Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość edek

Remont, przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Przysietnicy

13 postów w tym temacie

Dlaczego na przebudowę, remont drogi  do gruntów polnych, rolnych,  w Przysietnicy burmistrz zawsze znajdzie pieniądze , a żeby wyremontować

drogi dojazdowe do gruntów rolnych w innych miejscowościach, zawsze brakuje pieniędzy. Nie ma pieniędzy na drogi wewnętrzne !!!

 

Zarządzenie nr 226/2017 burmistrz Brzozowa z dnia 17 października 2017 r.

zobacz:

http://brzozow.bip.gov.pl/zarzadzenia-burmistrza-brzozowa-z-2017-r/zarzadzenie-nr-226-2017-burmistrza-brzozowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś skąd pochodziły środki na przebudowę. Ja sprawdziłem i pochodziły z województwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na końcu tej drogi ma działkę rolna brat burmistrza, a dla rodziny zawsze pieniądze się znajdą, a jak się nie znajdą to się podniesie podatki. I kasa będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A sprawdziłeś skąd pochodziły środki na przebudowę. Ja sprawdziłem i pochodziły z województwa.

Nie obchodzi mnie skąd są te środki , tylko że remontuje  się drogę wewnętrzną do pól w Przysietnicy,  a nie winnych miejscowościach. Widzę, że czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja mocna stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to twoją nie jest myślenie. Skoro środki nie pochodziły z budżetu gminy to o co masz pretensje. To nie z twoich podatków. I nie obrażaj skoro nie masz za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zobaczyć jaki asfalcik położono na drodze dojazdowej do synka pana Burmistrza przy  koniu Przysietnicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asfalt musi by

2 godziny temu, Gość Bobi napisał:

Proponuje zobaczyć jaki asfalcik położono na drodze dojazdowej do synka pana Burmistrza przy  koniu Przysietnicy 

Asfalt musi być , aby burmistrz kół nie zabrudził w swoim nowym samochodzie Audi A 5 rocznik 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Bobi napisał:

Proponuje zobaczyć jaki asfalcik położono na drodze dojazdowej do synka pana Burmistrza przy  koniu Przysietnicy 

Chyba tylko nie on tam mieszka? Rozumiem, że póki nie zmieniłby się burmistrz tamci mieszkańcy też nie mieli by prawa do dobrego dojazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakoś niedawno bo jeszcze we wrześniu były tam płyty... Od drogi głównej kawałek asfaltu było ale to jakieś 300 metrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jacy wszyscy zorientowani. Czyżby zazdrośni sąsiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 W Przysietnicy przebudowa, remont  drogi polnej go gruntów rolnych, a aja nie mogę dojechać do swojego pola, bo na drodze ogromne błoto i krzaki rosną.  I ciągle tylko słyszę na takie drogi do pana pola NIE ma pieniędzy i nigdy nie będzie.  Musi się pan męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.12.2017 o 0:00 PM, Gość brat napisał:

Pewnie na końcu tej drogi ma działkę rolna brat burmistrza, a dla rodziny zawsze pieniądze się znajdą, a jak się nie znajdą to się podniesie podatki. I kasa będzie.

Przy okazji remontu drogi gminnej w Przysietnicy, łatanie dziur,  radnemu Rzepce wyremontowano rowniez i położono piękny kawałek drogi asfaltowej pod domem :) kto nie wierzy niech idzie i zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na geoportalu numer działki i mi wyszło, że ta droga jest gdzieś daleko w lesie. Może się mylę nie wiem każdy może sprawdzić. Pytanie tylko po co dawać kasę na budowę drogi do lasu. A może to jakiś przekręt.? Może zarządzenie się rozpisało a droga nie zrobiona? Mi to śmierdzi grubszą sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0