REKLAMA

Czołowe zderzenie w Jasionowie. Cztery osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w Jasionowie. Wskutek czołowego zderzenia dwóch samochodów, ucierpiały cztery osoby, w tym troje dzieci. Ranni zostali przewiezieni do szpitali.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 13 w Jasionowie. Jak wynika ze wstępnych informacji uzyskanych przez policjantów pracujących na miejscu wypadku, kierowca fiata na zakręcie, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył czołowo w nadjeżdżającego opla. Siła uderzenia była tak duża, że odrzuciła obydwa pojazdy na pobocze. Kobieta kierująca oplem przewoziła czworo dzieci w wieku od 9 do 13 lat.

Wskutek zderzenia, 70-letni kierowca fiata i troje pasażerów opla trafiło do szpitala. Policjanci poddali badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu kierującą oplem. Kobieta była trzeźwa. Od kierowcy fiata, ze względu na doznane obrażenia, pobrano krew do badania.

Funkcjonariusze wykonali na miejscu oględziny, zabezpieczyli ślady, ustalili świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli ustalić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

1

2
3

19-05-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.