawa. Popatrzcie na siebie. 

w urzędzie setki takich spraw poszło pod dywan ale kiedyś wyjdą po latach jak wyszła prawda o Katyniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pytanie nie jest o teorię czy firma ma obowiązek posiadania konta, tylko czy radny który przepisał firmę pobierał wynagrodzenie na swoje konto za usługi z byłej firmy . A twoja znajomość prawa gościu jest porażająco nijaka.

Sorki nie jestem tobą czyli synem burmistrza żeby być aż tak w temacie :P

Udostępnienie konta nie jest przestępstwem. Tak samo jak pobieranie wynagrodzenia po przepusaniu firmy. Na sile szukasz afery i usilyjesz zdyskredytowac radnego z opozycji Rzepki.

A ty skoro znasz się tak dobrze na prawie to po co pytasz innych? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak. Widzę że dalej odwracasz kota ogonem albo po prostu udajesz że nie wiesz o co chodzi. Skoro jesteś taki zorientowany w tej sprawie to mnie uspokoiłeś. Już myślałem że jak to ktoś sprawdzi to się okaże że jednak nie jest wszystko zgodnie z prawem. No ale skoro tak twierdzisz to pewnie wiesz jak było ;) . Dziękuję za "wyczerpującą" odpowiedz i jednak poczekam na dalsze wydarzenia związane z tą sprawą :) A ty dalej się baw w obrońcę pana radnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak poczekam że może sam zainteresowany zabierze głos w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gość Zxc napisał:

Udostępnienie konta nie jest przestępstwem. Tak samo jak pobieranie wynagrodzenia po przepusaniu firmy.

 

Samo udostępnienie konta może i nie jest przestępstwem, ale gdy sprawa dotyczy radnego z danej gminy i jednostki podległej gminie dla której była wystawiona faktura... No ale skoro twierdzisz że nie ma tu konfliktu interesów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżyć? Przecież większość pracowników to młodzi ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2017 o 2:11 PM, Gość Pytanko napisał:

Panie Szymonie 

czy jest prawda ze będąc Radnym pobierał Pan pieniądze za usługi wykonywane przez siebie na rzecz Samorzadu czy to nie zostało zamiecione pod dywan przez Radnych


 

 
  •  

To jest temat na interwencję dlatego portalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0