Zielony

Members
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Zielony

 • Ranga
  Newbie
 1. Naprawdę? Nikt tego nie słyszy. (Kwestię podejmuję po raz ostatni.)
 2. Redakcjo! Dziękujemy, redaktorzy Brzozów24, tylko bądźcie uczciwi (Nie mówię, że teraz nie jesteście, tak na przyszłość) i pokazujcie dobre i źle rzeczy zarówno strony jednej, jak i drugiej! Nie będzie jednostronni. Na przykład, tak jak p. Kamińska powiedziała, nie wspomnieliście słowem o powstaniu UTW (Uniwersytetu Trzeciego Wieku), no to miała rację. Zróbcie może o tym artykuł, z wywiadami itd, aby zachować ten pluralizm.
 3. Oprócz już wspomnianych do negatywnych zaliczyłbym budowę obwodnicy - domy wielu ludzi zostały rozwalone (wystarczyło budować ją 10 m dalej), nie puszczono ją polami (bo to działka ciotki kogoś tam z urzędu), tylko tuż pod domami, tymi nierozwalonymi.) Nie na całej długości ustawiono ekrany akustyczne (w niektórych miejscach stoi, gdzie w pobliżu nie ma domów), a pod domami bez ekranów. Nie mówię, żeby stawiać wszędzie, no ale ludzie 10 m i bez ekranu? To ja już wolę bez obwodnicy. Lokalizacja obwodnicy (jak i PSZOKu) została ustalona, przyjęta, a potem poinfirmowano mieszkańców). Poza tym powinni postawić fotoradar, albo chociaż policję. Jeżdżą bardzo szybko, szczególnie w nocy, CO BARDZO PRZESZKADZA. Jak już tak skrzywdzono mieszkańców, to chociaż niech to tak zostanie załagodzone.
 4. A co do tej pani od tańców, to ta świetna osoba na pewno niczego nie ma na sumieniu, a owszem, pracuje w dwóch szkołach, ponieważ w mojej ( i nie tylko) opinii bezprawnie ją zwolnili z innej szkoły, nazwijmy to macierzystej. I w ten sposób wyrabia etat, pracując dla rodziny.
 5. Dzisiaj to już przesadzają!!! Co za hałas! Policja - ścigajcie im tam. Po cholerę na to obwodnica ja się pytam! Spać nie idzie! Tych, Co ten plan przyklepneli rozstrzelać! Niech siebie pod domami budują!
 6. Gdyby to było robione z mieszkańcami, a nie przeciwko mieszkańcom, WBREW ICH WOLI, to byłoby całkiem inaczej. Nie kwestionuję tu samego faktu budowy obwodnicy, lecz przebiegu. Można to było oddalić chociażby o kilka metrów, a kilka domów by się ostało. Nie protestowałem i nie protestuję (mówię za siebie) stricte przeciwko budowy nowego PSZOKU, oczyszczalni etc., lecz przeciwko lokalizacji. Jak można oddalić, to dlaczego tego nie zrobią? Twierdzą, że mają za mało pieniędzy. To pokażcie ludziom, ile to pieniędzy i w jakiej lokalizacji (kilka propozycji), a nie jedyny słuszny plan. Może rzeczywiście najlepiej się okaże tak, jak teraz planują, w co wątpię. Może się przekonam. Wystarczy odrobina chęci że strony władz. Wracając, czy tylko mi ten hałas dokucza w godzinach 23-24?
 7. Rzeczywiście, tylko brzozowiana.pl i brzozow24.pl informowali o PSZOKU, choć i tak niechętnie. Więcej odwagi! Gratuluję założenia forum!
 8. Mieszkańcy! Od pewnego czasu zauważyłem ogromne nasilenie się hałasu od strony obwodnicy. Czy u was jest podobnie? Denerwuje mnie to w szczególności w godzinach 23-24. To jest nie do zniesienia! Co oni zrobili z moją Borkówką. Abstrachuję tu od tego, czy konsultacje społeczne były, czy też nie. Czy to ta władza, czy inna. (Droga i tak jest wojewódzka.) Chodzi mi jedynie o hałas i dlaczego nie ma wystarczej liczby ekranów akustycznych? Czy tylko ja tak sądzę? ~Zielony