Gość Mieszkaniec

WYBORY 2018

22 postów w tym temacie

Wielkimi krokami zbliżają się wybory. Proponuję poświęcić temu ten temat. Wiadomo kto oprócz panującego Burmistrza będzie startował??

I może takie podsumowanko za co można pochwalić a za co zganić obecnego Burmistrza

Dobre strony:

-Odnowienie kina (Ludzie nawet z Sanoka i Krosna do nas zaglądają).

-Remont boiska w Brzozowie (W KOŃCU).

 

Złe strony:

-Nepotyzm

-Zniszczony Rynek (upadek wielu zakładów, likwidacja największego parkingu w Brzozowie).

-Wysokie zarobki Burmistrza

-Obsadzanie stołków potencjalnymi konkurentami w wyborach

-Próba przepchnięcia pod stołem bez wiedzy mieszkańców PSZOK na osiedlu Widacz.

-Nie słuchanie mieszkańców Jakli w sprawie oczyszczalni i PSZOKu.

 

Każdy niech napisze co uważa. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tak myślę, że ta cała Gmina jest jak chlew. Koryto napełnia się cały czas żeby prosiaki miały co żreć. Nieważne czy jest koniunktura czy nie koryto cały czas jest i będzie pełne tylko świnie się przy nim zmieniają. Rolniczy biznes trzody chlewnej ma się w najlepsze, a że cuchnie - no cóż świniom to nie przeszkadza, wszak nie mają ambicji większych niż nażreć się do syta i napełnić swoje tłuste sagany. Fajne jest to, że w świniarni czasem jakieś loszki się znajdą ciekawe. Co drugi knur ma co robić przynajmniej w godzinach urzędowania, a i poświntuszyć można - a jak ;-) ;-) ;-) Co jakiś czas wieprza trzeba ubić na igrzyska by ludziska ucztę mieli i myśleli że lepsze idzie. Po igrzyskach dalej folwark zwierzęcy będzie miał się w najlepsze. Nie ważne jaka świnia będzie rozdzielać żarcie przy korycie, ważne by napełniać sakwy.

Ale ja tam wolę moją farmę. ;-) ;-) Przynajmniej mogę bąka czasem puścić, konia przegonić, mućkę wydoić i wszystko takie swojskie naturalne bez blichtru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- bardzo wysokie bezrobocie, 

- brak strefy ekonomicznej i działań na pobudzenie gospodarcze regionu, miasta, 

- brak wsparcia lokalnych przedsiębiorców, 

- krótkowzroczne myślenie w zakresie podejmowanych inwestycji: np. planowany śmietnik i oczyszczalnia przy ulicy Bohaterów i zmiana planów dopiero po protestach, na kolejny chybiony Jakla Wielka, 

- nepotyzm, nepotyzm, nepotyzm...rodzina, rodzina, rodzina.... 

 

+ remont stadionu - chociaż w części, 

+ basen odkryty, 

+budowa "świętej" obwodnicy 

+/- ronda mogły by się nazywać inaczej... 

 

Nie można tylko krytykować Rzepki, bo działa na rzecz miasta i nie jest aż tak źle. Myślę, że gubi go jednak wspieranie własnej rodziny, oraz  częściowe nieliczenie się z mieszkańcami. Trochę też mógłby przystopować z kredytami. 

No i powinien też odświeżyć ludzi którymi się otacza. Niektórzy ciągną go bowiem w dół... 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

generał na burmistrza!! na yt jest filmik nawet jak mówi o sobie jako o burmistrzu =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz już wspomnianych do negatywnych zaliczyłbym budowę obwodnicy - domy wielu ludzi zostały rozwalone (wystarczyło budować ją 10 m dalej), nie puszczono ją polami (bo to działka ciotki kogoś tam z urzędu), tylko tuż pod domami, tymi nierozwalonymi.) Nie na całej długości ustawiono ekrany akustyczne (w niektórych miejscach stoi, gdzie w pobliżu nie ma domów), a pod domami bez ekranów. Nie mówię, żeby stawiać wszędzie, no ale ludzie 10 m i bez ekranu? To ja już wolę bez obwodnicy.

Lokalizacja obwodnicy (jak i PSZOKu) została ustalona, przyjęta, a potem poinfirmowano mieszkańców).

