Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Michał

Kandydaci wybory 2018

34 postów w tym temacie

Jakiś młody wykształcony człowiek z wiedzą na temat samorządu, oczywiście z poza układu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość bolo yang napisał:

Pan Driusz K. uczciwy ,wykształcony , przystojny ,inteligetny.

... i  sprzedajny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość STANISŁAW SZAŁAJKO napisał:

STANISŁAW SZAŁAJKO

W jakiej on teraz jest partii? Pamiętam jak roznosił ulotki Samoobrony, stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co napiszę, jest moim prywatnym zdaniem.

Czemu Stanisław nie pisze, że był w Samoobronie? Wstydzi się tej przynależności partyjnej?

http://www.podkarpackie.sld.org.pl/politycy/935-szalajko.html

Urodziłem się w 1959 roku w Brzozowie.  Mam żonę Barbarę i dwójkę dzieci. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz podyplomowych studiów menadżerskich Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie.  Posiadam dwudziestopięcioletni staż pracy jako nauczyciel wychowania fizycznego. Obecnie pracuję na stanowisku specjalisty ds. współpracy z samorządem terytorialnym i szkoleń w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie.  Działam w wielu organizacjach i stowarzyszeniach na terenie miasta, gminy i powiatu.  Posiadam spore doświadczenie samorządowe:

-  w latach 1998- 2006 pełniłem funkcję Radnego Rady Miejskiej w Brzozowie

- w latach 1998- 1999 byłem Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Brzozowie

- w latach 2002- 2006 realizowałem się jako Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Brzozowie

- od 2007 roku jestem Przewodniczącym Zarządu Osiedla Nr 1 w Brzozowie

- od marca 2012 roku pełnię funkcję Przewodniczącego Rady Powiatowej SLD w Brzozowie

- od 2012 roku jestem członkiem Rady Wojewódzkiej SLD w Rzeszowie

- w 2011 roku kandydowałem do Sejmu RP z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej

 

Kandydowałem do Sejmu RP z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

A z Samoobrony nigdzie? To proszę:

Lista kandydatów Samoobrony w wyborach do Parlamentu Europejskiego na Podkarpaciu:
1. Alicja Lis
2. Stanisław Szałajko
3. Tadeusz Urban
4. Jan Armata
5. Roman Szostek
6. Daniela Puka
7. Sławomir Bury
8. Józef Habrat
9. Tadeusz Szukała
10. Paweł Gazda
 
Można pisać życiorys i życiorys. Zależnie od sytuacji.
Nie uważam za naganne należenie do jakiejkolwiek partii. Za naganne uważam pomijanie pewnych przynależności w swoim życiu, z uwagi na koniunkturę polityczną.
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo różne są koleje losów poszczególnych działaczy samorządowych.

Czy to wiceburmistrz? Teraz jest z Komitetu Wyborczego  Wyborców Porozumienie Gmin Brzozowskich ?

https://www.money.pl/wybory-samorzadowe/wyniki-wyborow/kandydaci,burmistrz-brzozowa,180201,1.html

 

A wcześniej z Platformy Obywatelskiej ?

http://bip.brzozow.pl/upl/Zarzadzenie_Nr_50_2009.pdf

 

Wychodzi na to, że tylko jeden działacz jest ciągle z jednej partii PiS.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś coś czego Szanowny Pan Stanisław Szałajko uciekł na emeryturę? Czy nie chodzi czasem o aferę w Przysietnicy jak był nauczycielem?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poszukać kandydata młodego z "naszych czasów", który ma pojęcie o stanie rzeczywistym Państwa i wie jak zarządzać JST. Kandydat który będzie łącznikiem między starszym i młodszym pokoleniem. Kandydat który nie jest skażony wędrówkami po partiach politycznych. Kandydat, który wie jakich zmian chciałby dokonać w Gminie, by społeczeństwu żyło się lepiej. Kandydat, który jest niezależny finansowo. Kandydat, który nie będzie kosztem inwestycji w Gminie obsadzał rodziny na stołkach i brał horrendalne gaże za służbę dla lokalnej społeczności.

