Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Gienek

Pan asystent burmistrza to jeszcze pracuje? Wiecie na jakim stanowisku?

32 postów w tym temacie

Wie ktoś może co słychać u asystenta burmistrza, bo ustawa się zmieniła i te stanowiska są zlikwidowane. Czy asystent stracił pracę, czy jest na innym stanowisku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

asystent się rozchorował a pracownicy gminy mówią że tata Józek szykuje mu stanowisko pomocy administracyjnej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uciekł na chorobowe i ma płacone tyle ile za stanowisko asystenta? Jako pomoc administracyjna dużo nie zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo ja go widzę codziennie jak do pracy chodzi :) widzę, ze wielu ma ból dupy po tym jak burmistrz wiele osób młodych zatrudnił a szczególnie Kamińskiego i Szczepka. Ciagle narzekanie ze potrzeba zmian i młodych w urzędzie a jak sie tak dzieje to krytykujecie. To raczej o co innego chodzi, bo nie o młodych. Bardzo dobrze, że zdecydowali sie na pracę w mieście, a nie tylko bezrefleksyjna krytykę jak "Brzozowska totalna opozycja". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamiński młody chłopak dopiero 50 lat skończył w tym roku hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Gość Dydek napisał:

 burmistrz wiele osób młodych zatrudnił...

Tak z rodziny albo z "kolesiowego  ukladu". 

Nikt bez pleców nie dostanie pracu w urzędzie i nie opowiadaj bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na jakim stanowisku teraz pracuje asystent? Jeśli chodzi do pracy to jako kto, konserwator,? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do postaci Artura Szczepka to już kiedyś ktoś tu wrzucał posty na temat jego osoby. Jaka to jest postać bez kręgosłupa moralnego to już wiedzą wszyscy jego znajomi w Brzozowie. Czekam tylko na te wybory AUDYT i zrobienie porządku z tymi układami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkaniec rynku to chyba bardzo dobrze musi go znać... kolega, współlokator? Nie bronie gościa, ale ktoś tu wchodzi w taką prywatę jakby był niczym jego rodzina lub przyjaciel skoro tyle słucha i tyle przekazuje na jego temat... niech sobie pracuje, ale patrząc na większość postów to piszą o nim ludzie którzy albo mieli z nim jakimś problem albo których on sam odrzucił, śmieszna sprawa bo koleś, który de facto jest szeregowcem (bez żadnej urazy  Arturze), albo prowokuje do energicznej odpowiedzi/agresji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno mówiłem Arturowi że musi się odciąć od przypalowych osób. Szkoda, że tak późno to zrobił. Wszyscy daliśmy się wkręcić w wojenki brzozowskiej wladzy. A ten anonimowy tchórz to nie mieszkaniec rynku tylko sąsiad liceum. Najważniejsze ogniwo brzozowskiej pikiety pod urzędem ze strachu zostało w domu. Temat rzeka. Bardzo dobrze, że tacy działają jak Szymek, Artur czy Jacek. Nie przejmujcie się trollami. Karawana jedzie dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Gość Buzialski napisał:

Już dawno mówiłem Arturowi że musi się odciąć od przypalowych osób. Szkoda, że tak późno to zrobił. Wszyscy daliśmy się wkręcić w wojenki brzozowskiej wladzy. A ten anonimowy tchórz to nie mieszkaniec rynku tylko sąsiad liceum. Najważniejsze ogniwo brzozowskiej pikiety pod urzędem ze strachu zostało w domu. Temat rzeka. Bardzo dobrze, że tacy działają jak Szymek, Artur czy Jacek. Nie przejmujcie się trollami. Karawana jedzie dalej. 

