Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Gienek

Pan asystent burmistrza to jeszcze pracuje? Wiecie na jakim stanowisku?

32 postów w tym temacie

Dnia 8.12.2017 o 3:36 PM, Gość Dydek napisał:

Dziwne, bo ja go widzę codziennie jak do pracy chodzi :) widzę, ze wielu ma ból dupy po tym jak burmistrz wiele osób młodych zatrudnił a szczególnie Kamińskiego i Szczepka. Ciagle narzekanie ze potrzeba zmian i młodych w urzędzie a jak sie tak dzieje to krytykujecie. To raczej o co innego chodzi, bo nie o młodych. Bardzo dobrze, że zdecydowali sie na pracę w mieście, a nie tylko bezrefleksyjna krytykę jak "Brzozowska totalna opozycja". 

przecież to jest normalne stanowiska w gminie się tworzy żeby zamknąć ludziom usta tym co jada po burmistrzu nie dziwie się że tych dwóch zostało przyjętych mieli najwięcej go gadania na ten temat więc żeby ich uciszyć dostali stanowiska i teraz przyznajcie siedzą sobie cicho i spokojnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w gminie odbył się konkurs na stanowisko urzędnicze w ostatnim okresie bo skończyła studia administracyjne i chciałam  podjąć pracę a docierają do mnie informacje że pan asystent pracuje i czy ktoś wie na jakim stanowisku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Asystent pracuje jako pomoc administracyjna. Później się odbędzie konkurs i dostanie lepsze stanowisko.Tak samo będzie w przypadku właściciela portalu obiektywnego, który pracuje od 1 czerwca jako pomoc administracyjna a później będzie konkurs i też wygra bo "komisja wysoko oceni jego wiedzę". Panowie z urzędu, odpowiednia instytucja pod waszym nosem prowadzi już od pewnego czasu działania a o efektach dowiecie się niebawem :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już to najprawdopodobniej dostanie robotę w terenie..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asystent dobrze się ma, zmienili mu nazwę stanowiska i teraz jest na stanowisku o nazwie

  „Stanowisko do spraw Rozwoju Kultury, Sportu i Młodzieży”. Pomimo, że jest już jedna taka osoba, która tym się zajmuje, jest nią Zastępca naczelnika wydziału edukacji, polityki społecznej i zdrowia.  Ale co tam, podatki podniesione to pieniądze są. Trzeba było go gdzieś upchać, żeby siedział a nie krzyczał pod urzędem.

 

Zarządzenie Nr 266/2017 Burmistrza Brzozowa z dnia 7 grudnia 2017 r.

Zobacz Sam:

https://brzozow.bip.gov.pl/zarzadzenia-burmistrza-brzozowa-z-2017-r/zarzadzenie-nr-266-2017-burmistrza-brzozowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.12.2017 o 3:36 PM, Gość Dydek napisał:

Dziwne, bo ja go widzę codziennie jak do pracy chodzi :) widzę, ze wielu ma ból dupy po tym jak burmistrz wiele osób młodych zatrudnił a szczególnie Kamińskiego i Szczepka. Ciagle narzekanie ze potrzeba zmian i młodych w urzędzie a jak sie tak dzieje to krytykujecie. To raczej o co innego chodzi, bo nie o młodych. Bardzo dobrze, że zdecydowali sie na pracę w mieście, a nie tylko bezrefleksyjna krytykę jak "Brzozowska totalna opozycja". 

chodzi o to że w gminie zatrudnia się pociotków, i znajomków oraz ich dzieci  i ich dzieci taka mała sekta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0