Dajmy spokój Panom z epoki PRLu i post PRl-u i postawmy na młodość.

" Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy; Młodości! dodaj mi skrzydła" pisał jeden z wybitnych polskich wieszczy ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Obecnie pracuję na stanowisku specjalisty ds. współpracy z samorządem terytorialnym i szkoleń w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie. "

https://www.pcen.pl/component/finder/search.html?q=STANISŁAW+SZAŁAJKO&Itemid=107

Przyjmując, że stanisław jest wymagane, oraz szałajko jest wymagane, znaleziono następujące wyniki.

Nie znaleziono wyników

Nie znaleziono żadnych wyników dla wyrażenia: STANISŁAW SZAŁAJKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Około 1 130 wyników (0,34 s) 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyniki wyszukiwania

Stanisław Szałajko - Sojusz Lewicy Demokratycznej

www.podkarpackie.sld.org.pl/politycy/935-szalajko.html
  1.  
  2.  
Stanisław Szałajko. Urodziłem się w 1959 roku w Brzozowie. Mam żonę Barbarę i dwójkę dzieci. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w ...

2. Stanisław Szałajko - nauczyciel, Brzozów - echodnia.eu

www.echodnia.eu › Echo Dnia Podkarpackie › Artykuły archiwalne
  1.  
15 maj 2009 - Wszystko o Air Show 2017 w Radomiu. Redukcja punktów karnych. Od kiedy nowe zasady? Nowoczesna bankowość jest mobilna Materiał ...

SLD w Brzozowskiem ma nowego szefa. - Brzozowiana.pl ...

brzozowiana.pl/wywiady/item/337-sld-w-brzozowskiem-na-nowego-szefa.html
  1.  
16 cze 2012 - Portal rozmawia z mgr. Stanisławem Szałajko - Przewodniczącym Rady Powiatowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Brzozowie, członkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj uważnie, chodziło o pracę w Rzeszowie, obecną pracę. Nie interesują mnie np. wywiady i inne "wynurzenia".

Pokaż wynik dla pracy w Rzeszowie, jak tak "łatwo znaleźć".

 

"Obecnie pracuję na stanowisku specjalisty ds. współpracy z samorządem terytorialnym i szkoleń w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie. "

https://www.pcen.pl/component/finder/search.html?q=STANISŁAW+SZAŁAJKO&Itemid=107

Przyjmując, że stanisław jest wymagane, oraz szałajko jest wymagane, znaleziono następujące wyniki.

Nie znaleziono wyników

Nie znaleziono żadnych wyników dla wyrażenia: STANISŁAW SZAŁAJKO.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na powyższe komentarze, pragnę wyjaśnić, iż rzeczywiście kilkanaście lat temu byłem szeregowym członkiem partii  Samoobrona RP, jednakże nie pełniłem żadnych funkcji. W związku z tym, nie widzę powodów aby o tym pisać w programach wyborczych, które są powyżej cytowane. Obecnie jestem członkiem SLD, partii lewicowej podobnie jak centro- lewicowa Samoobrona RP. Nie jestem żadną chorongiewką polityczną, nie zmieniam swoich poglądów i orientacji z lewicy na prawicę.

Nie wiem z jakiego powodu autor komentarzy interesuje się moją pracą zawodową. W kwestii wyjaśnienia, informuję, iż od stycznia 2012 do lipca 2015 roku pracowałem w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie na stanowisku specjalista ds. współpracy z samorządem terytorialnym i szkoleń. Powyższą informację można z łatwością sprawdzić, a nie pisać sprzeczne z prawdą komentarze wyłącznie na podstawie wyszukiwarki internetowej google. 

Jeśli chodzi o moją pracę w Szkole Podstawowej nr 1 w Przysietnicy jako nauczyciel wychowania fizycznego, to we wskazanej placówce pracowałem do 30 sierpnia 1988 roku, nastomiast uprawniena emerytalne uzyskałem zgodnie z obowiązującą ówcześnie ustawą w sierpniu 2006 roku. 