Marcinku, przestań mnie mieszać w wasze wojenki. Bo ja na was się wypiąłem już dobre kilka lat temu. Z takimi ludźmi lepiej nie mieć nic wspólnego (o czym przekonało się mnóstwo osób). A kto komu wchodził w prywatne życie to chyba dobrze wiecie najlepiej. Zakładanie lewych kont na facebooku i grzebanie w internecie. A potem wypieranie się w tunelu pod Red Pubem ze łzami w oczach że to nie ty.. Liczę na rychłe spotkanie. A jak macie dowody że ja tutaj wypisuję cokolwiek to bierzcie numer IP. I kierujcie sprawę do sądu. Na pewno nie będę się z wami patyczkował jak te kilka lat temu.. A podawanie takich informacji i plucie pomówieniami oraz poczucie totalnej bezkarności nie ujdzie ci tym razem płazem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę administrację o nie usuwanie tych postów. :) Przynajmniej do czasu..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na pewno nie będę się z wami patyczkował jak te kilka lat temu.. A podawanie takich informacji i plucie pomówieniami oraz poczucie totalnej bezkarności nie ujdzie ci tym razem płazem."

To nie do mnie, nie znam człowieka, ale pytam: czy nie są to groźby karalne, możliwe do spełnienia?

Jeśli "takie coś" pisałby asystent pana burmistrza, to najlepiej by pan burmistrz wydał oświadczenie odcinając się od takiego człowieka.

Mam nadzieję, że to ktoś inny podszywa się pod asystenta, w przeciwnym razie wypisywanie gróźb karalnych w  złym świetle stawia również pana burmistrza, z uwagi na  zatrudnianie takiego człowieka.

Nie mówię już o tym, że takie zachowanie asystenta, czy też byłego asystenta - jeśli oczywiście to jego wpis, to nie jest wypowiedź człowieka który dorósł do stanowiska, tylko wypowiedź w stylu kibolskim. Zaznaczam, jeśli pisze to asystent czy były asystent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest ten sąsiad liceum? Jakiś były pikieciarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kto to jest ten sąsiad liceum? Jakiś były pikieciarz?

Pikieciarz który nie dotarł tak wynika z komentarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwcie się jak za chwile ukaże się konkursu na stanowisko urzędnicze i kto go wygra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Zdziwiony formą wypowiedzi napisał:

"Na pewno nie będę się z wami patyczkował jak te kilka lat temu.. A podawanie takich informacji i plucie pomówieniami oraz poczucie totalnej bezkarności nie ujdzie ci tym razem płazem."

To nie do mnie, nie znam człowieka, ale pytam: czy nie są to groźby karalne, możliwe do spełnienia?

Jeśli "takie coś" pisałby asystent pana burmistrza, to najlepiej by pan burmistrz wydał oświadczenie odcinając się od takiego człowieka.

Mam nadzieję, że to ktoś inny podszywa się pod asystenta, w przeciwnym razie wypisywanie gróźb karalnych w  złym świetle stawia również pana burmistrza, z uwagi na  zatrudnianie takiego człowieka.

Nie mówię już o tym, że takie zachowanie asystenta, czy też byłego asystenta - jeśli oczywiście to jego wpis, to nie jest wypowiedź człowieka który dorósł do stanowiska, tylko wypowiedź w stylu kibolskim. Zaznaczam, jeśli pisze to asystent czy były asystent.

Czytaj ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Buzialski napisał:

Już dawno mówiłem Arturowi że musi się odciąć od przypalowych osób. Szkoda, że tak późno to zrobił. Wszyscy daliśmy się wkręcić w wojenki brzozowskiej wladzy. A ten anonimowy tchórz to nie mieszkaniec rynku tylko sąsiad liceum. Najważniejsze ogniwo brzozowskiej pikiety pod urzędem ze strachu zostało w domu. Temat rzeka. Bardzo dobrze, że tacy działają jak Szymek, Artur czy Jacek. Nie przejmujcie się trollami. Karawana jedzie dalej. 

z tego co wiem, to pan Burmistrz też sąsiaduje z liceum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo piękny manewr przekierowania uwagi na osoby trzecie :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic im to nie da, każdy wie jak jest, zobaczymy jak potoczą się losy byłego Pana asystenta, ciekawe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0