Czołowe zderzenie w Jasionowie. Cztery osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)


BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w Jasionowie. Wskutek czołowego zderzenia dwóch samochodów, ucierpiały cztery osoby, w tym troje dzieci. Ranni zostali przewiezieni do szpitali.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 13 w Jasionowie. Jak wynika ze wstępnych informacji uzyskanych przez policjantów pracujących na miejscu wypadku, kierowca fiata na zakręcie, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył czołowo w nadjeżdżającego opla. Siła uderzenia była tak duża, że odrzuciła obydwa pojazdy na pobocze. Kobieta kierująca oplem przewoziła czworo dzieci w wieku od 9 do 13 lat.

Wskutek zderzenia, 70-letni kierowca fiata i troje pasażerów opla trafiło do szpitala. Policjanci poddali badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu kierującą oplem. Kobieta była trzeźwa. Od kierowcy fiata, ze względu na doznane obrażenia, pobrano krew do badania.

Funkcjonariusze wykonali na miejscu oględziny, zabezpieczyli ślady, ustalili świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli ustalić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

1

2
3


Komentarzy: 2 do “Czołowe zderzenie w Jasionowie. Cztery osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)”

  1. SZOK pisze:

    70 letni dziadek wiezie dzieci

  2. rudy donek pisze:

    RBR x 2 ¤ kobieta i wszystko jasne! i do tego stary dziadzio!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.