Poza tym powinni postawić fotoradar, albo chociaż policję. Jeżdżą bardzo szybko, szczególnie w nocy, CO BARDZO PRZESZKADZA. Jak już tak skrzywdzono mieszkańców, to chociaż niech to tak zostanie załagodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do olinka  - jakie wysokie bezrobocie? wiesz co piszesz ? znajdź pracownika  np. budowlańca, sprzedawcę itp. poza tym, jest to zadanie powiatu, a nie gminy, tak jak i  wspieranie lokalnych przedsiębiorców też należy do zadań powiatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 do rolnika   -  co to za bełkot ? na mózg ci padło ? czy z psyche coś nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tadziu, Tadeusz 😊 bełkot rolnika Ci przeszkadza? Czyżby w jakimś stopniu Ciebie dotyczył ten bełkot? Pewnie jesteś takim wieprzem bez ambicji siedzącym w urzędzie. Kasa się zgadza posadka ciepła jest, pasać się można do woli na ludzkim garnuszku, ale żeby dla społeczeństwa coś zrobić to już nie, bo po co, przecież urzędnik to święta krowa czytaj świnia przy korycie. Tadziu moja psyche jest w porządku  gorzej z Twoją bo koryto przysłania Ci cały świat. 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak psyche ci siadła, uważam że powinieneś skorzystać z pomocy psychiatry. porównywać ludzi do wieprzy, loszek a gminy do chlewa to dość mocne słowa, inteligentny człowiek znajdzie inne określenia jak chce komuś "dopiec".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tadzik 😊 Przecież to włodarze i pracownicy gminy przez lata tworzyli ten "Folwark zwierzęcy" dzieląc ludzi na równych i równiejszych. To w gminie i podległych jej jednostkach pracuje i bawi się kasta , która kosztem lokalnego społeczeństwa i zwykłych podatników bogaci swoje rodziny dbając o własny interes, a nie o interes publiczny. Tadzik 😂 te moje pejoratywne określenia to nazywanie rzeczy po imieniu. Pomyśl o ile bogatsze było by społeczeństwo gdyby zlikwidować te patologie. Ja rozumię, że grunt się wali pod nogami to robi się kwik. 😏😏 Z pomocy psychiatry mogę skorzystać czemu nie pod warunkiem że Ty opłacisz te sesje terapeutyczne ze swojej sowitej urzędniczej pensji 😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie z urzędniczej ale skromnej emerytury, na którą pracowałem przez 40 lat,  ale mogę opłacić jak ci to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Mamuśka napisał:

do olinka  - jakie wysokie bezrobocie? wiesz co piszesz ? znajdź pracownika  np. budowlańca, sprzedawcę itp. poza tym, jest to zadanie powiatu, a nie gminy, tak jak i  wspieranie lokalnych przedsiębiorców też należy do zadań powiatu.

Bezrobocie w Brzozowie 26%, średnie w kraju 7 %

Tak, tak najlepiej zwalic na powiat.Gmina ma dbać o rozwój miasta i wsi a co za tym idzie, skoro coś się rozwija, to bezrobocie spada... myślenie logiczne boli? 

W Brzozowie upadł juz nawet punkt totolotka na mieście.  Nawet hazard nie jest w stanie się utrzymać.  No ale to wina powiatu przecież. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

20 minut temu, Gość Olinek napisał:

Bezrobocie w Brzozowie 26%, średnie w kraju 7 %

Tak, tak najlepiej zwalic na powiat.Gmina ma dbać o rozwój miasta i wsi a co za tym idzie, skoro coś się rozwija, to bezrobocie spada... myślenie logiczne boli? 

W Brzozowie upadł juz nawet punkt totolotka na mieście.  Nawet hazard nie jest w stanie się utrzymać.  No ale to wina powiatu przecież. ..

Staszek nie kompromituj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że to artykuł z 2016 roku. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że z 2016? Jaka woda z mózgu? Ja chętnie sobie poprzypominam wszelkie wydarzenia z działalności Burmistrza Rzepki i jego podwładnych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kandydatem na Burmistrza w przyszłorocznych wyborach powinien być Pan Józef  z Turzego Pola człowiek wykształcony posiadający znajomości z 1780 roku takich ludzi nam potrzeba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2017 o 11:22 AM, Olinek napisał:

- bardzo wysokie bezrobocie, 

- brak strefy ekonomicznej i działań na pobudzenie gospodarcze regionu, miasta, 

- brak wsparcia lokalnych przedsiębiorców, 

- krótkowzroczne myślenie w zakresie podejmowanych inwestycji: np. planowany śmietnik i oczyszczalnia przy ulicy Bohaterów i zmiana planów dopiero po protestach, na kolejny chybiony Jakla Wielka, 

- nepotyzm, nepotyzm, nepotyzm...rodzina, rodzina, rodzina.... 

 

+ remont stadionu - chociaż w części, 

+ basen odkryty, 

+budowa "świętej" obwodnicy 

+/- ronda mogły by się nazywać inaczej... 

 

Nie można tylko krytykować Rzepki, bo działa na rzecz miasta i nie jest aż tak źle. Myślę, że gubi go jednak wspieranie własnej rodziny, oraz  częściowe nieliczenie się z mieszkańcami. Trochę też mógłby przystopować z kredytami. 

No i powinien też odświeżyć ludzi którymi się otacza. Niektórzy ciągną go bowiem w dół... 

 

 

ale kiedyś przy końcu ziemskiej drogi będzie miał frekwencje bo przyjdą mu podziękować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się