Peppe89

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Peppe89

 • Rank
  Newbie
 1. Jeśli potrzebujesz nie tylko samochodu wypozyczalnia aut frankfurt , ale także usług kierowcy, zwróć uwagę, czy w opisie tego samochodu znajduje się napis „z kierowcą”.
 2. I generalnie zabrałem i zamówiłem samochód przez wynajmij samochód w Lotnisko Modlin, więc możesz umieścić samochód w dowolnym miejscu i nie martwić się o parking, ponieważ jest ubezpieczony. Miesięczny czynsz kosztuje mniej niż miesięczny bilet parkingowy.
 3. Zalezy jaka kwota. Mój wujek nie ma jakoś problemu z zaciąganiem wiecznie pożyczek na 300-400 zł. Pomimo tego,ze ma rentę w wysokości ok 900 zł miesięcznie w Ekassa.
 4. Wiem,że stosunkowo latwo jest wziąć pożyczkę w recredit aczkolwiek koszta nie są tam takie korzystne, tak wieć kilka razy proponowałbym się zastanowić zanim tam weźmiecie. Całkiem niezłe oferty mają Loan me oraz Racoongo. Ewentualnie ratkomat ( mają warunki korzystniejsze cenowo od recredit chociaż i tak jest dosć drogo bo jest to firma prywatna). Nie wiem czy masz odpowiednią zdolność kredytową ale pytałeś się o szansę dostania takiego kredytu w banku?