Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Stach

Propozycja na nowe pomniki w Brzozowie

12 postów w tym temacie

W dniu 23 października 2017 roku do Przewodniczącego Rady Powiatu zasłało skierowane pismo mieszkańca gminy Brzozów z nową inicjatywą pomnikową w Mieście Brzozowie.

Koncepcja bardzo interesująca...

inicjatywa budowy pomników

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje pomnik Rzepki na środku ronda, tego przy cmentarzu. 

Zasługi spore: miasto zadłużone,  rodzinie prace załatwił,  młodych przekonał do wyjazdu z gminy, no chyba ze chcą zostać i pracować przy burakach, Brzozów dumnie jest jedną z pierwszych gmin w kraju z najwyższym bezrobociem, no i jako społecznik pracuje za pół darmo oj nie wszak tez zarabia najwięcej...tylko pomnik stawiać jak nic.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha dobre :)

I w takich momentach "władzę" powinna ogarnąć refleksja nad tym co robi, co sobą prezentuje i czy nie czas już odejść na emeryturę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Olinek napisał:

Hahahaha dobre :)

I w takich momentach "władzę" powinna ogarnąć refleksja nad tym co robi, co sobą prezentuje i czy nie czas już odejść na emeryturę. 

Ty też już taki młody nie jesteś Stasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to dostarczył to pismo chory człowiek a drugi chory mu to napisał. Zna się słownictwo pewnych osób i myślę że w końcu za obrażanie na portalach odpowiedzą. API to nie problem ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

API jak piszesz może ustalić policja lub prokurator. Za bezprawne udzielanie takich informacji groza kary. Nie strasz ludzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie straszę tylko jakby mnie ta sprawa dotyczyła zgłosił bym to do prokuratury. I by się okazało, że większość tych komentarzy z firmowych komputerów. Oprócz zdemaskowania jeszcze pracodawca by się pochylił nad osobą x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CBŚ to chyba nie ta ranga. Poza tym brak tutaj znamion jakiegokolwiek przestępstwa. Jak już to tylko „sarkazm” idąc twoim tokiem rozumowania należało by pozamykać w pace wszystkie kabarety i kabereciarzy, którzy śmieją się z polityków ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość CBŚ napisał:

Ja nie straszę tylko jakby mnie ta sprawa dotyczyła zgłosił bym to do prokuratury. I by się okazało, że większość tych komentarzy z firmowych komputerów. Oprócz zdemaskowania jeszcze pracodawca by się pochylił nad osobą x.

"... zgłosił bym..." ? W CBŚP nie ma takich "nieuków". W CBŚP wiedzą, że pisze się: zgłosiłbym. Ucz się, a nie strasz. I nie podpisuj CBŚ. Ośmieszasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2017 o 9:22 PM, Gość Współczuję robiącym błędy napisał:

"... zgłosił bym..." ? W CBŚP nie ma takich "nieuków". W CBŚP wiedzą, że pisze się: zgłosiłbym. Ucz się, a nie strasz. I nie podpisuj CBŚ. Ośmieszasz się.

To tylko "władza" próbuje zamknąć usta ludziom strasząc ich - nieudolnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak by na mnie padło to bym postawił pomnik zamiast Piłsudskiego to 3 muszkieterów z gminy :) mają niebagatelne zasługi dla gminy. Pan Józef z Turzego Pola by wam przedstawił wykład o tym w końcu ma znajomości z 1780 roku więc gość jest na poziomie i taki to powinien być Burmistrzem w końcu startował na prezydenta ale ze względu że miał nie wystarczającą ilość podpisów musiał zrezygnować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0