Niezależnie od powyższego, chcę zauważyć, że Pana wywody są zupełnie bezzasadne, nie mające związku z tematem poruszonym na forum, całkowicie irracjonalne i sprzeczne z prawdą, a wszelkie kolejne kłamliwe komentarze i pomówienia kierowane w moją stronę skutkować będą koniecznością złożenia zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na podstawie art. 212 § 2 kk. 

Kończąc, bardzo proszę o nieposługiwanie się moim nazwiskiem, jeśli będę osobiście chciał napisać komentarz, to z całą pewnością się pod nim podpiszę. 

Stanisław Szałajko.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieszczanie wypowiedzi, gdy powołujemy się na źródło widniejące w internecie, nie jest pomówieniem. Sprawdziłem: pisze Pan w swoim życiorysie na stronie SLD,  http://www.podkarpackie.sld.org.pl/politycy/935-szalajko.html że pracuje Pan w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie https://www.pcen.pl/component/finder/search.html?q=STANISŁAW+SZAŁAJKO&Itemid=107.

Tam nie można Pana znaleźć. To może na stronie SLD trzeba uaktualnić wpis i napisać: pracowałem?

Jeśli o Samoobronie: wydaje się, że "zwykły członek partii" nie jest wystawiany przez  partię jako kandydat do Parlamentu Europejskiego http://www.nowiny24.pl/archiwum/art/6040195,lista-kandydatow-samoobrony-do-parlamentu-europejskiego,id,t.html . Może w Samoobronie było inaczej, może trzeba było wystawić więcej kandydatów, by więcej osób zostało posłami? Może. Wydaje się jednak, że już samo kandydowanie do Parlamentu Europejskiego jest powodem do dumy, a Pan ten fakt pominął. Szkoda.

Te powyższe wpisy nie wyczerpują znamion zapisu art. 212 § 2 kk. , czyli pomówienia. Wszędzie umieszczone są linki do wiadomości, a wiadomości nie są opatrzone oszczerczym komentarzem tego który je przytacza. W tej części komentarzy nie jest to pomówienia.

Natomiast jeśli chodzi o Pana pracę zawodową, kiedyś jako nauczyciela, nie mogę się wypowiadać, bo nie znam faktów, a nawet gdybym je znał, uważam że  nie ma to nic wspólnego z ewentualnym kandydowaniem na funkcję burmistrza. Do czego Pana namawiam, może ktoś niezależny jak Pan (emeryt, ale w sile wieku), popatrzyłby na problemy Brzozowa z dystansem, umysłem nie uwikłanym w kłopoty dotychczasowego rządzenia.

Proszę kandydować. A wywołane Pana nazwisko? Może świadczyć o pewnej popularności wśród mieszkańców Brzozowa, więc jeszcze raz namawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kandydatem na Burmistrza w przyszłorocznych wyborach powinien być Pan Józef  z Turzego Pola człowiek wykształcony posiadający znajomości z 1780 roku takich ludzi nam potrzeba, którzy zaciekle walczą o swoje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2017 o 3:15 AM, Gość 123 napisał:

kandydatem na Burmistrza w przyszłorocznych wyborach powinien być Pan Józef  z Turzego Pola człowiek wykształcony posiadający znajomości z 1780 roku takich ludzi nam potrzeba, którzy zaciekle walczą o swoje 

ostatnio podobno opowiadał do pana generała że jak będzie potrzeba to wezwie wojska krzyżackie i przeniesie się do 1410 roku prosić o pomoc Króla Jagiełę  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szymon Stapinski. Młody, wykształcony, merytoryczny w każdej sprawie i z PiS. To byłaby dobra zmiana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Marek napisał:

Szymon Stapinski. Młody, wykształcony, merytoryczny w każdej sprawie i z PiS. To byłaby dobra zmiana. 

Jak najbardziej na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość jak napisał:

Jak najbardziej na tak

on nie jest z PIS i nigdy nie był, jak chce być burmistrzem to niech chłopak sobie kupi żyletkę i garnitur na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0